Astrologinė prognozė lapkričio 23–29 d.

AVINAS

Savaitės pradžioje seksis tokia veikla, kuriai reikalinga ramybė, vienatvė, susikaupimas. Nuo savaitės vidurio padaugės smulkių buitinių ir kitokių rūpesčių. Atrodysite pretenzingi. Turbūt reikalausite to, kas jums priklauso, arba kad kiti tuoj pat atsakytų už savo poelgius ir darbus. Vargu ar ši jūsų pozicija ir būsena ką nors tenkins. Galite įgyti priešų. Savaitgalį galite imtis nedidelio darbelio, už kurį bus atlyginta.

JAUTIS

Šią savaitę intensyviai bendrausite socialiniuose tinkluose ir kitaip. Turėtų pavykti užmegzti pageidaujamus ryšius, atgaivinti seną pažintį. Iš nedeklaruojamos veiklos galite gauti pajamų. Itin rūpinkitės sveikata, nes savo organizmo atsparumu dabar negalite pasitikėti. Su nerimu lauksite kažkokių rezultatų, atsakymų arba finansinių atsiskaitymų. Savaitgalį domėsitės nekilnojamojo turto rinka, virtualiojoje erdvėje ieškosite pageidaujamų prekių.

DVYNIAI

Šią savaitę kai kuriose srityse galite talentingai pasireikšti, tačiau kitose kaip tik stokosite energijos, susikaupimo, racionalumo. Kita vertus, subjektyvumas jums trukdys realiai vertinti kitus žmones ir situaciją. Lengva prisidaryti bėdų per neatsargumą, intrigų kurstymą, svaigalų ar kvaišalų vartojimą. Savaitės pabaigoje labai jautriai reaguosite į bet kokį nesusipratimą ar ligos simptomą. Jums derėtų gerai pailsėti.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje domins įvairios sąmokslo teorijos, pasaulėžiūriniai dalykai, keisčiausios nuomonės. Regis, pavyks padaryti gerą įspūdį pažįstamiems ir nepažįstamiems asmenims. Nuo savaitės vidurio daugės įtampos darbe, kolektyve. Galbūt teks prisiimti atsakomybę ar atsiskaityti už atliktus darbus, tartis dėl įsidarbinimo, atlygio. Savaitgalį trokšite susitikimų su draugais, tačiau bus didelė užsikrėtimo tikimybė.

LIŪTAS

Šią savaitę labiau nei paprastai jus domins kitų žmonių psichologinės ir socialinės problemos. Regis, teks tvarkyti reikalus, susijusius su pinigais, dokumentais. Palanku ieškoti rėmėjų, bendraminčių ir pasistengti apginti savo tiesą ar interesą. Antroje savaitės pusėje pradės atrodyti, kad kai kam stokojate kompetencijos. Kad ir kaip būtų, įgysite žinių, o iš klaidų pasimokysite. Svarbu ramiai reaguoti į kritiką ir nieko neįžeisti.

MERGELĖ

Šią savaitę neblogai seksis, jeigu gebėsite prisitaikyti įvairiose situacijose ir kitus kažkuo įtikinti. Gali įvykti įpareigojantis pokalbis su partneriu ar konkurentu. Labai svarbu išsiaiškinti kilusius nesusipratimus ir neaiškumus. Dėl įtakos sferų, palūkanų, mokesčių, atlygio tarkitės konkrečiai ir iš anksto. Savaitės pabaigoje dėmesys bus sutelktas į ateities planų arba į mokslo klausimus. Būkite atsargūs kelyje. Taktiškai bendraukite, komentuokite.

SVARSTYKLĖS

Tikėtina, kad šią savaitę prisigalvosite neįprastos veiklos, keisite gyvenimo būdą, išvaizdą ar pan. Galbūt gausite dalykinį pasiūlymą, duosite interviu. Savaitės viduryje dėl skonių ir interesų skirtumo gali kilti konfliktų. Kai kurie sprendimai nepriklausys nuo jūsų, nors jus tiesiogiai palies. Galimas įvykis, dėl kurio išgyvensite. Galite patirti žalos. Savaitgalį artimųjų poreikius protingai ribokite, o išlaidas planuokite.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje galite susidomėti neįprasta veikla, kūrybinės saviraiškos galimybe. Galbūt nustebins vaikai arba jums ką nors pasiūlys meniškos prigimties asmuo, atkaklus gerbėjas. Nuo trečiadienio daugiausia jėgų ir laiko reikalaus įprasta rutina arba būtinybė susigrąžinti sveikatą, rūpintis ligoniu. Stenkitės neįgyti priešų, nesipykti su partneriu, kolegomis. Savaitgalį santykiai su šeima labiau džiugins, jeigu jungs bendras interesas.

ŠAULYS

Šia savaitę vienodai dėmesio reikalaus ir šeima, ir darbas. Neverta tikėtis, kad sugebėsite viską tobulai atlikti. Geriau būtų neskubėti ir ramiai apsispręsti, kas dabar yra svarbiausia jums ir jūsų šeimos nariams. Galima saviizoliacija. Jeigu dirbate nuotoliniu būdu, veikiausiai pasiilgote tam tikrų dalykų, kurie jus džiugindavo darbe ar po darbo. Galite neatsispirti pagundai įsigyti nemažai kainuojančių daiktų ar paslaugų, filmų.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje teks tvarkyti dokumentus, sutartis ir kartu narplioti supainiotus reikalus. Šeimos nario situacija arba poelgis gali sukelti rūpesčių. Gali kilti ginčų dėl vaikų auklėjimo, pagalbos senyviems artimiesiems ir pan. Derėtų rimčiau įvertinti santykius su kitais žmonėmis ir neignoruoti jų nuomonės bei poreikių. Savaitgalį galite tikėtis naudos iš tarpininkavimo, o nuostolių – iš azartinių žaidimų. Saugokite sveikatą.

VANDENIS

Šią savaitę jums rūpės stambūs pirkiniai. Daugiau dėmesio skirkite smulkmenoms ir detalėms, būkite taupūs ir saugokitės sukčių. Veikite nuosekliai, nes blaškymasis, mėginimas kažką įrodyti, nuo ko nors kitus atkalbėti neduos norimų rezultatų. Regis, šeimos mikroklimatą, santykius su partneriu gadins per didelis jūsų dirglumas, priekabumas. Savaitgalį venkite kompanijų, triukšmingų susiėjimų. Neprisidarykite nereikalingų papildomų rūpesčių.

ŽUVYS

Šią savaitę galite tikėtis naudos iš konfidencialios veiklos, labdaros, o malonumo – iš flirtų, komplimentų. Galite apsispręsti dėl dalykinio ar kitokio pasirinkimo. Galbūt sudarysite sutartį, gausite kreditą ar susitarsite dėl nekilnojamojo turto nuomos, pirkimo, pardavimo. Nedarykite spontaniškų sprendimų. Gali kilti problemų dėl neteisingai suprastų kitų žmonių reikalavimų. Daug lems mokėjimas naudotis informacija.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių