„Mobingas yra pasikartojantis elgesys, kuriuo siekiama pažeminti, apjuokti, įbauginti kažkokį labai konkretų komandos narį, atitolinti jį nuo kolektyvo, ir tai yra daroma labai subtiliomis priemonėmis, todėl jį įrodyti ir atpažinti nėra taip paprasta“, – antradienį LRT radijui kalbėjo A. Dulkys.
Sveikatos apsaugos ministras mano, kad klaidingas sąvokos interpretavimas nebeleidžia tinkamai atpažinti ir tikrosios problemos.
„Mes po tuo žodžiu „mobingas“ dabar jau sudedam viską. Jeigu man kažkas prieš trejus metus nepaskyrė priedo, tai yra mobingas. Jeigu prieš dvejus metus neišleido atostogų, tai yra mobingas, ir daugybė kitų dalykų. Mano per mažas darbo užmokestis yra mobingas, vaikui pasiūlė testą – tai mobingas. Mes nebeatpažįstame pačios problemos“, – teigia A. Dulkys, kartu pažymėdamas, kad šį reiškinį identifikuoti sunkiai sekasi ir patiems medikams.
Mano per mažas darbo užmokestis yra mobingas, vaikui pasiūlė testą – tai mobingas. Mes nebeatpažįstame pačios problemos.
„Medikai man vakar atvirai sakė: mes tikrai turime žinių, kaip identifikuoti bet kokią žmogaus ligą, bet mes pripažįstame, kad būtent kovoje su patyčiomis, smurtu, mobingo temoje mums tikrai trūksta žinių, kaip teisingai šitą dalyką atpažinti ir kur yra tarp disciplinos ir atsakomybės reikalavimo ir mobingo“, – sakė sveikatos apsaugos ministras.
Primename, kad sveikatos apsaugos ministras A. Dulkys pirmadienį lankėsi Respublikinėje Šiaulių ligoninėje ir bendravo su šios įstaigos bendruomene bei susitiko su Šiaulių miesto meru Artūru Visocku.
Naujausi komentarai