D. Ražauskas į „Meilės komisijos“ eksperto kėdę sėdo ne vienas – jam padeda Dijora Petrikonytė ir Indrė Bareikienė.
Santykių ekspertas įsitikinęs, kad dalyvavimas realybės šou – geresnė alternatyva virtualiam bendravimui. Juk svarbiausia ir yra realybė – programėlėje „Tinder“ ar jos atitikmenyse tikro bendravimo nedaug.
„Bet kokie gyvi pasimatymai, net jei jie yra didžiausiame šou, yra įdomesni ir geresni, nes užmezgame gyvą kontaktą, galime kurti ryšį. O čia dar yra komisija. Moksliniai tyrimai įrodo, kad jei įveli savo draugus, giminaičius ir aplinkinius, jie kandidatus į tavo širdį pamato iš kitų pusių ir dažnai persuka galutinį pasirinkimą – jis tampa įdomesnis“, – laidoje „Labas vakaras, Lietuva“ pasakojo D. Ražauskas.
Anot jo, komisijos užduotis projekte yra rinkti ne sau patinkančius kandidatus, o tuos, kurie labiausiai tiktų laidos herojams.
„Klausinėjame apie gyvenimą, pomėgius, filtruojame charakterį. Tada klausinėjame kandidatus ir atrinkinėjame įdomiausią, tinkamiausią“, – kalbėjo jis.
Jis atskleidė, kas „Meilės komisijoje“ buvo išrankiausi.
„Maniau, kad jaunimas bus išrankus, o jaunesni kaip tik dažniau sutikdavo nueiti į pasimatymą“, – sakė laidos ekspertas.
Šou herojai ir atrinktas kandidatas į jų širdis vieni kitus pamato tik nukritus širmai – tada gali rinktis, ar nori tęsti pažintį.
„Buvo dalyvių, kurie grįžo, nes jiems vienoje laidoje nepavyko nieko susirasti“, – juokėsi D. Ražauskas.
Jis pabrėžė, kad pasimatymai tikrai vyko, o jis su kolegėmis gavo ne vieną padėką už puikų darbą.
Jo nuomone, netgi atsisakius eiti į pasimatymą „Meilės komisijos“ dalyvių šansai susirasti antrąją pusę išauga – juk visa Lietuva mato, kad esi pasiruošęs santykiams.
„Padidini šansus ant visos Lietuvos. Jau esi matomas, žinomas kaip ieškantis, apie save pakalbėjęs. Mokslininkai sako, kad jei nori susirasti gerą antrąją pusę, turi būti proaktyvus – eiti, ieškoti, daryti, žiūrėti. Negali dešimt metų sėdėti ant sofos ir aimanuoti, kodėl manęs niekas neranda“, – šypsojosi santykių ekspertas.
Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:
Jo nuomone, nereikėtų nutraukti pažinties net jei per pirmą susitikimą neįsižiebia aistros žiežirba – kartais žmonės atsiskleidžia vėliau.
„Žmonės prikimba prie įvairiausių smulkių dalykų – balsas ne taip skamba ar hobis netinka. Tyrimai rodo, kad labai dažnai gerus kandidatus prametame, neduodami jiems antro ar trečio šanso. Nueiname tik į vieną pasimatymą ir susidarome labai trumpalaikį įspūdį“, – sakė „Meilės komisijos“ narys D. Ražauskas.
Naujausi komentarai