Kritikuoja siūlomą naujovę: nepasitikime slaugytojais

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Medicinos mokyklu jau senai nebera. Dabar visos slaugytojos gauna bakalauro diplomus,tai cia yra ne aukstasis?

...

... portretas
Neismaneliama. Baigus bendrosios praktikos slauga kolegijoje magistra gali studijuoti tik turint universitetini issilavinima. Universitete yra 2 metu islyginamosios studijos,kurias baigus gali stoti i magistro studijas. Yra ir 1 metu studijos po kuriu isduodamas pazymejimas, bet jo neuztenka norint studijuoti ne vadyba,o isplestines praktikos slauga Lietuvos sveikatos mokslu universitete. Taigi turiu 2 diplomus, rasiau 2 bakalauro darbus. Pasidomekit pries zemindami slaugytojas.

Klpd.

Klpd. portretas
kai mažiukas buvau , atsimenu kad poliklinikos veikė puikiai, mama į baseina vežiojo autobusu 3-čioj poliklinikoj(kuri dabar vadinama bomžu poliklinika:D) ta pati vaikų pediatrė lakstė pas mus į namus jeigu tik turėjom temperatūros, paskui mokykloje dantistas gaudė kad dantį sutaisytų:D) Vskas vyko sklandžiai ir už dyką Tai ar reikėjo taip sušikt med'sistemą kad gautūsi toks bardakas kaip dabar? Vis pagal užsienį vis, ,,bus geriau"..O kas dabar geriau? Kaip paskutiniai dblilai viską sugriovėm ir tik dabar žiūrime sustoję galvodami kas gavosi. Prakeikti konserlibų asilai. Jus prie sienos reik statyt..

Jau konsultavo sesutė gripo atveju!!

Jau konsultavo sesutė gripo atveju!! portretas
Man buvo obstrukcinis bronchitas, negalėjau prakoseti nuo spazmo,o sesute per telefoną pridave patarimų kad verčiau skreplius gaminančius vaistus!! Man isvis blogai pasidarė .Šeimiste net nesiteike nei prie telefono,nei gyvai atsikviesti plaučių paklausyti?? Nuo ko tie seimistai dūsta?? Nuo kokio butafirinio darbo?? Jie įprato nedirbti gyvai,į tik telefono ragelį kilnoti!!! Naikinkit kuo greičiau nuotolines konsultacijas!! Jie kalba telefonu,o esveikatoje surašyta kaip gyva konsultacija!!! Betvarkė ir anarchija šeimos gydytojų totali!!!

tai

tai portretas
o ka, gerai, gydytojai visur nespeja, bet ir seseles gali nespeti, manau ten vis valytojos sukinejasi, santechnikai be darbo slampineja ir tie, esant reikalui galetu prisideti - jie gi ligonines darbuotojai viska mato, senai zino kaip tuos receptus israsyti, jei skubiai reiks gali ir klyzma pastatyti ypac santechnikas

to-Raminta

to-Raminta portretas
medikai, baigę aukštuosius vadinasi GYDYTOJAIS, o ne slaugytojomis.

to- ...

to- ... portretas
MEDIKAMS NĖRA jokių IŠLIGYNAMŲJŲ studijų !!! ir jas baigius išduodamas TIK pažymėjimas, NE DIPLOMAS. Nemanyk, ne visi durniai.

to- ...

to- ... portretas
KOKIAME universitete ir KOKIAS išlyginamasias studoijas??? ;) :) ;) KOKIAS studijas??? Ką jos išlygina?? :) ;) ;)

...

... portretas
Norint dirbti slaugytoja reikia baigti bakalauro studijas, kurios trunka 3.5-4 metus. As baigiau kolegija bendrosios praktikos slauga ir universitete islyginamasias studijas. Taigi turiu aukstaji issilavinima.

to-kas naujo

to-kas naujo portretas
kaip supratau-esi seselė, kuri ,,pamoko'' jaunus gydytojus kaip rašyti receptius?? Tai va-ČIA išrašyk man receptą tegul būna 5 ampulėms dimedtrolio. LAUKIU, ,,mokytoja''. ĮRODYK savo žodžius.

to-Raminta

to-Raminta portretas
tai visgi NURODYK- KOKIUS KONKREČIUS (pavadinimąč) aukjštuosius mokslus jos baiginėja??? Nereikia bendrų frazių. Gydytojas baiginėja med.institutus, univerdsitetus ir dar rezidentūras kelis metus. Bakalaurai , magistrai būna NE PAS MEDIKUS. Visgi IŠSIPAGĖRIOK ???? Ar ne kaip neišeina????

to-Anonimas

to-Anonimas portretas
veterinoroiui PIRMOJE vietoje rūpi BABKĖS, bet NE gyvūnai. Ar tu norėtum eiti pas tokį???

Elena

Elena portretas
Slaugytojai turi į rankas gauti bent 2500e. Gydytojai, kurie ateina 15 min kas antrą dieną prie ligonio lovos gauna apie 4000 į rankas. Slaugytoja būna prie ligonio, išmano kartais geriau nei Daktarė lis, todėl slaugytojai turi uždirbti, o ne vergauti ir keisti pampersus. Pampersus turi keist sanitarės, t, y slaugytojų padėjėjos

Anonimas

Anonimas portretas
RUNKELIUS GREITAI GYDYS VETERINORIAI..JUK LIETUVOS ŽMONĖS ŠAIKAI YRA BYDLO....

Norge

Norge portretas
Leiskit paklausti,o ka gydytojai veiks,jei uz juos slaugytojos darbus darys?,gal tik parasiukus des?,ir taip slaugytojos daug asistuoja gydytojui,zinios susirenkamos is praktikos ir tobulinimosi kursu..O kaip bus mokami atlyginimai.?Cia tinka posakis:vienas dirba ,o kitas i kisene dedasi…,manau,kad dirbkim kiekvienas savo darba…

Raminta

Raminta portretas
Tie kas putojasi dėl slaugytojos išsilavinimo patariu į google įsivesti bendrosios praktikos slauga arba tiesiog slaugos studijos ir pasiskaityti dėl bendro išprusimo, nes ryškiai maišoma kvalifikuota specialybė su slaugėmis, kuroios tik maitina ir pampersus keičia:) vien 3,5 arba 4 metai bakalauro studijų.. tad mažiau purvo drabstymo, daugiau bendro išprusimo apie specialybes, kurios jums gelbėja gyvybes

Dėl sesučių

Dėl sesučių portretas
Na nebegalima taip vadinti slaugytojų. Nes ir vyrai tą profesiją dabar vis dažniau įgyja. Broliukai sesutės kas per nesąmonės. Dar mamytėmis vadinkite.. Sesutės atsirado kai jomis dirbo vienuolės. Vienuolės buvo vadinamos seserimis. Ir jų darbas ir yra visapusiškai rūpintis ligoniu. Jų išsilavinimo ir kompetencijos pilnai pakanka daugeliu atvejų.

->Raminta

->Raminta portretas
gal girta rašai?? IŠSIPAGERIOK.

to-Raminta

to-Raminta portretas
slaugytojos baigiaz aukštąjį mokslą??? ANEKDOTAS. Kaip vadinasi šis ,,aukštasis'' mokslas :);) :)

to-Iš patirties....

to-Iš patirties.... portretas
Jo, gyna nesąmonė. Ankščiau buvo tęstinis išrašymas- baigėsi vaistai, eini,vėl nusiperki. O dabar turi nupirkti 6 mėnesiams, o jei netiko jau tie vaistsi, tai naujų negali rašyti , kol nepraėjs 6 mėn; IDIOTIZMAS.

Raminta

Raminta portretas
Iš komentarų galima suprasti žmonių neišprusimą ir nesuvokimą kas yra slaugytoja. Šių laikų slaugytojos yra baigusios aukštąjį mokslą, kitos su magistrais ir doktorantūrom, studijos tikrai nėra lengvos, reikia daug mokytis, tad aš tikrai pasitikiu jų žiniomis, tik už atitinkamą krūvį turėtų kelti ir atlyginimus

to-kas naujo

to-kas naujo portretas
KLOUNE, seseles pamokydavo gydytojus kaip receptus rašyti??? Gal iš psichiatrinės rašai???

Kas naujo

Kas naujo portretas
Mes,med.seserys,po to pervardijo kitaip visada popierinius receptus rašydavome,dar jaunus gydytojus pamokindavome,nes ne visi mokėdavo taisyklingai išrašyti,gal ne visur,bet mūsų poliklinikoje tik sesutės vadinamos receptus vaistams išrašydavome.Gydytojai tik pasirašydavo savo parašą.

Na jau ne

Na jau ne portretas
As tai nenoriu pas slaugytojas gydytis

Kažkas baisaus

Kažkas baisaus portretas
Kas per šalis, kurioje sveikatos ministru dirba tokie tipai kaip dulkys?

tiesiog

tiesiog portretas
juokinga,atlyginimas max.-800 arba rean.sk.kažkiek daugiau.Iš kur toki juokingi skaičiai.Jei SESUTĖS IR LAB.DARBUOTOJAI gautų tokius atlyginimus,tai nevažiuotų į užsienį.Kas čia kam neaišku...

ar

ar portretas
nežinot,felčeriai t.p.slaugytojai.Visas vid.personalas-slaugytojai.kaip ir visam pasaulyje,turėtų būti arba gyd.padėjėjai,arba gyd.asistentai

nuomonė

nuomonė portretas
Tokias funkcijas galėtų atlikti felčeriai ,o ne slaugytojai.

Zose

Zose portretas
1700 euru vidutinis slaugytojos atlyginimas LT? Ar tikrai? Tuomet visos Prancuzijos slaugytojos turetu mesti darba ir lekti darbintis i Lietuva!

o

o portretas
ir prie slaugytojų dar priskiriami laboratorijos darbuotojai.Šitie žmonės yra t.p. nepelnytai nuvertinti.Niekam neįdomu, kad krūviai yra milžiniški,o atsakomybė t.p.,Jie net nevadinami medikais,o juk vilki baltą chalatą kaip ir visi med.darbuotojai,pavadinti kažkokiais technologais...tiesiog juokinga,nors dabartinės ligonines gal ir galima palyginti su fabrikais-arba išeisi iš jos,arba išveš...Būtų gerai,kad komentarus paskaitytų ministerijos darbuotojai.žinoma,neįžeidžius,tokių net spausdinti turėtų neleist...va taip.

durnas užvadinimas

durnas užvadinimas portretas
kas nepasitiki? prie daktarų dirbančios sesutės, kurios dabar vadinamos slaugytojoms daugiau išmano nei kai kurios gydytojos, jos jau dabar atlieka visus tuos darbus, tik yra neįvertintos. Taigi PASITIKIME SLAUGYTOJOMIS !

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
Tai kaip sesutės tokio etato nebeliko? Tai išeina slaugytoja vietoj seselės? Man tai slaugytoja panašiai kaip valytoja. Matyt, pavadinimą pakeitė, kad mažesnį atlyginuimą reiktų mokėti.

Ligonė

Ligonė portretas
Gerai , jeigu konsultuos sesutė. Vienoje privačioje klinikoje konsultuoti buvo pasiūlyta administratorei , kuri prie medicinos nebuvo net prisilietusi.

JAU

JAU portretas
Geriau gera sesutė,nei blogas gyd.Aš visiškai pasitikiu sesutėm.Jas reikėtų ruošti gyd.padėjėjom su tam tikrom kompetencijom.Slaugytojos turėtų slaugyti ligonį-keisti sauskelnes,maitinti,prausti ir kt.procedūras atlikti.Jos šito meno t.p.turėtų mokytis.Dabar gi ,,prigamino,,slaugytojų padėjėjų,kurios išklausę tam tikrą val.kiekį,ir jos dar katrais moko sesutes kaip reikia dirbti.Man sesutės visada bus sesutės,o ne slaugytojos.Labai gaila,kad SESUTĖS taip yra sumenkintos.Palatas ir kt.patalpas turi valyti sanitarės,kurioms mokslo nereikia ir už paciento gerovę bei sveikatą nėra atsakingos.Pagarba SESYTĖMS ir LABORATOIJŲ darbuotojoms.Visi žino,kad be šios grandies nei viena rimta gyd.įstaiga nedirbs kokybiškai.

kai kuriose

kai kuriose portretas
poliklinikose su gydytoju vietoje slaugytojų dirba ne medicininių profesijų darbuotojai.Gal jie ateityje ir receptus rašys.

Tarp kitko

Tarp kitko portretas
Privacies Klinikos irgi gauna valstybes finansavima uz prisirasiusius pacientus is musu visu mokesciu, tik tie dar papildomai turi prisimoketi

Klaipėdietė

Klaipėdietė portretas
Klaipėdoj 158000 gyventojų, uždarykit bent pusę privačių klinikų ir bus med.personalo, ant kiekvieno kampo yra poliklinika , mokam mokesčius tik nėra kam gydyt. Anksčiau buvo 200 0000 gyventojų ir trys poliklinikos ir gydė. Tas pats su vaistinėmis jų pilna vien papildai vaistų jose nėr.

Iš patirties....

 Iš patirties.... portretas
Per ilgas receptų išrašymo periodas ,net iki 6 menesių Mirė žmogus po mėnesio ,o jo spintoje guli nupirkti vaistai dar 5 mėn. Vaistinės atgal nepriims,teks išmesti.... O vaistai kompensuojami valstybės... pinigai kaip ...

Pensininkė

Pensininkė portretas
Nereikia nuvertinti slaugytojų,mūsų slaugytoja puikiai atlieka tokius darbus,kai nėra gydytojos.Aišku ,ji turi 30 metų darbo patirtį.Tik diagnozių nenustatinėja.

labai

labai portretas
seniai kalbejo ,kad vaistus gales pratesti vaistininkai,beje jie ir mokesi farmacija universitetuose,tai butu visiems patogu, pacientai visada konsultuojasi su vaistininkais ir jais labai pasitiki

Faktas

Faktas portretas
Gydytojai dirba privaciose klinikose o valstybinese- tik del akiu; uztat kai reikia registruotis pas gydytoja s poliklinikoje- nera talonu, o ateini ir randi uzrakintas duris bei tuscius koridorius, nors pagal grafika - darbo laikas. Priprato per covida dirbti nuotoliniu budu per kelis darbus ir dabar nera tvarkos. O ministras- buhalteris nesigaudo kodel koridoriai tusti. O slaugytoju Lietuvoje ne tas lygis - ir profesinis ir mentalinis. Kad savarankiskai pacientus gydyti galetu

Nesiputokit

Nesiputokit portretas
Tingios slaugės

Jūs čia rimtai?

Jūs čia rimtai? portretas
Sako paskambinkit į registratūrą,o paskui jums KADA NORS perskambins.Tuo metu,kai skambina,vairuoji automobilį ir negali atsiliepti!Tada vėl dainelė iš naujo arba turi imti laisvas ir laukti,kada gi bus tas skambutis!Jeigu žmogui specialistai paskyrė vaistus,tai kokio velnio juos vis naujai išrašinėti?!Laiko gaišinimas ir vaidyba,kaip daktarai neva dirba!Jeigu žmogus galėtų tiesiog vaistinėje nusipirkti savo vaistus,nes sistemoje puikiai mato,kad tokius vartoja nuolat, žmonėms būtų daug patogiau ir daktarai mažiau verktų,kad yra perkrauti darbu.

AS

AS portretas
NUEIKIT IR pavaiksciokit po poliklinikas, koridoriai tusti, o talonu nera.Slaugytojos vaiksto buriais, zvengia ir ruko balkonuose.Jokios atsakomybes ir rupestingumo.

Vanpa

Vanpa portretas
Jei šeimos gyd.turi didžiulį krūvį, gal mažinti aptarnaujamos apyllinkės pacientų skaičių?

kas čia vyksta???

kas čia vyksta??? portretas
Niekur nieko netrūksta ir viskas vyksta pagal suplanuotus nuo senų laikų amerikonų ir anglosaksų planus, kurie diktuoja visoms europinėms valstybėms kaip gyventi--EUROPOS sąjunga su šeimininkais... taip kaip Socialistinėje santvarkoje diktavo RUSIJOS valdžia --tik daug kartų sąžiningiau ir žmoniškiau ... MŪSŲ LIETUVA NIEKO PANAŠAUS NETURI Į 1918-1940 LAIKOTARPĮ, AKLIĖJI ... KUR TIE DAKTARAI DINGO? IŠVAŽIAVO ..KODĖL? KĄ VEIKTŲ TEN ,JEI NETRŪKTŲ DAKTARŲ ?PER ŠITOKĮ LAIKOTARPĮ TRŪKSTA MEDIKŲ TEN? KODĖL TEN TRŪKSTA ? NES NUSISPIAUT Į ŽMOGŲ .... PINIGAI IR PINIGAI terūpi... Įsikurs privačios gydymo įstaigos ant kiekvieno kampo ,bus nežmoniškai brangu. Valdiškų teks laukti metų metus labdaros tipo.... KARAS KALTAS? MES NEKARIAUJAM.TSRS NUGYVENOM 45 METUS--AR TRŪKO DAKTARŲ? KARAS UKRAINOJE TIK 1METAI,AKLIEJI.CENZŪRA ,MESIT STRAIPSNĮ AR PARAŠIMĄ LAUK?

Balsas is palatos

Balsas is palatos portretas
Sesutes pervadino slaugytojomis ir priverte nemokamai plauti subines ir keisti pampersus. O pareigos ir atsakomybes GYDYTI pacientus - nenueme! Taip,taip! Jus gydo - butent slaugytojos! Visa para,o ne 5 vizitacijos minutes! Ir niekur jos neturi jokiu padejeju,kaip ir niekur negauna 1700 popieriuje! Visur melas kvadratu,o tikroji ju padetis ligoninese - tragiska! Visa gyvenima infekciniu,odos ir pulmonologijos ligu ligonineje pradirbusi slaugytoja,praejusi kovido skafandrus,kai net nusimyzti negaledavo 4 valandas,nuolat su asocialiu kategoriju ligoniais,istinkamais baltuju karstiniu ir agresijos priepuoliu - pensijos gauna NET 536 eurus per menesi!!! Uz 43 metu staza!!! Tai kur dar - zemiau bet kokio dugno!? Slaugytoju ir furistu - Lietuvoje truksta visus 33 metus! Bet atlyginimai ismaldos lygio,o kruviai ir atsakomybes - kosminio! Nekeista!? Vietoje DU ivezami svetimi,neiforminti,neapmokestinti "issinuomoti" - ponai neturi moketi tarnams! Is kur tai zinau? Po Cernobylio dirbu pacientu.

Supratau

Supratau portretas
Gydytojai jau tiek apkrauti biurokratizmu, akių nepakelia nuo kompiuterių. Dabar iš slaugytojų darys daktares ir apkraus popierizmu. Na ar ne išmintingas sveikatos apsaugos ministras? Ministras pas daktarus nesilanko, nes dar yra guvus, o vėliau, kai ateis senatvė ir ligų maišas, apsilankęs liks neapžiūrėtas, neišklausyti jo nusiskundimai sveikata, o per tą 15 minučių bus tik tinkamai užpildyti popieriai. Va čia tai geležinė tvarka. Iš daktarų ir slaugytojų padarys sprinterius, kuris greičiau pildys popierizmą, o gydymu užsiims bobutės žolininkės.

Jonas

Jonas portretas
Tos gydytojos nieko nedirba viską daro sesutės o jos tik vaidina kat jau labai dirba

senis

senis portretas
gyditoja turi dyrbt privačioje poliklinikoje o slagytoja valstybinėje poliklinikoje turi pakeist gyditoja.

Kmm

Kmm portretas
Galitu ir valytoja gydyti, koks ten skirtumas

pensininkė

pensininkė portretas
reikėtų vadinti ne slaugytojos o gydytojo asistentės nes jau pavadinimas kelia prestižą , anais laikais sanitarės naktipuodžius nešiodavo, ligonius prausdavo ir t t o dabar visus tuos darbus atlieka sesutės bet jos patapo slaugytojomis čia apie ligonines, o poliklinikos kai kurie daktarai dirba vieni be slaugytojų ar Lietuva neruošia šios specialybės darbuotojų jei gauna nemokamą mokymą tegul padirbėja keletą metelių tėvynėje ,o antra reikia didesnių atlyginimų bet dejuoja kad trūksta pinigų o nuolatiniams pašalpiniams netrūksta pinigų išmokite vadovauti ir pinigų bus per akis

Bepročiai SAM

Bepročiai SAM portretas
Slaugytojų trūkumas didelis, krūviai milžiniški, jie savo darbų nespėja pasidaryti. O parazitai SAM dar gydytojų popierizmą užkraus vargšams slaugytojams… Kurie algos gauna po 700 e. Tfu SAM snukin!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių