Medikė apie laiko persukimą: padaugėja eismo įvykių, infarktų bei insultų

Grįžti į straipsnį

Kaip nedauges jeigu eiles pas specialistus2-3 menesiai

Kaip nedauges jeigu eiles pas specialistus2-3 menesiai portretas
per toki laika gali ir pas Abraoma iskeliauti.Kazkoks absurdasXXI a. Moki PSD ir pagalbos lauk jei sulauksi.

Anonimas

Anonimas portretas
vasaros laikas yra pelkiu gyventoju laikas chhrrrpp tfu

tai kad

tai kad portretas
tas geografinis laikas tik pensijom, vagim ir tinginiam tinkamas...

a

a portretas
Nėra vasaros ir žiemos laiko.Yra mūsų geografinis laikas. O jis atitinka žiemos laiką. Ir viskas

Visiška kvailė

Visiška kvailė portretas
Visiškai kvaila profesorė. Ir iš kur tokių imasi. Seniai visi išmirtų jeigu taip vieną valandą laiku nenuėjus miegoti organizmas reaguotų. Gydytojai išmirtų pirmieji. Parodykit nors vieną kuris visą gyvenimą eitų tiksliai tuo pačiu metu miegoti ir tuo pačiu metu atsikeltų. Nuo seniausių laikų žmonės ėjo miegoti vasarą vėliau, žiemą anksčiau. Ir išgyveno. Ir atsiranda tokių kvailų žurnalistų ir profesirių. O kad tas persukimas daro organizmo bioritmus labiau adaptuotus prie gamtos kitimo - tai didžiulis pliusas.

parmazonas

parmazonas portretas
O labiausiai nervuoja tas pilstymas iš tuščio į kiaurą.Kam rašinėti apie insultus ir infarktus,jei jaurodūbams nusispjaut į tai.Ar kam labai rūpi kaip vargsta kelionių traukiniais ir lėktuvais organizatoriai,kai jie iš kažkur tai turi tą keliamą valandą ištraukt ar nukirpt ,kad susieitų grafikai?Bet idiotizmas tęsiasi ir XXI-ame amžiuje dar vis svaigstame XVII -o šimtmečio fikcijomis.

Eik tu sau

Eik tu sau portretas
Nieko blogo,kad ta viena valanda pasukam.Anksciau paguldykite vaikučius ir bus viskas gerai

Sūduvis

Sūduvis portretas
Nors ir medikai skambina pavojaus varpais, bet es biurokratai, kaip išsikirtusi plokštelė, bliauna kad reikia sukinėti, o vasalai nuolankiai pritaria.

Mari

Mari portretas
Man niekas nesikeičia po laiko sukiojimo.Nes laiko pakeitimas manęs neveikia visai.Už tai veikia kiti veiksniai.

oi oi oi

oi oi oi portretas
Kaip baisu, kaip baisu, daugėja eismo įvykių, infarktų, insultų dėl laiko sukiojimo, bet tuos laikrodžius vistiek liepia sukti. Oi oi oi, kaip baisu, kaip baisu.... :)

pilietis

pilietis portretas
Reikėtų duoti Nobelio premiją tam, kas panaikintų tą kvailą laiko sukiojimą. Gal kažkada ir buvo tikslinga, bet dabar jokių sukinėjimų nereikia.Man geras ir vasaros, ir žiemos laikas, pagal mokslininkų rekomendacijas ir gyventojų apsisprendimą,- bet svarbu kad nebūtų sukinėjama.

Antanas.

Antanas. portretas
Pirmieji laikrodžių sukiojimą į Lietuvą atsinešė vokiečiai. Po to (apie 1979 metus) tai parėmė rusai (TSRS). Po to - jie atsisakė, o mes ...?

ČIA BAILIAMS. PRISPAUSDINA VISOKIU NESAMONIU. KVAILI ŽMONES

ČIA BAILIAMS. PRISPAUSDINA VISOKIU NESAMONIU. KVAILI ŽMONES portretas
GERIA VAISTUS. IR KAM. ČIA JUG NORMALU. VISUR SUKA TĄ LAIKĄ, BET Į PAMPERSUS NEDEDA. NU IR KAS.

com

com portretas
Ir visiškai nekalbama apie vaikučius. Kažin, kaip jiems tas bergždžias laiko persukinėjimas. Manau, kad tikrai kenkia. Nerangūs Europos sąjungos klerkai- super. O, kadangi ši idėja kilo iš Andrikienės- gal ir dabar jai reikėtų pasijudinti ir pagaliau pasirūpinti, kad būtų panaikinta tą nesąmonė. Ar liaudies balsas tik balsas tyruose

Tai

Tai portretas
Tie kas sugalvojo laiko kaitaliojimus,kad jiems rankos nudžiūtų

yijhy

yijhy portretas
Niekada nepersukinėju - visada vasaros laikas, jis galėtų būti ankstesnis dar viena valanda. O "Lietuje" visada pranešama apie laikrodžius, rodančius lietaus laiką, nors tikriausiai niekam nerūpi tas "lietaus" laikas. Ir dar viena bėda Lietuvos komercinėse (reklamos sklaidos) radijo stotelėse - neturi logikos dovanos, visada meluoja nusakydami laiką, pav. 13:01 laiku sako yra trylikta valanda, o iš tikrųjų yra keturiolikta valanda, nes ji prasideda nuo 13:00.

vaikysteje

vaikysteje portretas
skaiciau tokia pasaka, kaip ponas diena ilgino, tai dabartiniams ponams labai patinka ir tinka,

ne medikė

ne medikė portretas
Pilnatis kiekvieną mėnesį šituos reiškinius sukelia. Gal ir ją atšaukti

aaa

aaa portretas
Sukti laiką arba tik vasaros laiką palikti ir nereikia kurti visokias nesąmones apie kenkimą ,30 metų suka ir nebuvo girdėti apie mirusius, miršta žmonės kad pas gydytoją galima patekti po 1-3 mėn.

Antanas.

Antanas. portretas
Apie infarktus bei insultus negaliu tvirtinti, bet mano žmonos seseriai - tasai persukimas mastitą įvarė. Manau ne jai vienai taip yra nutikę. Gi sūnėnas - Boingo pilotas - pusę valandos virš Prahos ratus suko, nes dėl valanda sutrumpintos nakties oro uostas kilimo taką paruošti nesuspėjo. Taip, kad sveikinus vargšus darželinukus, kuriems itin sunku prisitaikyti ir mus visus, kaip ir kiekvieną pavasarį gersiančius mastitinių karvių pieną.

Anonimas

Anonimas portretas
ŠITIE IDIOTAI IR SAULĘ PERSUKS...

Vargas dėl proto

Vargas dėl proto portretas
XXI amžiuje vis dar remiamasi XVIII a. nuomone. Praėjo beveik 300 metų, jeigu ką...Gyvenome kaip žmonės, kol ta varna mums neįsūdė laikrodžių sukiojimo. Kaskart namuose visą įrangą turi iš naujo nustatyti. O 2-jų laiko zonų elektros skaitikliuose laikas nepersukamas. Kaip nustatė nuo įrengimo pradžios, taip ir varo tuo pačiu laiku. Bet jau tapo įprasta, kad žmonių nuomonė, savijauta, poreikiai ir norai verti nulio. Niekas į juos neatsižvelgia, nes niekam nerūpi.

To Tai

To Tai portretas
Medikė teisi. Tas betikslis laiko sukiojimas tik dėl sveikatos gadinimo, kas iš to , kad birželio mėn. šviesu iki 12 val nakties ? Kam reikalinga šviesa naktį ??? Man smagu kai temsta anksti, o šviesa tik bkaško, kenčia miegas...

Tai,

Tai, portretas
Infarktus ir insultus leme temperaturos svyravimai nuo +15 iki +35 vasara kas yra daznas reiskinis LT siais laikasi. Vienos valandos laiko pasukymas neturi jokios itakos infarktams ir insultams. Cia tai debilei konsultantei is kazkokios tai klinikos. Tokie tie ir medikai LT

geda

geda portretas
Lnk reportažus perpsausinate??? Nėra autorinių straipsnių???

Biurokratizmo viršūnė

Biurokratizmo viršūnė portretas
Nerangi, tautos negirdinti ES... Juk senokai nubalsuota, o dveji metai viskas po senovei, NĖ KRUST.

tvartinės andrikienės ir kitų biologinių šiukšlių

tvartinės andrikienės ir kitų biologinių šiukšlių portretas
išmislai, tai kaip konservatinės utelės galvojat, kad neatsiminsim lindikų į subine eurožopai ir jankiams

Ai'Skauda \\\\\.../////

Ai'Skauda \\\\\...///// portretas
Durnių išmislas,tai ėjimas prieš žmogų,o taupymo 0.

koncervastribiai

koncervastribiai portretas
palikit vasaros laika

valio!

valio! portretas
pagaliau baigsis tas nukvakusiu beretnyku vagiu ir tinginiu laikas

medikei

medikei portretas
siulyčiau išgerti raminamųjų. Man 60 metų ir visą gyvenimą sukiojau laikrodžius ir nemačiau jokių problemų.O dabar žiūriu kasmet labai madinga du kartus kelti tuos pačius vėjus. Na nenorit, nesukit to laikrodžio, kame problemos? Niekas gi neverčia, jūsų laikrodis yra jūsų nuosavybė.

Nervatikam daug nereikia ...

Nervatikam daug nereikia ... portretas
GPS - sas pas juos sunkiai prisitaiko prie situacijų . ..

tiesiai šviesiai

tiesiai šviesiai portretas
vieną kartą baikite kliedėti dėl tos 1 val. ! pasukimo , dieve mano - kokia tragedija , jei miegančiam žmogui , jam nežinant persuksi laikrodį 1 val. kažin ar pajaus prabudės ... juo labiau kitą dieną . taip , kai laiko skirtumas po skrydžio 6-12 val. tai taip o čia ... per naktį internete prasėdi ir jokių ,, liekamųjų reiškinių'' o čia tipo negali susikaupti , stresas .. :)))

Eikit peklon su savo Gavnopoliais

Eikit peklon su savo Gavnopoliais portretas
Tam ir nestabdo šitos durnystės,nes už visko stovi biznis.O biznis lygu babkės.Žmogus tėra,tas objektas nešantis babkes farmai ir draudikams.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių