Apklausa: 65 proc. šalies gyventojų nepritaria naujos AE statyboms Pereiti į pagrindinį turinį

Apklausa: 65 proc. šalies gyventojų nepritaria naujos AE statyboms

2012-05-23 17:46
Apklausa: 65 proc. šalies gyventojų nepritaria naujos AE statyboms
Apklausa: 65 proc. šalies gyventojų nepritaria naujos AE statyboms / Shutterstock nuotr.

Beveik du trečdaliai - 65 proc. - Lietuvos gyventojų nepritaria naujos atominės elektrinės (AE) Visagine statyboms, rodo Žaliosios politikos instituto užsakymu atlikta apklausa.

Apklausos, kurią atlikto tyrimų bendrovė „Vilmorus“, duomenimis, už naujos branduolinės jėgainės statybas pasisako 21,5 proc. apklaustųjų, tuo tarpu 13,5 proc. respodentų nurodė neturintys nuomonės, teigiama tyrimo ataskaitoje.

80,6 proc. apklaustųjų teigė manantys, kad naujos AE statyba padidins Lietuvos skolą.

Maždaug penktadalis respondentų nurodė, kad AE gali būti saugi, tuo tarpu 62,9 proc. mano, kad AE gali būti nesaugi.70,6 proc. respondentų teigė, jog rinktųsi alternatyvią energiją ir norėtų, kad Vyriausybė vietoje atominės energetikos investuotų į biokuro katilines rajonuose, kurios gamintų ir elektrą ir šilumą.

Tyrimų bendrovė „Vilmorus“ gegužės 3-15 dienomis apklausė 1005 Lietuvos gyventojus.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra