Tai už keturias dienas ir algą mokėti, vistiek jie gyvena iš mokesčių mokėtojų pinigų. Po covid, valstybinis sektorius nuvažiavo nuo bėgių, algas susikėlė, į darba vaiksčioti nebenori, daug kas į ofisą tik kartą savaitėje nuvažiuoja, pvž Nacionalinė žemės agentūra. O Vilniaus šilumos tinklai, čia skandalas į šildymo kainą įskaičiuoja savo poilsį penktadieniais.
Janulevičius apsidovanojo su mama ordinais, okad dauguma pas pramoninkus žmonų vos galą su galu sudūria.. Ir nebandyk ką keisti. Tai ir bėga iš tokio privataus verslo... ypač apdirbamosios ir panašiai, nes ten ateisties, apart sveikatos gadinimo, jokios nėra. Dubnikovas išvis niekam neįdomus.
Lietuvoje praktiškai rimtų verslų nebėra. Tik prekybos centrai dygsta, kaip grybai. Gyvuoja tik spekuliantai. Priveža šlamšto ir bando parduoti brangiau.
Galimai, Lietuvos darbdaviai-parazitai norėtų su žmonėmis elgtis kaip su vergais. Ir taip atskirtis tarp "darbdavių" ir darbuotojų yra didžiulė. Bene didžiausia Europoje. Nepatenkintieji gali vykti su savo verslais ten, kur jiems bus gerai.
" Nepatenkintieji gali vykti su savo verslais ten, kur jiems bus gerai." Išvyks. Ir kas toliau ? Nepatenkiti "vergai" kurs savo verslus, taps labai gerias darbdaviais ir mokės darbuotojams dvigubai, nei sau ? Kodėl nekuria ? Tokiems "vergams" siūlyčiau prisiminti vieną tokį filmuką, kur skamba frazė "darkonas mirė, tegyvuoja drakonas ".
"Socialinės apsaugos ir darbo ministrė aiškina, kad Lietuvoje darbo krūvis – ir taip didelis." - Tai kad dirbantys užsieniuose sako kitaip.... Važiuoja žmonės užsidirbti, o grįžę sako, kad jeigu lietuvoj dirbtum tokiu krūviu, tai turėtum uždirbti tą patį. Tai kaip čia yra, kokia "liniuote" ministrė matuoja tą lygį ? Ir dar klausimas - kodėl keturias, o ne tris ?
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)