Jos teigimu, darbai atsiėjo beveik 638 tūkst. eurų.
Pasak mero Ričardo Malinausko, šią erdvę sutvarkyti buvo būtina, nes ji skaičiavo septintą dešimtį.
„Atidarymo juostelę kirpti planavome gerokai anksčiau, tačiau darbai užsitęsė, nes norėjome, kad projektas būtų įgyvendintas kokybiškai, kaip ir bet kuriam kitam projektui kėlėme aukštus reikalavimus tiek darbų kokybei, tiek estetiniam vaizdui“, – pranešime sakė meras.
„Atnaujinti šią erdvę buvo būtina – ji skaičiavo septintą dešimtį, tačiau tai padaryti nebuvo paprasta, nes šis kompleksas įrašytas į nekilnojamųjų kultūros vertybių registrą. Džiaugiuosi, kad pavyko rasti lėšų, įgyvendinti projektą ir iš pagrindų sutvarkyti kurorto centre esančią populiarią ir vaizdingą erdvę“, – teigė jis.
Rekonstrukcijos darbus atliko bendrovė „Alkesta“.
Rekonstrukcijos metu išlaikant unikalią tiltelio formą jis buvo atnaujintas, iš istorinės nuotraukos atkurti metaliniai turėklai, atstatytas senasis grindinis piešinys.
Tilto prieigose buvę siauri pandusai ir laiptai pakeisti į plačius patogius nuolydžius, atnaujinta „Ratnyčėlės“ pakyla, paklotos naujos ir prie aplinkos derančios trinkelės, atnaujintas apšvietimas, sutvarkyti upės šlaitai.
Ši vieta populiari tarp druskininkiečių ir kurorto svečių, ypač tarp jaunavedžių ir jaunimo – dažnai tiltelis pavadinamas meilės tiltu.
Jis buvo pastatytas apie 1953 metus, o 1962 metais šalia jo pastatyta skulptoriaus Broniaus Vyšniausko skulptūra „Ratnyčėlė“, tapusi Druskininkų simboliu.
Naujausi komentarai