I. Šimonytė: Vyriausybė kol kas nesvarstys parduotuvių atidarymo

Premjerė Ingrida Šimonytė pranešė, kad pirmadienio pasitarime Vyriausybė nesvarstys verslo atstovų prašymo leisti atidaryti ne maisto parduotuves ir kosmetologų raginimo leisti atnaujinti grožio paslaugas.

„Šiandien mes nesvarstysime konkrečių sprendimų, prie pasitarimo medžiagos buvo prisegta keletas kreipimųsi, bet mes tikrai tų kreipimųsi šiandien nesvarstysime, nes kreipimaisi yra susiję su konkrečių veiklos sričių reikalavimų pokyčiais ir tai yra atskiros diskusijos klausimas“, – pasitarimo pradžioje paskelbė I. Šimonytė.

Lietuvos darbdavių konfederacija pirmadienį paragino Vyriausybę atšaukti dabartinius prekybos ribojimus ir leisti veikti ne maisto prekių parduotuvėms. Konfederacijos vadovo teigimu, dabar nustatyti karantino reikalavimai nesąžiningai iškraipo konkurenciją, o jų nauda valdant pandemiją yra abejotina.

Konfederacijos prezidentas Danukas Arlauskas teigia, kad dabar didžiausią naudą gauna maisto prekių parduotuvės, kurios tuo pačiu prekiauja ir kitomis prekėmis, pradedant buitine technika ir baigiant namų apyvokos daiktais. Kitos parduotuvės, kurių pagrindinė veikla nėra prekyba maistu, vykdyti veiklos negali.

Į Vyriausybę taip pat kreipėsi ir Lietuvos kosmetikų ir kosmetologų asociacija. Ji prašė apsvarstyti galimybę nuo vasario 1 dienos leisti darbą atnaujinti grožio specialistams.

Antrasis karantinas Lietuvoje galioja nuo lapkričio pradžios. Buvusios Sauliaus Skvernelio vyriausybės sprendimu buvo uždarytos kavinės, barai ir restoranai, sporto klubai, kino teatrai, uždrausti žiūrovai sporto renginiuose, apribotos pamokos mokyklose.

I. Šimonytės vyriausybė karantiną gruodžio viduryje dar sugriežtino, nurodė užsidaryti ne maisto prekių parduotuvėms ir daugumai paslaugų teikėjų, uždraudė be svarbių priežasčių išvykti iš savivaldybės ir bendrauti daugiau nei vienam namų ūkiui, pratęstas moksleivių nuotolinis ugdymas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
patys isrinkot tai dabar is dziaukites,o kas nejo balsuot tas ir juos isrinko

Kas supratot

Kas supratot portretas
Vakar per forumą : neišgirdau ką konkrečiai gaus smulkusis verslas ,ar kompensuos nuomos mok.Jei ne -bankrotas.Vadinasi prekybos centras(nuomuotojas)nepatirs jokių nuostolių ,o mūms nuomininkams iš ko susimokėt?

Senelis.

Senelis. portretas
Šimonytė sugeba pasiskolinti su didžiulėm palūkanom, tada nurėžti atlyginimus, pencijas, vien už nesugrąžintas pencijas Šimonytč reikia sušaudyti,o ji vėl valdžioj, vadinasi teisingai estai sako, Lietuvoj rinkimai suklastoti.
VISI KOMENTARAI 11
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių