Įvardijo Lietuvos ekonomikos laukiančius iššūkius Pereiti į pagrindinį turinį

Įvardijo Lietuvos ekonomikos laukiančius iššūkius

2015-12-01 07:48
Įvardijo Lietuvos ekonomikos laukiančius iššūkius
Įvardijo Lietuvos ekonomikos laukiančius iššūkius / K. Vanago / BFL nuotr.

Vilniuje vyksiančiame Metų ekonomikos forume bus diskutuojama apie pasaulio šalių ekonomikų laukiančius iššūkius. Forume daug dėmesio bus skiriama Lietuvos ekonomikai.

Kaip teigia Pramonininkų konfederacijos prezidentas Robertas Dargis, dalis iššūkių, su kuriais susiduria Lietuva, būdingi ir kitoms šalims – pavyzdžiui, tiksliųjų mokslų specialistų trūkumas. Tai ypač svarbu verslui, į kurį vis labiau veržiasi robotai bei aukštosios technologijos.

Be to, mažėjant gyventojų skaičiui, kiekvienas darbuotojas turi sukurti didesnę pridėtinę vertę, todėl jo darbo našumas turi augti, tad, pasak Pramoninkų konfederacijos, būtina daugiau dėmesio skirti švietimui, nes tik taip bus galima ateityje didinti šalies konkurencingumą.

Šis Metų ekonomikos forumas ypatingas tuo, kad jame dalyvauja gausi Pasaulio ekonomikos forumo ekspertų delegacija. Taip pat pasaulio konkurencingiausių šalių – Šveicarijos, Vokietijos, Jungtinių Valstijų, Suomijos – politikos, verslo ir ekonomikos atstovai.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra