Nuo pirmadienio į „Akropolius“ – tik turint galimybių pasą

 • Teksto dydis:

Nuo rugsėjo 13 d., pirmadienio, į Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių „Akropolius“ bus įleidžiami tik galiojančius galimybių pasus ar jiems prilygstančius dokumentus turintys pirkėjai, išimtys nebus taikomos.

„Visos pandemijos metu LR Vyriausybės rekomendacijas bei sprendimus vykdėme atsakingai, tokiais pačiais principais vadovausimės ir toliau. Nuo rugsėjo 13 dienos į prekybos centrus bus įleidžiami tik lankytojai, kurie pateiks galiojantį galimybių pasą ar kitą jam prilygstantį dokumentą. Suprantame, kad daliai mūsų pirkėjų nauja tvarka nėra priimtina, tačiau esame įsitikinę, kad tik susitelkdami ir elgdamiesi atsakingai galėsime ištrūkti iš pandemijos gniaužtų. Tikimės, kad dokumentų patikra bus sklandi ir patekimas į prekybos centrus neužtruks. Visgi, jei naujoji tvarka iš pradžių sukeltų nepatogumų, lankytojų labai prašome supratingumo, kantrybės ir geranoriškumo“, – sako „Akropolis Group“ Rinkodaros ir komunikacijos departamento vadovas Dominykas Mertinas.

Nuo rugsėjo 13 d. Vilniaus, Klaipėdos ir Šiaulių prekybos ir pramogų centrų „Akropolis“ apsaugos darbuotojai ir kontrolieriai prie įėjimų į prekybos centrus tikrins visų klientų galimybių pasus ir kitus jiems prilygstančius dokumentus, tad lankytis prekybos centruose galės tik paskiepyti, persirgę ir turintys imunitetą COVID-19 infekcijai ar neigiamą testo rezultatą asmenys bei vaikai iki 16 metų. Jei tikrinantiems darbuotojams kils įtarimų dėl galimybių paso, jie galės paprašyti pateikti asmens tapatybės dokumentą. Galimybių pasų tikrinimas reikalauja papildomų darbuotojų ir resursų, prekybos centrai dėl to patirs papildomus kaštus.

Nuo pirmadienio koreguojasi ir lankymosi prekybos centruose taisyklės - kaukių dėvėjimas tampa griežtai rekomenduojamu. D. Mertinas ir toliau primygtinai pataria nepamiršti visų prevencinių saugaus apsipirkimo rekomendacijų: laikytis saugių atstumų, dėvėti kaukes, nesibūriuoti, naudotis rankų dezinfekcinėmis priemonėmis.

Prekybos ir pramogų centruose dirbantys darbuotojai, kurie neturi įgiję imuniteto COVID-19 infekcijai, ir toliau bus periodiškai testuojami kas 7-10 dienų.

„Svarbiausias mūsų prekybos ir pramogų centrų prioritetas jau pusantrų metų trunkančios pandemijos metu yra darbuotojų ir lankytojų saugumas. Ir toliau klientai Vilniaus, Klaipėdos bei Šiaulių „Akropoliuose“ bus aptarnaujami laikantis ypatingų saugumo ir prevencijos priemonių. Pirkėjų srautai stebimi modernia pasaulinio rinkos lyderio „Sensormatic ShopperTrak“ srautų skaičiavimo sistema, leidžiančia realiu laiku matyti vienu metu pastate esančių pirkėjų skaičių, nuolat dezinfekuojami visi liečiami paviršiai, visu pajėgumu veikia ventiliacijos sistemos“, – komentuoja prekybos centrų atstovas.

„Akropoliai“ taip pat prisideda prie Sveikatos apsaugos ministerijos bei savivaldybių administracijų vykdomų skiepijimo iniciatyvų. Prie Vilniaus ir Klaipėdos „Akropolių“ atskiromis savaitės dienomis atvyksta skiepų autobusiukai, o Šiaulių „Akropolyje“ veikia nuolatinis vakcinacijos nuo Covid-19 punktas. Skiepijimo paslaugomis naudojasi tiek „Akropolių“ klientai ir parduotuvių darbuotojai, tiek kiti asmenys, užsukantys vien pasiskiepyti.NAUJAUSI KOMENTARAI

>nrk

>nrk portretas
O Ispanijoje nebuvai? Ten tokių nesąmonių nėra. Tik nereikia aiškinti, kam ir kur sėdėti, kur eiti, o kur neiti. Štiš, višta, nekudakuok. Kai mokesčius mokėti, tai visiems reikia, ar ne?

nrk

nrk portretas
Ir ko jus vis burbuliuojat pries viska?? Nenorit nei skiepytis, nei galimybiu paso - sedekit namuose ir neburbuliuokit. Jums viskas negerai. Buvau Italijoj - visur reikia kaukiu ir Corona paso. Be jo neieisi nei i restorana ar kavine, nei i stoti nei i traukini. Net sedint traukinyje reikia buti su kauke. Aisku nedaug dziausmo vaziuojant sesias valandas. Bet tokia tvarka. Einant i stoti net temperatura matuojama infraraudonais spinduliais.Taigi toks dabar gyvenimas.

4

4 portretas
Wikipedia: Antivakseris - sveikas zmogus Vakseris - invalidas
VISI KOMENTARAI 41
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių