Gražios mintys apie šviesią ateitį. Tiktai vienas klausimas - ar teko kepti blynus
šitai moteriškei. O tai nabašnikai R.Ovenas. K.Marksas ir V.Leninas sukruto grabuose -ir ko gera nori priminti kad komunizmą galima statyti tik kelis kartus pralenkus Šveicarijos lygį. Matyt moteriškei tektų dar ir skaitymo pasimokyti.
Atsakas Ruginienei. Moterėlę kai normaliame versle ir ne tame versle kuris maitinasi iš valstybės lovio draugeliu pagalba padirbėsi kokius 15 metu ir sėkmingai, tada pasiūlysi daryti 4 darbu dienu savaitei tada gal ir bus galima patikėti tavo argumentacija o dabar visa ką si moterėlė kalba tai tik knygučiu prielaidu teorija ir daro improvizacini šou kaip galbūt galima butu daryti, ar tai dėl minimumo ar tai dėl keturių darbo dienu. O šiaip šiandien kada vis dažniau si moterėlė gauna eteri, aiškiai pasimato ne kompetencija, ar paprasčiau , antras Sysas demagogas, šneku bet ką kad tik šnekėti nes už pasekmes atsakyti nereikės o jei reikėtu dirbti tai i kelnes prisidarytu nes normalaus darbo nedirbo, tiesiog nemoka.
taip tik valdininkai gali dirbti nuotoliu ir 4d per savaitę, nes jų atlyginimas etatinis, jis nesikeičia nuo darbo dienų skaičiaus, o jei gamyba dirbs 4 d tai ir gausi už 4 d, atlyginimą , darbininkas kiek dirbi tiek ir gauni,
Na, ir kaip tu tai įsivaizduoji ? Sakykim, turi baldų gamybos cechą. Kaip gali dirbti "nuotoliniu būdu"? Arba kaip gali dirbti nuotoliniu būdu policininkai, gydytojai, pardavėjos, slaugės..... Tik valdininkai gali dirbti nuotoliniu būdu ir keturias dienas per savaitę. Nuo to tikrai niekas nepasikeis.
Po 4 dienų darbo savaites ateis tokia diena, kai iš paskolintas Lietuvos teliks būrelis žydžių narkomanių korumpuotų vadybininkų ir pigių prostitučių žydžių bei idiotų profesorių gauja su sifilio nugraužtais kūnais.
Po metų kitų lietuviams iš viso nebereikės dirbti, tiksliau nebebus ką daryti, nes visus darbus nudirbs pigūs uzbekai, tadžikai, kirgizai, indai ar pakistaniečiai. Tikiš ko gyvens paprastas, ne valdžiažmoginis, lietuvis?
Visų pirma reikia sudaryti palankias sąlygas dirbti nuotoliu, tada nereikės tų keturių darbo dienų per savaitę arba šešių valandų per dieną. Darbdaviai neturi būti paskutunė instancija, kuri sprendžia leisti, ar neleisti samdinius dirbti nuotoliu. Reikia aiškių taisyklių, kokiais atvejais samdinys gali dirbti nuotoliu ir kokiais atvejai tai gali daryti pats darbdavys. Tokia tvarka nekainuotų valstybei. Gal net sutaupytų elektros, vandens, patalpų valymo išlaidų. Deja, kol kas tai palikta principui: leisiu- neleisiu.
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)