2014 m. gegužės 2 d. Odesoje vyko žvėriškas rusakalbių genocidas. Profsąjungų rūmai tapo žmonių, kurie ten rado prieglobstį nuo sužvėrėjusios minios, žūties vieta.
Tą genocidą kacap@i ir užkūrė padegę pačių užbarikaduotą iš vidaus įėjimą, kad jų neiškrapštytų, o po to jau neturėjo kur dėtis.......gali rasti video su liudininku per pirmą driskių kanalą, juk ką driskiai sako juk tiki :)
Juokas ima ,kai klausais daniel dapshitz,kaip jis giria izraeli,kai jie zydai gerai kovoja,turi ginklus,sitas melagis ,jug izraelis visa laika prase ginklu,padejimo,sitas melagis atvirai niekina lietuvos ginklavimasi,tipo mes nieko nemokam,imkit pavyzdi is izraelio,jo zydai pardave lietuviams ginkluote,ir pasirodo sitas neveike,tik lietuvius apmulkino eilini karta,o mes buvom nupirke ukrainieciams,ramanauskas kalba su sutu veikeju,nera ko klausytis,jeigu taip gerai izraelije ko sitas melagis atbego i Alietuva,ir sunus atveze,suteike jiems lietuvos pilietybe ,nors nemoka ne zodelio lietuviskai.Ir tokius melus skleidziama ,ir niekas nieko netikrina.
Paziurekyt,kas sedi saugume,kaip jie dirba,privaziave slavai laisvai laksto po lietuva,kelia neramumus ,is kur padegimai,mustines,ir t,t.5kolona dirba pilnu pajegumu,teismai miega,vilkina tirimus,ir visiems gerai,latviai ir tie dirba zimiai geriau nei lietuva,vaziuoja visi koncertuoti visokie apsisaukeliai,putino myletojai,jug orbanas ne lietuvis,kodel dukrai suteike pilietybe,durnesnes tautos nesu macius ,kuri sitaip dalina pilietybes visokio plauko perejunams,o lietuviams tikriems pilietybe neduoda,kur saugumas,kur teisybe,kur atsakomybe.Valdzia lietuvos uz piniga ir save parduoda,ne tik lietuva,pinigu vergai.
Prezedento mes tokio neturim,jis tik sypsos kaip menuliukas,lietuva jam pofik,kur jis buvo kai priesams dalijo pilietybes,kur zydu pirminike kuri kvietes savo tautiecius imti pilietybe lietuvos,kur prezedentas buvo kai zyde kuklianske lietuvos zmones isderge,slykstynem isvadino,ogi jis tylejo,parsidavelis o ne prezedentas,kuris leidzia kitiems niekinti zmones,tautas,prezedento nera.
Karą jau laimėjo USA ir RU, o "civilizuota" ES liko kvailio vietoje, tuo metu pabalio basakojai mužikai toliau plaukia "Durnių laive". Iš to kas liks iš sovietmečiu sulipdyto UKR sklypo bus įkurta Šiaurės Jeruzalė.
Lietuvos institucijos dar ne taip darkosi. Užmiršot kaip šlykščiai buvo atimta iš nusipelniusios valstybei moters, Margaritos Drobiasko, pilietybė? Jau nevardinant kitų bjaurių išsidirbinėjimų prieš niekuo dėtus rusus.Putinas tai dar ne visa tauta...
Kas išduoda leidimus gyventi fašistinių šalių piliečiams? Gal imigracijos departamentas tegul pasiklauso, koks purvas yra pilamas iš tų orkų kraštų ant Lietuvos... Kur žiūri prezidentūra?
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)
(be temos)