ESO generalinis direktorius M. Keizeris vadovaus „Epso-G“

Praėjusį pirmadienį apie atsistatydinimą pranešęs „Ignitis grupės“ elektros tiekimo įmonės  „Energijos skirstymo operatorius” (ESO) valdybos pirmininkas ir generalinis direktorius Mindaugas Keizeris paskirtas valstybės valdomai energetikos grupės „Epso-G“ vadovu, penktadienį oficialiai patvirtino įmonė.

„Epso-G“ valdyba naujuoju vadovu penktadienį paskyrė Mindaugą Keizerį, kuris šias pareigas pradės eiti rugpjūčio 22 dieną. Naujasis vadovas pratęs grupės ilgalaikės strategijos įgyvendinimą ir joje numatytą Lietuvos energetinės nepriklausomybės stiprinimą“, – rašoma pranešime.

„Epso-G“ valdybos pirmininko Roberto Vyšniausko teigimu, naujojo vadovo laukia ambicingos užduotys plečiant nereguliuojamas grupės veiklas, koreguojant įmonių veiklos modelį bei valdant su tuo susijusius pokyčius.

„Mindaugas kartu su visa įmonių grupės darbuotojų komanda pratęs praėjusiais metais patvirtintos ilgalaikės strategijos įgyvendinimą, ji tapo dar aktualesnė karo Ukrainoje kontekste. Šiame kontekste „Epso-G“ bus itin naudinga daugiametė naujojo vadovo patirtis valdant pokyčius ir įgyvendinant strateginius projektus, taip pat puikus energetikos sektoriaus išmanymas“, – pranešime teigė R. Vyšniauskas.

M. Keizeris pareigas ESO eis iki rugpjūčio 21 dienos.

Iki rugpjūčio 22 dienos bendrovei ir toliau laikinai vadovaus finansų direktorius Algirdas Juozaponis, o Infrastruktūros padalinio vadovas Tomas Varneckas bus atsakingas už strateginių grupės projektų įgyvendinimą, įskaitant ir fizinio barjero įrengimą pasienyje su Baltarusija.

Atrankoje į vadovo pareigas dalyvavo 25 kandidatai.

„Epso-G“ naujo vadovo buvo ieškoma nuo metų pradžios, kai nuo 2015 metų vasario jai vadovavęs Rolandas Zukas pasitraukė iš pareigų. Balandžio pabaigoje vadovo atranka buvo pratęsta, pirmajame jos etape, BNS žiniomis, nepavykus susitarti nė su vienu pretendentu. Skelbta, kad dabar vadovą tikimasi paskirti iki vasaros pabaigos.

Karjerą „Ignitis grupėje“ M. Keizeris pradėjo 2012 metais – jis buvo „Lietuvos energijos“ (dabar „Ignitis grupės“) valdybos narys, taip pat dirbo antrinių bendrovių valdybose ir stebėtojų tarybose, o 2018 metais tapo ESO valdybos pirmininku ir vadovu.

„Epso-G“ valdo gamtinių dujų ir elektros perdavimo bendroves  „Amber Grid“ ir „Litgrid“, energijos išteklių biržos operatorę „Baltpool“, energijos kaupiklių įmonę „Energy cells“ ir energetikos objektų statybos bendrovę „Tetas“.

Grupės valdomos bendrovės įgyvendina strateginius šalies energetikos projektus: maždaug 1,6 mlrd. eurų vertės elektros tinklų sinchronizavimą su Vakarų Europos tinklais, 109 mln. eurų vertės 200 megavatų galios elektros kaupiklių statybos projektą, iki rugsėjo pastatys 152 mln. eurų vertės tvorą pasienyje su Baltarusija.

Be to, šiemet ji baigė statyti Lietuvą ir Lenkiją sujungusį magistralinį dujotiekį.


Šiame straipsnyje: Mindaugas KeizerisESOEpso G

NAUJAUSI KOMENTARAI

tipine valdzia

tipine valdzia portretas
is vienos valdiskos kisenes i kita, partiniai savo poziciju neapleidzia niekur :D, liudna kai pagalvoji kokia cia salis...
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių