Sprendimą LB valdyba priėmė bankui atlikus planinį „Gjensidige“ patikrinimą.
Įspėjimai bendrovei skirti už neužtikrintą tinkamą IRT ir informacijos saugumo rizikos bei IRT incidentų ir problemų valdymą (dalis pažeidimų vis dar neištaisyti), taip pat už neužtikrintą testuotojų nepriklausomumą ir netinkamą dalies veiklos funkcijų perdavimą paslaugų teikėjams (pažeidimai ištaisyti).
Tačiau centriniam bankui įvertinus, kad bendrovė prižino pažeidimus bei trūkumus ir ėmėsi priemonių juos pašalinti, nuspręsta sudaryti administracinį susitarimą.
Vokietijos perdraudimo milžinė „Munich Re“ netiesiogiai – per savo valdomą bendrovę „Ergo International“, prašo Konkurencijos tarybos leidimo įsigyti 100 proc. „Gjensidige“ akcijų.
„Gjensidige“ pernai uždirbo 6,9 mln. eurų pelno – 71 proc. daugiau nei užpernai, jos pajamos siekė 95,558 mln. eurų – 11 proc. daugiau.
Naujausi komentarai