„Regitroje“ paskelbti nauji automobilių numerių deriniai

„Regitra“ trečiadienį paskelbė atnaujintą numatomų gaminti numerio ženklų sąrašą. Jis papildytas daugiau kaip 60 tūkst. naujų kombinacijų, kurios šį kartą prasideda „L“ raide. Tad, pasak „Regitros“, norintys rezervuoti patinkantį numerio ženklo derinį savo automobiliui tai gali padaryti paprasčiausiai internetu.

Kaip žinoma, registracijos metu automobiliai „Regitroje“ yra pažymimi dviem vienodais numerio ženklais. Kitaip tariant, jiems yra suteikiami unikalūs skaičių ir raidžių deriniai, kad viešajame eisme automobiliai būtų lengvai atpažįstami teisėsaugos institucijoms ir kitiems eismo dalyviams.

Įprastai registruojant automobilį, automatiškai yra priskiriami numeriai eilės tvarka, tačiau klientui pageidaujant gali būti suteikiama ir jam patinkanti numerio ženklo kombinacija. Būtent ją ir galima pasirinkti iš trečiadienį paskelbtų numatomų gaminti numerio ženklų arba dar kitaip vadinamų rezervuojamų sąrašo.

Šis sąrašas yra papildomas kas ketvirtį, sakoma „Regitros“ pranešime. Raidžių seka parenkama abėcėlės tvarka, o skaičių - didėjimo.

Remiantis statistika, automobilių savininkai labiausiai pageidauja skaičių kombinacijų su 3 vienodais skaičiais: 999, 888, 777, 666, 555 ir 111, taip pat populiarūs 001 bei 007 deriniai. Kaip pastebi „Regitros“ specialistai, dažniausiai žmonės renkasi tokias raidžių ir skaičių kombinacijas, kurios jiems būtų svarbios ir sutaptų su jų vardo ar pavardės trumpiniais, svarbiomis datomis ar kt.

„Lietuviai mėgsta pasirinkti numerio ženklus, atspindinčius vairuojamo automobilio modelį ar markę. Na, o įmonės neretai pasirenka vienodą raidžių kombinaciją ir ja paženklina visus jai priklausančius automobilius. Esame pastebėję ir tokią tendenciją, kad vežėjai savo vilkikams ir puspriekabėms parenka panašias skaičių kombinacijas, pavyzdžiui: 020, 030, 040. Taip esą paprasčiau juos administruoti“, - pranešime cituojamas „Regitros“ Transporto priemonių registracijos vyr. specialistas Antanas Raudonis.

Internetu renkantis patinkančią kombinaciją iš jau pagamintų numerio ženklų, kaina - 35 eurai, o jei renkamasi iš numatomų gaminti pačių populiariausių derinių, tokiu atveju numerio ženklai gali kainuoti nuo 150 iki 250 eurų.

Patinkančius numerio ženklus galima užsisakyti nuotoliniu būdu per Kelių transporto priemonių registravimo sistemą (eKETRIS). Paslaugų užsakymo skiltyje pasirinkti „Noriu rezervuoti išskirtinį numerio ženklų derinį“ ir išsirinkite labiausiai patikusį derinį.

„Regitra“ primena, kad keičiantis automobilio numerio ženklams, keičiasi ir registracijos liudijimas. Jį ir naujus numerius kurjeris pristato per dvi darbo dienas. Jei vis dėlto numerio ženklai dar nepagaminti, papildomai reikės dar 5 dienų.

„Regitra“ atkreipia dėmesį, jog tie asmenys, kurie dar tik planuoja įsigyti automobilį, taip pat gali iš anksto rezervuoti patikusius numerio ženklus. „Regitra“ juos nemokamai saugos vienerius metus.NAUJAUSI KOMENTARAI

O Regitros

O Regitros portretas
darbą ir finansus kas nors tikrina? Ar šita, iš kelių policijos atėmusi ir sau pasiglemžusi vairuotojų egzaminavimo-teisių išdavimo funkciją, privati firma yra visiškai nekontroliuojama?(galimai todėl, kad už jos savininkų nugarų stovi aukšti valstybininkai)
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių