To dar nėra buvę: vairavimo egzaminą iš pirmo karto išlaiko vos penktadalis bandančiųjų

Grįžti į straipsnį

Vytas

Vytas portretas
Čia Regitra lupikauja, pinigus daro. O kiek kyšių gauna. Visi nuskriaustieji pasiruošę į leteną duoti, kad tik greičiau ta Regitra atsikratyti.

Pinigus nulipo gerai

Pinigus nulipo gerai portretas
1) Laikyti leidzia kas menesi - sako kas savaite, bet ir man ir kitiem zmonem - sistema, arba skambinant telefonu, artimiausia laisva vieta - lygiai po menesio, nors vakar pries egza dar galejau perkelt ji i poryt.... suprask kaip nori. 2) per ta menesi daug igudziu nubunka, ateini, pakliuna gyvenimu nepatenkintas egzaminuotojas ir td per automobilio patikrinima dar skubina...sankaba visai jauciasi kitaip, viskas kitaip. 3) Kiekviena karta laikai su skirtinga masina, net patyrususiems vairuotojams reikia iprasti prie naujo automobilio, ka kalbetu apie naujus vairuotojus (Danijoj laikai egza su ta pacia masina kaip ir mokeisi 4) Jeigu sustosi priesais stop linija nepakankamai arti - iskarto kritine 5) Vairuojant siais laikais yra dar toks dalykas kaip eko-vairavimas ir GPS per egzamina, ko nebuvo pries 20 metu, tad visi seniai cia rasantys kaip jie moka gerai vairuot - patys neislaikytu. 6) pilna prigalvotu durnu kriteriju skaicuot klaidom...

Taiva

Taiva portretas
Viskas slypi piniguose ir nedaugiau! Kaip ir techabziurose- reikia kad klientas pasyroditu nemaziau kaip du kartus

Bronius

Bronius portretas
Kažkas negerai gal regitros instruktoriai prasti? O gal netinkama mokymo programa?

Kopūstas.

Kopūstas. portretas
Nu ir teisingai daro, pažiūrėkit kiek avarijų keliuose, ir jūs dar norit teisių iš pirmo karto? Aš tai Regitros vietoje dar labiau sustiprinčiau šitą reikalą jog tik iš šimtinio karto žmogus išsilaikytų teises ir neanksčiau. Regitrai linkiu tobulėti labiau ir dar labiau apsunkinti egzaminus, gal tik tada keliuose bus tvarka.

nuomonė

nuomonė portretas
Kaimas, apie bet ką, kad tik ne apie degantį Paryžių ir masimius protestus.

Antanas

Antanas portretas
Vairavimo egzaminas išlaikymas koreliuoja su matematikos egzamino išlaikymu. Pažiūrėjus kaip kiti vairuoja (ir ypač parkuoja), akivaizdu, kad vairuotojo pažymėjimas gaunamas per lengvai. Gyvenu prie vaikų darželio, čia būtų galima serialą filmuoti kiekvieną rytą ir vakarą. Mašina kuo didesnė nors jos gabaritų visiškai nejaučia, automobilį stato bet kur, bet kaip, tik ne taip kaip reikia, važiuoja šaligatviais, vejomis, vos ne vieni kitiems ant kojų, nors su vaikais eina, kaip tik labai reikėtų saugotis. O jei pašąla ar tamsu - kontaktai garantuoti. Stumia moteriškė labai drasiai savo džipuką atgal, gerai atsiremia, ir dar išlipusi aiškina neva ji nekalta - nemato, kamera užšalo! Arba kaip sugebėti nutarkuoti VISĄ automobilio šoną? Normalus automobilio ilgis 4-5 metrai, ir nejausti kad šonu remiesi į kitą automobilį? Arba atsitrenkti priekiu į kitą automobilį ir išlipus aiškinti, kad sumaišei pedalus. Automatui, kur 2 pedalai, gazas ir stabdis! Kaip tokie vairuotojai gauna pažymėjimus?

fu

fu portretas
Tai kokiais laikais tas procentas buvo didesnis? 1978 metais politechnikume laikėme A ir B kategorijos egzaminą, tai iš 25 iš karto išlaikėme 5, o kitiems teko kam teorijos, kam praktikos egzaminus kartoti, o kai kuriems ir po keletą kartų. Vairuoti mes lyg ir visi daugiau mažiau mokame, bet vairuoti vadovaujantis KET ne visada pavyksta.

Keliai. Mašinos. Žmonės

Keliai. Mašinos. Žmonės portretas
Kažkada rodė laidą, kur teko vairavimo egzaminą laikyti patyrusiems vairuotojam. Ir? Ir neišlaikė :D

Jonas

Jonas portretas
Ar čia tas senis kur skaido ar tas kur nuo stalo trupinius surenka

Anonimas

Anonimas portretas
Aš pats mokinau Žmona sūnų dukra vairuot stažas 35 metai vairuoju vilkikai tai patvirtintų insruktorei nesistengė nori išmokti imk papildomas valandas ir taip pasaka be galo

Kaunietis

 Kaunietis portretas
Grynas uždarbis visoms institucijoms.... Todėl daug kartų ir neišlaiko . Instruktoriai net nesistengia išmokyti iš pirmo karto. Stai ir visa tiesa. Pinigėliai pinigai.

Senis

Senis portretas
Glusiu tauta užtat tiek avarijų sukelia jauni debiloidai !

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Isvis mokyklini teorija issilaikiau paskui jau net nelaikiau vairavimo :D

Anonimas

Anonimas portretas
ispanijoje cekijoje irgi sunkiai islaiko egzaminus.tai Vairai glusi LT po zenklais stato masinas paskui stebesi nubaude mane

Petia

Petia portretas
Priežastis viena tai regitros sugalvoti procentai kiek gali išlaikyti iš pirmo karto. Anksčiau buvo apie 43% dabar nu mažino iki 30% apskritai nelabai suprantama kam žmogui du kartus filmuotis vieną kartą mokykloje kitą kartą regitroje. Be to ir reikalavimai iš fantastikos srities.

Vaikai

Vaikai portretas
turetu mokytis KET jau darzelyje! Butina aikstele,su ispiesta sankryza,perejomis,sankirta su dviraciu taku,o ne tik teorija! Tik tada perejomis eis ir paspirtukus apzergs ne busimi lavonai. O ir vairavimo egzaminas netaps stichine nelaime. Tais "baisiais okupacijos laikais" - butent taip ir budavo!

skiep

skiep portretas
tu kelio zenklu tiek prikaisiota,kad per vienus nesimato kitu.Kur dar linijos ant kelio.I kelia miestuose ner kada ziuret,vien i zenklus ir kelio linijas.Uzsienieciai Lietuvoj stebisi del kelio zenklu gausos,tai saugumo nedidina o tik blasko demesi.Daug nelogisku greicio ribojimu,net iki 20 kmh kai per duobes tik 5 kmh. greiciu gali vaziuot.Susidaro ispudis,kad kazkas kepa tuos kelio zenklus ir gauna milziniskus pelnus uz ju statyma visur,kur reik ir dazniausiai kur nereik.

Lietuvis

Lietuvis portretas
Kauno diena pernai gruodį rašė "Aiškėja daugiau apie korupciją „Regitroje“: sumos už egzamino išlaikymą – nuo 200 iki 400 eurų" Likę be papildomų pajamų tapo pikti ir kerštauja, manau čia veikia pyktis netekus papildomo darbo užmokesčio.

Adelė

Adelė portretas
Tai yra rezultatas daug metų siūlomo mokymosi : lengvai, įdomiai, linksmai, interaktyviai, be įtampos, be pastangų, be nuovargio ir t.t...Viską pasako "googlas", mąstyti, prisiminti nereikia.....Tos IT užsodina jaunimą kaip ant adatos, protas miega......

Sidabriukė

Sidabriukė portretas
Aš pernai laikiau ir iš pirmo karto. Buvau psichologiškai pasiruošusi. Bet motyvacijos daug ir laiko įdėjau. Labai patenkinta. Jau metai esu klevukas ir tuo džiaugiuosi

...LNK televizijos garbintojas

...LNK televizijos garbintojas portretas
ale, kaunietis, kasdien varo ant KD. Matyt gerai materialiai yra suinteresuotas lnk TV...

S(eu)bas

S(eu)bas portretas
O aš žinau neišlaikymo priežastį - populiacija nesustabdomai kvailėja. Žinau, ką sakau - dirbu mokykloje. Kiękvienais metais stebime vis didesnį mokinių degradavima. Ko nepasakysi apie psitikėjimą savimi, šis auga kaip ant mielių.

Manau

Manau portretas
Del to kad reikia ir i ekrana ziureti ir i gatve vienu metu

vot teip

vot teip portretas
Jei neišeina išlaikyt automobilio teisių,eikit i avia piloto kursus, aišku kaina žymiai didesnė,bet užtai niekas nefilmuos,kaip laikot pilotavimo egzaminą,nesikabinės prie smulkmenų ir jokie policijajai nestabdys dėl kvailų priežasčių ar reidų pakilus į erdvę

Jei

Jei portretas
Jei lengvai išlaikys, kas tada mokės kyšius? Po STT reklaminių akcijų kyšiai tik padidėjo. Vadinasi visi patenkinti.

Kazys suvalkietis >>4U>

Kazys suvalkietis >>4U> portretas
Tai kas iš to? paleisti į gatvę nemokančius eismo taisyklių ir patirties, - po avarijos pradės mokytis?

4U

4U portretas
Čia esmė tame, kad visi egzaminuojamieji neturi jokios vairavimo patirties, todėl per egzaminus pasipila begalės klaidų. Regitra seniai tai suprato ir visai tai padarė geru verslu ir pasipinigavimu. Gerai vairuojančių iš pat pradžių būna vienetai, o vairavimo patirtis įgyjama po egzamino jau vėliau- metai iš metų.

instruktorius pensijoje (pratesimas)

instruktorius  pensijoje (pratesimas) portretas
sustabdziau automobili apie 2 metrus iki stulpo ir klausiu koks cia bus atstumas? Atsakymas buvo gal 20 gal 30 metru na tuomet supratau kodel ji velavo atlikti automobilio letejima

instruktorius - pensijoje

instruktorius - pensijoje portretas
TIKRAI NE VISI GALI VAIRUOTI .Turejau keleta atveju . mergaite sunkiai sekesi ir pastebejau kad duodami mano nurodymai labai jau veluoja jos veiksmuose. Pasiuliau jai namuose pasitikrinti vairuotoju rekcijos laika internete .Kita diena ateina tokia patenkinta ir sako instruktoriau pasitikrinau rekcija .tai as - Nu ... nu ir koks tas laikas - 1,8 .Aisku ji nesuprato kad tai baisu , nes mieste prie 50 km/h automobilis per 1s nuvazuoja apie 14m pabandykime suprasti kas atsitiks pesciajam kuris iseis i pereja pries atvazuojancia vairuotojua iki kurios dar 20m. o tai reiskia 14m x1,8s ir gauname 25m tai vadinasi automobili prades stabdyti pervazevusi pestiji ir nuvazevusi dar 5m (jei isvis is streso prades stabdyti) kitas atvejis sakau mokinei likus iki sankrizos apie 20 m pradekit mazinti grei , stabdyti .Pastebejau kad labai jau veluoja . sustabdziau automobili apie 2 metrus iki stulpo ir klausiu koks cia bus atstumas?

jo

jo portretas
nenuostabu kai aukstaji moksla is nieko daro, nesamoniu mokina, o ne i nieka neatsitrenkti ir kitiem netrukdyt

Eugenijus

Eugenijus portretas
Manau vertinimo kriterijus praktinio egzamino metu reikia dar griežtinti, ypatinga demesi skirti egzaminuojamojo vairavimo kulturai. Bet kokie staigus judesiai turetu buti verinami iškart kaip kritines klaidos.

Buvies Lietuvis

Buvies Lietuvis portretas
Cia yra pinigu islupimas is zomiu.Cia Chema kaip apgaudineti nepastebetai.O apie instrutorius juos paciu raiketu mokynti dauguma.Ju mokimas prlyksta kaimisku poziuri i nauja vairuotoja.Saip Maxsimoi akcija taises pardivineja tokiu zopliu yra labai dauk vairuotojiu zenklu neziuri.O zenklintojai europoje pirmauja pagal kiek ir svesaforu,gal acijos buna???Nu butu gerai kad agenetu medziu krumus kur apzele zenklai???

nu , a Jo

nu , a Jo portretas
a jeigu be navigacijos važiuosi nežinodamas kelio, žiososi aplink, o ne į kelią,- galvoji man lengviau ir saugiau bus kelyje tave sutikus?

Jo

Jo portretas
Neišlaikysi jeigu navigacija blogai naudojiesi. Dabar toks laikas, kad iš Kauno į Vilnių ar Klaipėda būtina važiuoti naudojant navigacija

juodas humoras

juodas humoras portretas
Gal atmeskime tuos reikaavimus kai europos keliuose tai visai nereikalinga ,cia as pvz.apie posukiu rodyma tai tada puse taisykliu ismesim i siuksliu kibira ir lengviau bus islaikyti jas.

kaip KEIKIA?

kaip KEIKIA? portretas
, instruktorius instruktorių: - "kad tu visą gyvenimą... tik iš algos gyventum !!!

Kažin ar NAUDINGA

Kažin ar NAUDINGA portretas
būtų , jei visi išlaikytų egzaminus, praeitų tedhnikinę apžiūrą....iš PIRMO KARTO :)

Pabandykit

Pabandykit portretas
Vairuotojo pažymėjimą išlaikyt olandijoj ar švedijoj tada bus ką lygint o ne pilstyt iš tuščio į kiaurą

buves respublikos skaitytojas

buves respublikos skaitytojas portretas
faktas yra tas jog kuo tolyn tuo durnyn eina zmonija, paziurekit i mokyklos kursa - ten auginami nemastantys primatai, viskas ko reikalauja tai isiminti nesvarbu ka ar istorija, geografija, matematika, kalba - ten neskatinamas kritinis mastymas todel tokiam primatui susidurus su kazkokia logine uzduotim yra sunku ja ispresti.. aisku is penkto karto jis ja isimena bet ne issprendzia... tokia visuomene pasmerkta..:DD

Ačkarikas

 Ačkarikas portretas
"tačiau kodėl, priežasčių įvardyti niekas negali, pasakojama LNK reportaže" Pas juos gi užrašytos visos klaidos. Tai ką, ir regitroj korupcija? Niekas nieko nežino, hah.

...

... portretas
jeigu egzaminuotojai nenorės tai niekas ir neišlaikys,jeigu norės-mokėti vairuoti nebūtina,jiems ten nuo nuotaikos priklauso

Sakykite,ka norite,

Sakykite,ka norite, portretas
bet vairuoti - Dievo duota ne koznam! Yra dvi kategorijos zmoniu,kuriu kelyje neturetu buti visai. Vieni - visiski "stabdziai",pasimetantys bet kokioje situacijoje. Kiti - "trizniai",viska darantys begte ir bet kaip. Kadaise i tai budavo atsizvelgiama,tokiu zmoniu stengiamasi neleisti i rizikingas sritis. Dabar gi - uz pinigus "Linava" po Azijos kalnus gaudo cabanus ir sodina i furu kabinas! Sakysite,tai,ka rasau,diskriminacija? O toks liberalizmas - ne diskriminacija atzvilgiu gyvybiu,uzgesusiu kelyje,del tokiu stabdziu ir trizniu!??

Patalogoanatomas

Patalogoanatomas portretas
Arba nedaruošia, arba dabartinė karta - lochai. Kadaise laikiau be kursų (eksternu, buvo galima su techniniu išsilavinimu), viską išlaikiau pirmu kartu.

Reitingai

Reitingai portretas
Išlaikytu daugiau jei privalomai skelbtu mokyklų reitingus.

Sūduviui

Sūduviui portretas
Ką tik išlaikiau profesionalo teises ir patvirtinti galiu tik vieną - jei nesimokai, tai ir neišlaikai (teorija). O jei esi negabus praktikoje - nusipirk papildomų pamokų...

Povilui

Povilui portretas
Eik pats mokint nenusišnekėjęs. Gal ekstrasensas būsi ir įpūsi žinias be mokslo :)

Atsakymas

Atsakymas portretas
Todėl kad jaunimui mokyklose, kolegijose ir universitetuose jų tėveliai perka mokslus, o vaikeliai pripratę tik reikalauti ir gauti. O čia juk skersas nevažiuosi - reik nors kažką išmokt...

Sūduvis

Sūduvis portretas
Tai parodo kad VAIRAVIMO MOKYKLOMS rūpi tik pinigai o ne vairuotojų paruošimas, tai didelis akmuo į mokyklų daržą.

tai

tai portretas
kad tiek daug neislaiko yra nenormalu - atrodo cia yra dvi pagrindines priezastys: viena tai, kad bloga mokykla, nesugeba ismokyti, kita specialiai tai daroma, kad sumoketu daugiau pinigu. Bet, atrodo, kad cia abi tos priezastys kartu.

Kopūstas

Kopūstas portretas
Teisus

kaunietis

kaunietis portretas
KD svetainės greitai nebereikės - pakaks LNK televizoriaus

Tikrai!??

Tikrai!?? portretas
O tai is kur tiek visisku 2rniu kelyje!? Panasu,kad tuos VP dalina uz pinigus visiems! Nors,bent jau psichiatra tureti reiketu,kuris atsijotu niekada nepagysiancius.

Anonimas

Anonimas portretas
Biznis.

vaznyciotojas

vaznyciotojas portretas
o kur vairavimo estetika,kultura,kur poziuris i dviratininkus ,ar kitus eismo dalyvius,kas tiktina instruktoriu kompetencijas ,niekas ,

Povilas

Povilas portretas
Vadinasi prasti mokytojai. Jeigu sugebėtų tinkamai žmonėms perteikti mokymo vairuoti programą, tai žmonės sugebėtų išlaikyti egzaminus iš pirmo karto. Čia net abejonių nekyla.

Lietuvis

Lietuvis portretas
Neseniai keletui regitros egzaminuotojų pareikšti įtarimai korupcija. Matyt tai visuotinis regitros darbuotojų egzaminuotojų kerštas tautiečiams, atseit nenorėjot duoti kyšių, reikės brangiau mokėti valstybei.. Gal jiems reikėtų psichologo pagalbos?

Anonimas

Anonimas portretas
Ne visiems lemta vairuoti

Paf

Paf portretas
Darykit kaip aš darau: reikia patepima nešti

T

T portretas
Še Lietuva šaiposi iš savo žmonių juk tai akivaizdu korupsija

,

, portretas
Rinkodara ir iteisintas reketas aisku.

Kopūstas.

Kopūstas. portretas
Teisingai daro, paskui tie išsižiojėliai viską greit pamiršta ir varnas gaudo keliuose..., bent po keliasdešimt kartų perlaikymo pripras prie taisyklių.

As

As portretas
Todel,kad kiekviena karta moki pinigus ir visai nemazus,nesuinteresuoti regitros veikejai islaikymu
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių