„Tango Argentino“ virtuozai paskleis šokio magiją Vaidilos teatre

  • Teksto dydis:

Visus, pasiilgusius romantikos, šilumos, sielos atgaivos ir pozityvių emocijų organizatoriai kviečia į įspūdingą, sielas ir kūnus kaitinantį renginį „Tango Argentino“.

Kovo 17 d. 19 val. jaukioje ir išskirtinėje Vilniaus Vaidilos teatro salėje liesis jausminga argentinietiška muzika ir dainos bei karaliaus meilės ir aistros šokis. Koncertinėje scenoje kartu pasirodys charizmatiškieji tango profesionalai – daugelio tarptautinių konkursų ir festivalių laureatai – šokėjai Brigita ir Carlos Rodriguez, dainininkas, kompozitorius, gitaristas Eduardo Gimenez ir akordeono virtuozas Nerijus Bakula.

Talentingi muzikantai paruošė išskirtinio grožio ir nepaprastai romantišką meninę programą, į kurią elegantiškai įsikomponavo jausmingų šokėjų pora. Skambant tango karaliaus Astor Piazzolla ir garsių tango kompozitorių Jose Padula, Juan Carlos Cobian, Francisco Canaro, Carlos Gardel, Mariano Mores ir kt. melodijoms, scenoje pasklis magiška argentinietiško tango dvasia.

E. Gimenez, gimęs Urugvajuje, yra puikus tradicinės ir populiariosios argentinietiškos muzikos atlikėjas, pasižymintis unikaliu balso tembru ir jausmingu dainavimu.

Organizatorių nuotr.

„Tango nėra vien tik žingsniai ar jų deriniai, tango – tai kultūros, kurioje aš gyvenu nuo vaikystės, išraiška. Šiame šokyje tu gali išreikšti visą pojūčių ir jausmų vaivorykštę – nuo gilaus santūraus skausmo ir kančių iki visapusės meilės ir džiaugsmo“, – aistringąjį tango šokį apibūdina tradicinio „gyvojo“ tango meistras C. Rodriguez iš Buenos Airių.

Jis kartu su B. Rodriguez užpildo sceną kerinčiu šokiu. Šokėjai 2019 m. tapo tarptautinio Tango čempionato Didžiojoje Britanijoje nugalėtojais, o 2021 m. Miunsterio tango festivalio ir Europos tango čempionato nugalėtojais Tango de Pista ir Milonga kategorijose.

Tarptautinių konkursų laureatas, akordeono virtuozas N. Bakula priklauso tai muzikantų kategorijai, kurie daro didelę įtaką tango meno populiarinimui tarptautiniu mastu. N. Bakulos atlikime skamba muzika nuo argentinietiško A. Piazzollos tango iki svaiginančių prancūziškų musette pasažų. Būtina paminėti, kad atlikėjas puikiai įvaldęs improvizacinį meną ir jo akordeonui paklūsta patys įvairiausi muzikiniai stiliai.

Visa tai pamatysite magiškame tikrojo argentinietiško tango teatralizuotame koncerte, skirtame Jums, mieli žiūrovai. Pripažinti artistai, kurių pasirodymai pritraukia pilnas koncertų sales, laukia susitikimo su Lietuvos tango meno gerbėjais.

Koncertas vyks:

Kovo 17 d. 19 val. Vilniuje, Vaidilos teatre, (Jakšto g. 9).

Papildoma informacija tel.: +370 677 00699, board@artslibera.com

Bilietus platina: bilietai.ltNAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių