J. Statkevičius apie Vilniaus kalėdinę eglę rėžė tiesiai: pakvipo apgaule!

  • Teksto dydis:

Šeštadienį sostinės Katedros aikštėje įžiebta Kalėdų eglė atsidūrė dėmesio centre. Socialiuose tinkluose pasipylė įvairios nuomonės dėl galutinio jubiliejinio torto formos žaliaskarės vaizdo. Savo kritišką nuomonę feisbuke išsakė ir žinomas dizaineris Juozas Statkevičius.

Anot žinomo vyro, 231 tūkst. eurų Vilniui atsiėjusi eglė turėjo kainuoti kur kas pigiau.

„Eglutė įžiebta! Bet panagrinėkime! Pakvipo apgaule! Karkasas tas pats metai iš metų. Neturėtų kainuoti. Eglių šakos nėra brangu.

Ir seni Gedimino prospekto kringeliai su lapukais jau daug metų kabėjo, gal kažkas ir nepastebės. Bet aš matau. Pažiūrėkite. Čia tiems, kurie nesupranta ir nesigaudo.

Dabar suprantama, kodėl tokia pigi eglutė (dabar mane suės, kad pastebėjau). Ponai, būkite garbingi“, – socialiniame tinkle rašė J. Statkevičius.

Dabar suprantama, kodėl tokia pigi eglutė.

Kaip skelbė Vilniaus miesto savivaldybė, 25 metrų aukščio ir 22 metrų skersmens, trijų pakopų elegantiškojo torto forma sukonstruota iš šviečiančių baroko stiliaus puošmenų: ritmiškai atsikartoja kolonos, kabo dekoratyvūs  sietynai. Visus tris aukštus puošia baltai šviečiančios baroko stiliaus dekoracijos, o  700 gimtadienio žvakučių sužibo šiltai balta spalva. Meninės kompozicijos centre – aukso spalvos žaislais ir tviskančiomis girliandomis išpuošta Kalėdų eglė. Eglės viršūnę puošia torto žvakės liepsnelė – „fontanas“.

Portalas diena.lt jau skelbė, kad ryškėjant pirmiesiems būsimo Vilniaus Kalėdų eglės kontūrams netrūko pastebėjimų dėl kainos ir vaizdo santykio. Kai kam būsima eglė pasirodė kukli, tačiau didžioji dauguma bedė pirštu į kainą – 231 tūkst. eurų? NAUJAUSI KOMENTARAI

pasiūlymas

pasiūlymas portretas
Gražiausios Kalėdų eglės idėja būtų tokia:ant šakų kilpose kabo koncervai, o viršūnėj pamautas anūkėlis. Apačioj galima pririšti ožį prie tvarto..

Šūdašius

Šūdašius portretas
Wilno našie, pyzdinom ir pyzdinsimr, gyvenc tai reikia...

tai

tai portretas
matomai cikagos priemiesciu valkatu /menas/ nuo pakvipusios morgzoles nuo ko ir marmalo /stogas/jau nevaziuja o skrenda tiesiu marsrutu i pragara ???===
VISI KOMENTARAI 139

Galerijos

Daugiau straipsnių