Policija ieškojo, o vaikas slėpėsi po lova Pereiti į pagrindinį turinį

Policija ieškojo, o vaikas slėpėsi po lova

2012-09-21 23:59

Dainavos policijos komisariate trečiadienio vakarą gautas mamos pranešimas, kad į mokyklą išėjęs jos devynerių metų sūnus į namus negrįžo.

Policijos pareigūnai skubiai pradėjo vaiko paiešką, pasitelkė ir kinologą su tarnybiniu šunimi. Berniuko buvo ieškoma Dainavos mikrorajone, pareigūnai apklausė jo draugus, bendraklasius, mokytoją, namo kaimynus.

Devynmetis, pasak jį mačiusiųjų, trečiadienį, apie 19.30 val., buvo pastebėtas V.Krėvės prospekte, paskutinį kartą – maždaug 22 val. kitos mokyklos stadione.

Apie vidurnaktį paieška netikėtai baigėsi. Policijos pareigūnai, norėdami paimti berniuko asmeninių daiktų, padėsiančių paieškai, vaiką rado jo kambaryje, pasislėpusį po lova.

Policijos teigimu, berniukas į namus grįžo vėlai vakare. Į pirmame aukšte esantį butą jis įlipo per balkoną ir pasislėpė.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato atstovas spaudai Kęstutis Kasciukevičius suteikti papildomos informacijos apie įvykį atsisakė.

"Jokių komentarų nebus, nes tai privatus šeimos gyvenimas, be to, vaikas yra nepilnametis", – sakė K.Kasciukevičius.

Jis patikino, kad berniuko šeima anksčiau nebuvo pakliuvusi į policijos akiratį, nėra jokių duomenų, kad ji galėtų priklausyti socialinės rizikos grupei.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra

Daugiau naujienų