Antradienio naktį į Vilnių atvykęs legendinis dainininkas Rodas Stewartas nustebino organizatorius savo žiniomis apie Lietuvą. Paprašęs surasti gidą jis jau žinojo apie KGB muziejų ir Devintąjį fortą.
Paprašė aprodyti miestą
Į Lietuvą likus porai parų iki koncerto atvykęs britų dainininkas R.Stewartas maloniai nustebino organizatorius. Privačiu lėktuvu atskridęs po koncerto Maskvoje jis paprašė leisti jam pailsėti ir surasti gidą, kuris jam nuo pat ryto galėtų aprodyti miestą. Be to, pasirodo, apie Vilniaus senamiestį ir apie Lietuvą jis jau pats nemažai žinojo.
"Jo įspūdžiai bent kol kas patys geriausi. Trečiadienio rytą pailsėjęs jis išėjo su gidu pasivaikščioti po miestą, buvo prie Aušros vartų, Rotušės, netgi spėjo apsipirkti. Kažkurioje iš parduotuvių jis gavo dovanų knygą, liko labai patenkintas", – pasakojo bendrovės "Makroconcert", organizuojančios koncertą, komunikacijos vadovas Aivaras Gelžinis.
Domisi "vyriškais" dalykais
Dainininkas prisipažino labai susidomėjęs KGB muziejumi ir Devintuoju fortu. Organizatoriai pažadėjo, kad jei tik pakaks laiko, būtinai nuveš jį ten apsilankyti. "Jis, kaip turbūt visi vyrai, domisi dalykais, susijusiais su karu", – juokėsi A.Gelžinis.
R.Stewartas apsistojo viešbutyje "Stikliai", tačiau atsivežė savo virėją ir mobilią virtuvę. Vis dėlto jis nepraleido progos prisėsti ir užkąsti Vilniaus kavinėse. Likusi komandos dalis, maždaug 70 žmonių, turinčių atvykti iki koncerto, apsistos viešbutyje "Radisson Blu Astorija".
Vienintelis keblumų lietuviams sukėlęs R.Stewarto noras – griežtas užsispyrimas šalyje važinėti tik automobiliu "Maybach S57". Nors ir teko pavargti, organizatoriams galiausiai pavyko tokį automobilį rasti.
Visą straipsnį skaitykite dienraštyje.
Naujausi komentarai