Vanduo Vilniaus daugiabučiams pigs, verslui brangs

 • Teksto dydis:

Vilniaus ir kelių aplinkinių rajonų daugiabučių gyventojams nuo liepos pigs vanduo, pranešė bendrovė „Vilniaus vandenys“.

Daugiabučių gyventojams vieno kubo kaina mažės 4 centais iki 1,32 euro (su PVM), o privačių namų – pakils vienu centu iki 1,29 euro (su PVM). Verslo klientams vanduo brangs taip pat 4 centais iki 1,37 euro.

Tokias kainas ketvirtadienį suderino Valstybinė energetikos reguliavimo tarnyba (VERT), tarifus dar turi patvirtinti Vilniaus miesto bei Vilniaus, Švenčionių ir Šalčininkų rajonų savivaldybės.

„Verslui kainos didesnės dėl nuoseklių investicijų į magistralinius tinklus, kurie ir tiesiami tam pačiam verslui plėstis“, – teigiama BNS atsiųstame bendrovės komentare.

„Vilniaus vandenų“ generalinis direktorius Marius Švaikauskas sako, kad nepaisant sumažėjusio  vartojimo, ypač versle, pavyksta kainas išlaikyti stabilias, o daliai gyventojų jas sumažinti.

Vilniaus vicemeras Valdas Benkunskas pažymi, jog geriamojo vandens kaina Vilniuje išlieka labai žema.

„Šioje srityje esame tarp pirmaujančių Europos valstybių. Didele dalimi tai lemia vartoti tinkamo vandens išgavimo kaštai. Lietuvoje ir ypač Vilniuje esame nepaprastai turtingi požeminiais vandenimis“, – pranešime sakė vicemeras.

„Vilniaus vandenys“ tiekia geriamąjį vandenį ir tvarko nuotekas daugiau nei 265 tūkst. klientų. Per parą bendrovė patiekia apie 93 tūkst. kub. metrų vandens ir surenka bei išvalo daugiau nei 111 tūkst. kub. metrų nuotekų.NAUJAUSI KOMENTARAI

nuomone: gal pagaliau bent apsipraus, nebesmirdes?

nuomone: gal pagaliau bent apsipraus, nebesmirdes? portretas
Karo Vilniuje nebus. Niekada. Maras, cholera, raupai, sifilis, ŽIV, triperis, džiova visada bus, nes miestas it srutų duobė, nevalyvumas nuolatinis, žmonės pasidergę, gyvena savo šiukšlėse ir fekalijose. Kaip žinia, visos peštynės ir vadinamieji karai vyksta išimtinai dėl moterų. Kartais dėl pinigų, valdžios, bet iš esmės tai tas pats. O Vilnius praskolintas negyvai, gyventojai prasinarkašinę, ligoti, prasigėrę. Kiprijan Kondratovič, generolas, paskirtas į Vilnių krašto apsaugos ministru 1918-1919 m vos gal kokį mėnesį ar du, kaip svetimšalis ir moterų žinovas, užmetė akį į Vilniaus populiaciją ir viešai pareiškė, nereikia šiame mieste kariuomenės, pakanka kokių tai patruliuojančiųjų savanorių milicijos, tačiau kariuomenės nereikia. Suprantate? Nėra dėl ko kovoti, ko ginti, saugoti. Dabar, žinia, miesto populiacija dar klaikiau atrodo, moterys, mergaitės paliegusios, bjaurių kūnų ir veidų, primenančių karikatūras. Šlykščios, dvokiančios, ligotos, negabios ir itin smirda.

ŠŠūūdas ne sviestas Vilnius ne miestas

ŠŠūūdas ne sviestas Vilnius ne miestas portretas
111.000 minus 93.000, reiškia per parą Vilno pagamina 17.000 kubų šūdo, kokybiško, "sostinės"...
VISI KOMENTARAI 2
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių