Vilniaus valdžia paskelbė, kuriose sankryžose grąžins žaliąsias rodykles

Vilniaus miesto savivaldybė Susisiekimo ministerijai pateikė konkrečių sankryžų sąrašą, kuriose, išanalizavus eismo situaciją, pėsčiųjų bei kitų eismo dalyvių saugumą ir infrastruktūros galimybes, siūloma grąžinti šviesoforų lenteles su žaliomis rodyklėmis.

Ministerijai ir Transporto kompetencijų agentūrai įvertinus ir patvirtinus šį sąrašą, lentelės galėtų būtų sugrąžintos iš viso 24-iose sankryžose. Dalyje jų visam laikui, o kitose sankryžose laikinai – jose bus stebima eismo situacija ir, nustačius poreikį, bus įgyvendinti infrastruktūros pakeitimai.

„Sąrašas sankryžų, kuriose siūlome sugrąžinti rodykles, parengtas atidžiai ir detaliai įvertinus įvairius kriterijus. Kartu su miesto Eismo valdymo centru stebėjome pėsčiųjų ir eismo srautus, vertinome jų saugumą, pralaidumo pokyčius. Mieste priimami eismo valdymo sprendimai yra grindžiami duomenimis, todėl ir toliau stebėsime eismo situaciją ne tik įvardintose, bet visose sostinės sankryžose, o esant poreikiui priimsime reikalingus programinius šviesoforų reguliavimo ar infrastruktūros sprendimus. Siūlomi pokyčiai padės efektyviau sureguliuoti eismo srautus“, – sako Vilniaus miesto vicemeras Vytautas Mitalas.

Šviesoforų lentelių su žaliosiomis rodyklėmis įrengimas numatytose sankryžose miestui papildomai nekainuos. Šiuos darbus rangovai atliks pagal SĮ „Susisiekimo paslaugos“ šviesoforų priežiūros paslaugų sutartis. Bus montuojamos tos pačios lentelės, kurios mieste jau buvo naudotos.

Visam laikui lenteles su žaliosiomis rodyklėmis siūloma sugrąžinti 9-iose sankryžose, kuriose infrastruktūros pakeitimai negalimi dėl kelių priežasčių. Pavyzdžiui, nors yra eismo juosta posūkiui į dešinę, tačiau įrengus šviesoforo sekciją atsirastų susikertantys eismo srautai. Kitose jų tiesiog neužtenka eismo juostų arba šalia įrengti dviračių, pėsčiųjų takai ar pastatai. 

Sankryžos, kuriose lenteles siūloma sugrąžinti neterminuotai, nes infrastruktūros pakeitimai jose negalimi:

Nuo Saltoniškių g. Sėlių g. link ir nuo Sėlių g. Vytauto g. link

Nuo A. Mickevičiaus g. Vytauto g. link

Nuo A. Goštauto g. Gynėjų g. link

Nuo Upės g. Saltoniškių g. link 

Nuo Ateities g. Fabijoniškių g. link

Nuo Saulėtekio al. Nemenčinės pl. link

Nuo Geležinio Vilko g Baltupio g. link

Nuo Apkasų į Minties g.

Nuo T. Narbuto g. Saltoniškių g. link (Vytauto g. link.) ir nuo Saltoniškių g. (nuo PC Panorama) T. Narbuto g. link

Gavus Susisiekimo ministerijos ir Transporto kompetencijų agentūros patvirtinimą dėl lentelių su žaliomis rodyklėmis grąžinimo, rangovai jas įrengti turėtų maždaug per 3–5 darbo dienas.NAUJAUSI KOMENTARAI

l

l portretas
Kuršių gat sumontavo papildoma šviesoforą į dešinę bet niekas nelaukė kol užsidėjęs rodikles į dešinę o dar signa zioplei vadzioja užsimerkę

Antanas

Antanas portretas
Grazinkite visas rodykles o tada svarstykite kokias nuimti. Stumiate sviesoforu versla.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Ne tik Vilniuje turi būti grąžintos žaliosios rodyklės ,bet ir visoje Lietuvoje.Kadangi nuimta be tyrimo,niekas neivertino kur jos būtinos ir kur jų nereike.Lietuvoje visus darbus dirba du kartus, todel negali sukurti gerovės.Pinigai švaistomi be jokios atsakomybės.
VISI KOMENTARAI 5
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių