Vilniuje TS-LKD koaliciją taryboje mato su Laisvės partija ir socialdemokratais

Tėvynės sąjungos-Lietuvos krikščionys demokratams Vilniuje iškovojus didžiausią skaičių mandatų taryboje, partijos atstovas bei kandidatas į merus Valdas Benkunskas teigia, jog potencialią koaliciją mato su dabartiniais partneriais Laisvės partija bei į Vilnių grįžusiais socialdemokratais.

„Prie mūsų 19 mandatų tradiciškai jeigu mūsų partneriai Laisvės partija prisijungtų mes tą daugumą turime“, – pirmadienį žurnalistams sakė jis.

„Bent jau pokalbį su ta pačia Rasa Bubergyte, su kuria konkuravome  (...), tikrai norėčiau pasišnekėti ir pakalbėti dėl bendro darbo. Didesnės, platesnės koalicijos tam, kad turėt plačią daugumą (...) aš tikrai nematau poreikio. Tai, matyt, tos dvi jėgos bus pirmiausia, su kuriomis sušnekėsime dėl valdančiosios daugumos“, – pažymėjo politikas.

Apie pokalbį su V. Benkunsku dėl koalicijos sostinėje užsiminė ir socialdemokratų rinkimų štabo vadovas, Jonavos meras Mindaugas Sinkevičius.

Prie mūsų 19 mandatų tradiciškai jeigu mūsų partneriai Laisvės partija prisijungtų mes tą daugumą turime.

„Vakar vakare ganėtinai po vidurnakčio man paskambino V. Benkunskas ir klausė, su kuo reiktų jam pradėti šnekėtis dėl koalicijos Vilniuje, sakė turįs ką pasiūlyti Vilniuje išrinktiems socialdemokratams ir tai buvo jo kaip vieno iš rinkimų favorito žingsnis“, – spaudos konferencijoje sakė V. Sinkevičius.

Klausiamas apie galimą kitų politinių jėgų paramos telkimą jo paties kovai antrajame ture, V. Benkunskas tvirtino tik iš dalies tikintis tokio palaikymo nauda.

„Žinot, aš dedikacijomis remti kažką antrose turuose sąlyginai tikiu. Žmonės sprendžia savarankiškai“, – kalbėjo jis.

Vilniuje antrajame mero rinkimų ture su V. Benkunsku varžysis „Laisvės ir teisingumo“ kandidatas Artūras Zuokas. Konservatoriams pavyko iškovoti 19 mandatų taryboje, tai yra didžiausia frakcija Vilniaus savivaldybėje. Laisvės partija bei partija „Laisvė ir teisingumas“ iškovojo po devynis mandatus, Lietuvos lenkų rinkimų akcija-Krikščioniškų šeimų sąjunga – septynis, socialdemokratai – keturis, Nacionalinis susivienijimas – tris.

V. Benkunskas rezultatus Vilniuje vertino kaip sėkmingus.

 


      Žemėlapis sukurtas Vyriausiosios rinkimų komisijos užsakymu.
      Žemėlapis sukurtas Vyriausiosios rinkimų komisijos užsakymu.NAUJAUSI KOMENTARAI

SD lūzeriai Vilniuje

SD lūzeriai Vilniuje portretas
Pasirodo Vilniečiai ne tokie durniai, kokie yra SD ir Budbergytės šeimoje. Ačiū dievui. Tegul SD vilniuje pabūna lūzeriais.

Rimtam

Rimtam portretas
vogimui - tinka visos partijos! Nes visos jos ir yra viena!

Didesnės kiaulystės

Didesnės kiaulystės portretas
pakišti vilniečiams neįmanoma, kaip šiuos du kandidatus. Vienas, kuris daugybę metų uoliai ranka rankon darbavosi kartu su Šimašiumi, o dabar vaidina šventąjį miesto gelbėtoją. Kitas - nuo savo meravimo laikų užsitarnavęs Abonento ir vagies pravardę. Dėl jo ir Rubikon malonės vilniečiai tapo vergais ir įkaitais savo mieste. O rinkimų kampanijos organizavimas? Ar tai nėra pažeidimas, kai visur matomi tik penki kandidatai, o kitų tarsi išvis nėra? Visko pasitaikydavo ankstesniuose rinkimuose, bet šįkart juodosios technologijos pralenkė visus.
VISI KOMENTARAI 19
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių