Policija: Sausio 13-osios minėjime prie Seimo pažeidimų neužfiksuota

Grįžti į straipsnį

Putinas

Putinas portretas
Kol valdžioje bus du gaidžiai Landsbergiai žmones negales laisvai gyventi o del laisves koks skirtumas ar prie ruso ar su Landsbergis vistiek laisvi nebusiu

rihardui

rihardui portretas
labai gaila kad jūs neįstengiat suvokti kad protestavę žmonės yra tokie patys kaip tie žuvę už laisvę mūsų tautiečiai. Jie irgi nori kad Lietuva būtų laisva, kad visi gyventų geriau o valdžia būtų sava, kaip tie kurie susikūrė tuoj po Sąjūdžio (Aukščiausia Taryba- atkuriamasis seimas) Sugebanti dirbti savo Tautai, mylinti ir gerbianti Lietuvos piliečius.Ponas gasdinat kad neturėim Grigiškių tualetinio popieriaus ir kad mėsa visa dings nes rusas išveš kaip kadaise?:D) Taigi tos mėsos Lietuva jau seniai neturi - visi kompleksai sugriauti-neliko nei pėdsako, o pilnose parduotuvėse baisu atiduot savo sunkiai uždirbtus grašius už hormonų ir kito brudo privarytą, dažais nudažytą lenkų mėsą..Geriau jau ekologiškos kanopos:D)Gal biški nors dėl padorumo įjungsit sąžinę ir liausitės veidmainiaut pagaliau:D)

Rihardas

Rihardas portretas
Labai gaila tokių žmonių , kad juos kažkas suklaidina, ar patys yra gal visiškai atbukę, nemąstantys , kad eina protestuoti , būtent tokią, įsimintiną iki skausmo , visiems doriems Lietuvos žmonėms dieną. Gal tokiems reikia būtinai pasakyti - gal nelabai taktiškai, bet priminti tiesiai šviesiai ( nes kitaip jie matyt nesupranta , ) , jei jau spėjo pamiršti , gal jau tikrai iš per daug gero gyvenimo, kad ar jie vėl pasiilgę , ir nori sugrįžti į tokią sovietinę sistemą, kai užpakaliukus šluostydavosi laikraščiais ar pan . popieriumi ? Nors Grigiškių popieriaus fabrikas gamindavo 120 % viršydamas planus. Lietuvoje pagaminti ritinėliai keliaudavo į Maskvą ir į tuometinį Leningradą . Mėsytė, kurią užaugindavo didžiuliai Lietuvoje gyvulininkystės kompleksai, kurie taip pat planus viršydavo panašiais procentais. Viskas taip pat nukeliaudavo į tuos pačius Rusijos miestus. O mūsų parduotuvėse tik kanopytės... Šitaip jums geriau? Gal dabar susiprasit pagaliau.

Malonu \\\\\.../////

Malonu \\\\\...///// portretas
gal jau policija stoja liaudies pusėn.Bet manau, KGB senuko litvako išfašistuota Lietuvių tauta neturėtų būti praleista pro ausis.Ką,jam viskas galima?

Tai niekas

Tai niekas portretas
is policininku nesutiko persirengti ir isprovokuoti riauses!?? Kaip cia taip pirmasyk!?

Ryt ponauja isakys

Ryt ponauja isakys portretas
ir "uzfiksuosit" atgaline data! Kaip iprasta. Tik va - prisiminkite,kaip protestavote basi!

Klpd.

Klpd. portretas
Tai kaip tada vadint Landzbergį kuris ten dalyvavusius žmones išvadino fašistais?Taigi pažeidimų neužfiksuota

jau

jau portretas
geriau matosi nesiryzo eiliniu faru reikalaut provokaciju ir ko gero patys pradeda blaiviai logiskai mastyt kam tarnauja jegos pajegos kurios 1 privalo saugot savo tauta ir vaikus kuriuos jie patys turi ir cia negali buti jokio isskirtynumo tuo labiau mes ne monarchija ir butu gerai pasekt sveicarijos demokratija kur kiekvienas pilietis atsakingas uz sali ir ginkluotas ir tik jei jis sveicaras tas turetu buti ir pasmus atmetus zinoma visus uzsieniecius kurie verziasi kaip litvakai privalom issivalyt nuo viso savo bei svetymo brudo======

JO

JO portretas
Pasimokėm iš Bielarusijos
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių