Už bandymą papirkti ESO darbuotoją – beveik 1,7 tūkst. eurų bauda Pereiti į pagrindinį turinį

Už bandymą papirkti ESO darbuotoją – beveik 1,7 tūkst. eurų bauda

2020-01-03 12:09
BNS inf.

Vilniaus miesto apylinkės teismas Energijos skirstymo operatoriaus (ESO) darbuotoją bandžiusiam papirkti vyrui skyrė beveik 1,7 tūkst. eurų baudą.

Už bandymą papirkti ESO darbuotoją – beveik 1,7 tūkst. eurų bauda
Už bandymą papirkti ESO darbuotoją – beveik 1,7 tūkst. eurų bauda / V. Skaraičio / Fotobanko, Pixabay nuotr., redakcijos montažas

Specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) penktadienį pranešė, kad ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas gavus įmonės pranešimą, jog kaltinamasis tiesiogiai davė mažesnį nei 20 eurų kyšį valstybės tarnautojui prilygintam asmeniui už pageidaujamą jo veikimą.

Ikiteisminį tyrimą kontroliavo Vilniaus apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyriaus prokuroras.

Dar viename STT tyrime pagal ESO pranešimą dėl galimo kito darbuotojo papirkimo nustatyta, kad energetikos sektoriuje veikiančios privačios bendrovės vykdomasis direktorius, kaip įtariama, davė 500 eurų vertės kyšį. Šis tyrimas yra tęsiamas.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra