Pietų Afrikos Respublikoje išaiškintas protu sunkiai suvokiamas nusikaltimas. Šios šalies policijos darbuotoja Rosemary Ndlovu pripažinta kalta kelių giminaičių nužudymu dėl draudimo išmokų.
Šiaulių apylinkės teismas dvejų metų laisvės apribojimo bausmę skyrė 30-mečiui šiauliečiui, kuris tyčia sukėlė devyniolika avarijų, kad gautų išmokas iš draudimo bendrovių.
Dokumentus klastoję ir apgaule draudimo išmokas gavę šeši asmenys išgirdo teismo nuosprendį. Vilniaus miesto apylinkės teismas bendrininkų grupių narius pripažino kaltais dėl sukčiavimo ir dokumentų klastojimo.
Delsimas išmokėti draudimo išmokas neužregistruotos „Snoro“ akcijų emisijos byloje valstybei kainuos 345 tūkst. eurų – šią sumą pasidalins 180 investuotojų.
VĮ „Indėlių ir investicijų draudimas“ (IID) visiems BAB banko „Snoras“ neišleistų obligacijų ir neregistruotų akcijų turėtojams išmokės draudimo išmokas – nepriklausomai nuo to, ar turėtojai teikė ieškinius teismui, ar ne. Iš viso bus išmokėta apie 10 mln. eurų. „Snoro“ neišleistų obligacijų ir akcijų turėtojai raginami dėl jiems priklausančių draudimo išmokų kreiptis į IID.
Neužregistruotos „Snoro“ akcijų emisijos pirkėjai gaus iki 100 tūkst. eurų indėlių draudimo išmokas - po šešerius metus trukusių ginčų tašką byloje padėjo Lietuvos Aukščiausiasis teismas (LAT).
Darbdavio suteikiamą sveikatos draudimą dalis darbuotojų šiandien jau laiko nebe privalumu, o būtinybe. Toks draudimas gali gerokai sumažinti apdraustojo sveikatos priežiūros išlaidas, tačiau draudikai pastebi, kad vis dažniau iš tokios draudimo paslaugos – neretai ir gyventojų sveikatos sąskaita – bando pasipelnyti gydymo įstaigos.
Alytaus apskrities policijos pareigūnai atskleidė automobilių nuomotojų ir remonto meistrų sukčiavimą – pranešant apie išgalvotas avarijas, iš draudimo bendrovių buvo apgaule pasisavinami pinigai.