„Žmonės prisiėmė atsakomybę už rezultatą ir tai, mano supratimu, yra teisingas ir aiškus žingsnis“, – Žinių radijui antradienį sakė F. Jansonas.
„Dėl pono Landsbergio – viskas kažkada prasideda ir viskas kažkada baigiasi. Galų gale, puikiai suprantame, kad pasitraukimas iš partijos pirmininko posto buvo greitesnis reaguojant į rezultatus. Bet jis būtų įvykęs bet kokiu atveju“, – teigė jis.
Antrąjį rinkimų turą liberalui Simonui Kairiui Centro-Žaliakalnio apygardoje Kaune pralaimėjęs G. Landsbergis pirmadienį pranešė, jog traukiasi iš partijos pirmininko posto ir atsisako mandato naujai išrinktame parlamente.
Tuo metu Seimo rinkimuose nedalyvavęs J. Survila apie pasitraukimą iš TS-LKD pirmininko pavaduotojo pareigų pirmadienio vakarą pranešė feisbuke. Jis rašė, kad savęs tiesioginėje politikoje nebemato.
Žmonės prisiėmė atsakomybę už rezultatą ir tai, mano supratimu, yra teisingas ir aiškus žingsnis.
Gitano Nausėdos patarėjas komunikacijai tikino, jog jam labiau gaila dėl J. Survilos. Pasak F. Jansono, buvęs TS-LKD vicepirmininkas, toliau dirbantis užsienio reikalų viceministru, yra „vienas iš įdomiausių ir protingiausių politinių strategų“.
„Nėra tiek jų daug Lietuvoje. Kaip žmogui, kaip profesionalui, jo pasitraukimas, jei jis apskritai pasitrauks iš politinio gyvenimo, atrodo kaip protų nutekėjimas ir nuostolis. Čia visiškai asmeninis požiūris“, – kalbėjo F. Jansonas.
Laikiną vadovavimą TS-LKD perima Radvilė Morkūnaitė-Mikulėnienė, naują pirmininką planuojama rinkti sausį.
Naujajame Seime konservatoriai turės 28 mandatus.
(be temos)
(be temos)
(be temos)