Besibaigiantys 2011 metai nešykštėjo keistų ir juokingų nutikimų.
- Kanadoje vienos technologijų įmonės darbuotojai sužinojo, kad jų bendrovė užsidaro ir kad jie neteks darbo. Tačiau tą pačią dieną jie gavo gerą žinią: dešimt iš šių darbuotojų kartu laimėjo apie 7,1 mln. JAV dolerių nacionalinėje loterijoje.
- Pasipiktinęs mokykloje galiojančiu draudimu per karščius dėvėti šortus vietoje ilgų kelnių, vienas 12-metis Didžiosios Britanijos moksleivis išreiškė protestą, atėjęs į pamokas dėvėdamas sijoną.
- Sicilijoje viena moteris, trejus metus vengusi sumokėti baudą už automobilio stovėjimą draudžiamoje vietoje, apstulbo perskaičiusi laišką, kuriame nurodoma, kad ji turės sumokėti apie 32 tūkst. eurų (110,5 tūkst. litų), įskaitant palūkanas. Paaiškėjo, kad vienas išsiblaškęs pareigūnas, fiksuodamas pažeidimo datą, įrašė „208“, ne „2008“, o kompiuteris atliko visa kita.
- Išgarsėjus mielam baltojo lokio jaunikliui Knutui ir aštuonkojui Pauliui, kuris nuostabiai tiksliai nuspėdavo Pasaulio futbolo čempionato rezultatus, vienas Vokietijos sodas šiemet pristatė visuomenei žvairą oposumo patelę Heidi. Deja, šis keistos išvaizdos sterblinis nugaišo tais pačiais metais - tačiau internete paskelbto jo nuotraukos pasaulyje pralinksmino milijonus žmonių.
- Vokietijoje viena nuovoki karvė, vardu Yvonne, paspruko iš bandos, kuri turėjo greitai būti pasiųsta į skerdyklą, ir tris mėnesius sugebėjo slapstytis nuo policijos ir žiniasklaidos pietinėje Bavarijos žemėje. Kai karvę pagaliau pavyko sugauti, ją priėmė viena gyvūnų prieglauda.
- Vienas Prancūzijos ministras tikriausiai paspaudė ne tą klavišą, kai iš savo paskyros socialiniame tinkle „Twitter“ pasiuntė itin asmenišką laiškelį. „Kai grįšiu namo, keliausiu į lovą, išsekęs. Su tavimi?“, - pramonės ministras Ericas Bessonas rašė savo žinutėje, kurią gavo visi 14 tūkst. prie jo svetainės prisiregistravusių „Twitter“ vartotojų.
- Prancūzijos šiaurės vakaruose esančio Dakso miesto futbolo klubo gerbėjai suglumo, kai jų tinklalapį atakavo programišiai, pradėję siųsti vartotojams tulžingus laiškus vokiečių kalba. Paaiškėjo, kad protestuotojai šį tinklalapį supainiojo su Vokietijos pagrindinio biržos indekso DAX oficialia svetaine.
- Per vieną spaudos konferenciją Čilėje Čekijos prezidentui Vaclavui Klausui matomai labai patiko elegantiškas rašiklis, gulėjęs priešais jį ant stalo. Vaizdo įrašas, kuriame matoma, kaip prezidentas vogčiomis įsikiša jį į savo švarko kišenę, sulaukė milžiniško populiarumo internete.
- Didžiosios Britanijos elektrinės užfiksavo vieną iš didžiausių elektros tinklų apkrovų per šalies istoriją, kai televizijoje buvo baigiama tiesioginė transliacija iš princo Harry ir Kate Middleton vestuvių ceremonijos. Inžinieriai šį fenomeną aiškino tuo, jog milijonai žmonių vienu metu įjungė elektrinius arbatinukus ir virykles, ketindami išsivirti arbatos.
- Uzbekistane stojamieji egzaminai į pagrindinį šalies universitetą buvo surengti tą pačią dieną visiems kandidatams. Egzaminams prasidėjus, penkios mobiliojo ryšio bendrovės išjungė SMS žinučių siuntimo paslaugą - esą dėl „skubios techninės profilaktikos“, tačiau iš tiesų atimdamos galimybę nesąžiningiems būsimiems studentams gauti žinutes su atsakymais į testų klausimus, kuria anksčiau būdavo plačiai naudojamasi.
- Izraelyje daugybė radijo klausytojų krizeno, klausydamiesi užsienio reikalų ministro Avigdoro Liebermano interviu, duodamo telefonu iš namų, kai jie aiškiai išgirdo tualete nuleidžiamo vandens garsą.
- Gruzijoje viena skurdžiai gyvenanti 75 metų moteris išjungė visą interneto ryšį tiek savo šalyje, tiek kaimyninėje Armėnijoje, kai netyčia nukirto svarbų kabelį, ieškodama metalo laužo.
- Didžiulis elektroninis laikrodis, įrengtas Trafalgaro aikštėje Londone, turėjęs vykdyti atgalinį 500 dienų skaičiavimą iki šiame mieste vyksiančių olimpinių žaidynių, ne tik sugedo, bet ir pradėjo rodyti didėjantį dienų skaičių.
- Australijoje viena mergina internete paskelbė atvirą kvietimą į savo 16-ojo gimtadienio vakarėlį, tačiau turėjo jį atšaukti, kai 200 tūkst. žmonių nurodė ateisiantys.
- Vienas olandas, lėkęs savo brangiu sportiniu automobiliu beveik 300 kilometrų per valandą greičiu viename Belgijos plente, buvo sučiuptas, nes neatsispyrė pagundai nufilmuoti savo „žygdarbį“, nukreipęs vaizdo kamerą į spidometrą ir nupasakojęs, kokią mašiną vairuoja, o šį įrašą įkėlęs į portalą „YouTube“.
- Italijoje viena 36 metų moteris pateikė skyrybų prašymą, praėjus vos mėnesiui po vestuvių. Priežastis: jos vyras pareikalavo į povestuvinę kelionę pasiimti jo motiną.
- Kinijos televizijos žiūrovai kraipė galvas, žiūrėdami kažkur jau matytus vaizdus reportaže, kuriame esą buvo demonstruojami šalies oro pajėgų naujausi pasiekimai. Galiausiai paaiškėjo, jog šiame reportaže buvo panaudotos ištraukos iš populiaraus Holivudo filmo „Asai“ (Top Gun).
- Būrys baltų balandžių, paleistų Vatikane per popiežiaus Benedikto XVI pamokslą, nesutiko prisiimti taikos simbolio vaidmens - užuot aukštai pakilę, jie tiesiog purptelėjo atgal į pastatą pro langą.
- Pietų Korėjoje suėmus vieną įtariamą kredito kortelių klastotoją, paaiškėjo, kad jis kruopščiai pildė dienoraštį, kuriame užfiksavo daugelį savo įvykdytų įsilaužimų - netgi nurodydamas apvogtų namų adresus ir ką iš jų paėmė. Jo namuose taip pat buvo daugelis iš pavogtų daiktų.
- Viename universitete Čikagoje į paskaitą apie žmonių seksualumą atėjusiems studentams netikėtai buvo parodytas pavyzdys „iš natūros“, pasitelkus nuogą vyrą, moterį ir elektrinį vibratorių.
- Vieno Australijos meno festivalio organizatoriai labai sutriko, kai didžiulė helio pripūsta debesis vaizduojanti skulptūra atitrūko ir pakilo aukštai į dangų.
- Jungtinių Tautų posėdžio dalyviai pradėjo juoktis, išgirdę, jog Indijos užsienio reikalų ministras ėmėsi jausmingai girti portugališkai kalbančias šalis. Tik po trijų minučių skaitymo politikas suprato, kad jo kalbos tekstas buvo supainiotas su priklausančiu Portugalijos diplomatijos vadovui.
Naujausi komentarai