Neapibrėžtumas finansų rinkose koreguoja lietuvių požiūrį į investicinį gyvybės draudimą, teigia norvegiško kapitalo gyvybės ir pensijų draudimo bendrovės „Vital" filialas Lietuvoje „Vital Life". Bendrovė prognozuoja, kad per paskutinį metų mėnesį ši draudimo rūšis sulauks didesnio susidomėjimo nei kitais 2008 metų mėnesiais.
„Pastebėjome, kad šiuo metu žmonės pradėjo atidžiau domėtis investicinio gyvybės draudimo perspektyvomis. Mūsų nuomone, būtent dabar, kai investicinių fondų vienetų kaina yra sąlyginai maža, žmonėms yra palankiausias metas investuoti ir rinktis ilgalaikio investavimo produktus. Todėl vis daugiau lietuvių naudojasi šia situacija, kuri padės krizės metu ne tik lengviau išgyventi, bet ir uždirbti - investicinių fondų vienetų vertė ateityje potencialiai gali smarkiai augti", - teigia „Vital Life" direktorius Jonas Albrechtas.
Anot jo, sudaryti investicinio gyvybės draudimo sutartį dar šiais metais lietuvius skatina ir valstybės suteikta galimybė pasinaudoti gyventojų pajamų mokesčio (GPM) lengvata ir susigrąžinti dalį sumokėtų draudimo įmokų, kurias galima vėl investuoti.
„Vital Life" teigia, kad dabartinė situacija žmones verčia atidžiai skaičiuoti pinigus, mažinti įvairioms reikmėms skirtas išlaidas ir taupyti. „Manome, kad šiuo metu susidomėjimo sulauks investicinio gyvybės draudimo produktai, nereikalaujantys didelių įmokų, kurios yra maksimaliai investuojamos. Išsiskiriame šalyje tuo, kad „visuotinio taupymo metu" siūlome gyventojams investuoti minimaliai - kas mėnesį vos po 60 litų", - teigė J. Albrechtas.
„Vital Life" iki šiol turi pasirašiusi virš 1,5 tūkst. sutarčių, pagal kurias apdraudė beveik 2,2 tūkst. klientų ir gavo beveik 700 tūkst. litų įmokų.
„Vital Life" priklauso didžiausiai Norvegijos gyvybės ir pensijų draudimo kompanijai „Vital", kurios turtas metų pradžioje siekė beveik 100 mlrd. litų. Šiuo metu „Vital" bendrovė turi daugiau kaip 1 mln. privačių ir daugiau kaip 20 tūkst. juridinių klientų.
Naujausi komentarai