Pereiti į pagrindinį turinį

Moterys spintoje laiko 12 nenešiojamų drabužių

2010-10-08 19:44
Moterys spintoje laiko 12 nenešiojamų drabužių
Moterys spintoje laiko 12 nenešiojamų drabužių / Diena Media nuotr.

Tuzino nereikalingų drabužių vertė vidutiniškai siekia 1100 Lt, praneša telegraph.co.uk. Paaiškėjo, kad apklausoje dalyvavusios 4000 moterų savo spintoje turi trijų skirtingų dydžių drabužių, kurie joms kada nors tiko arba „gal kada nors tiks.“

Dietologė Therese Coleman teigė: „Nesveikai maitintis kenkia ne tik jūsų figūrai, bet ir finansams. Iš pradžių atrodo, kad turite tik kelis netinkančius drabužius, tačiau patikrinus visą garderobą jų atsirastų bent kelis kartus daugiau. Turėti porą mėgstamiausių džinsų ar marškinėlių, kurie galbūt kada nors vėl tiks – graži idėja, tačiau realiai tai tik pinigų švaistymas.“

Moterys nuo 18 iki 65 metų amžiaus buvo klausinėjamos apie savo mitybos įpročius ir kaip tai paveikė jų spintas.

Paaiškėjo, kad daugiau nei pusė moterų sąmoningai perka dydžiu mažesnius drabužius tikėdamosi, kad tai bus paskata greičiau pasiekti norimą dydį. Taip pat didesnė pusė apklaustųjų meluoja dėl savo svorio.

Pusė moterų pripažino, jog priaugusios keletą kilogramų, dėvi plačius ir apdribusius drabužius.

Atspindys veidrodyje (72 proc.), netenkinančios nuotraukos socialiniuose tinklalapiuose (55 proc.) ir artėjančios šventės (pvz.: gimtadieniai arba vestuvės, 38 proc.) nurodomi kaip efektyviausi veiksniai, priverčiantys apsilankyti sporto salėje. Moterys teigia, jog koją greičiausiai pakiša valios trūkumas, valgymas „iš neturėjimo ką veikti“ ir mėgstamų patiekalų ilgesys.

Dešimtadalis moterų susirūpina savo svoriu tik jeigu jas palieka vyrai, penktadalis – sulaukusios aplinkinių kritikos.   

Tik 2 proc. moterų sakė esančios patenkintos savo kūnu, o tos, kurios po sunkių dietų vis dėlto pasiekia išsvajotąjį svorį, greitai vėl sustambėja, nes grįžta prie ankstesnių maitinimosi įpročių.

Apklausa taip pat parodė, jog beveik pusė moterų mieliau renkasi greitą, efektyvią ir ne itin sveiką dietą vietoj gyvenimo būdo pakeitimo sveikesniu.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra
Visi komentarai (0)

Daugiau naujienų