Astrologinė prognozė balandžio 27 – gegužės 3 d.

AVINAS

Šią savaitę teks pasiraitoti rankoves ūkio darbams. Jūsų pagalbos gali prireikti tėvams. Nors išoriškai galite atrodyti ramūs,  viduje kunkuliuos nerimas. Tai gali būti reakcija į tebetvyrančią įtampą aplinkui. Nesielkite impulsyviai, spontaniškai. Lengvabūdiška pramoga gali per daug kainuoti. Saugokite vaikus. Savaitgalį nederėtų ieškoti nuotykių. Tikriausiai daug dėmesio teks skirti sveikatai, įvaizdžiui arba naminiams augintiniams.

JAUTIS

Savaitės pradžioje savo pastangomis galite šiek tiek užsidirbti, tačiau ir išlaidų padaugės. Galite spręsti klausimą dėl stambaus pirkinio. Bendrausite, susirašinėsite su giminaičiais, senais bičiuliais. Galbūt jie kreipsis į jus patarimo. Kaupkite įvairią informaciją – ji gali labai praversti. Pasistenkite nedramatizuoti, jei kažkas klostosi ne taip, kaip planavote. Atidėkite įstrigusius reikalus ir skirkite dėmesio šeimai.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje galite pajusti nuovargį, negalavimą arba teks pasirūpinti pagyvenusiu asmeniu, apleistu reikalu. Galimi įvykiai, sprendimai, susiję su nekilnojamuoju turtu, nuoma, tiekimu. Artimo žmogaus pasiūlymas gali būti vertas dėmesio, tačiau jūs galite to nesuprasti arba atmesti iš užsispyrimo. Saugokitės infekcijų. Savaitgalis gali būti šeimyniškas, jaukus. Jeigu oras vilios į gamtą, tuomet labiau džiaugsis tie, kurie turi sodą, sodybą.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje norint pasiekti tikslą gali tekti kažko atsisakyti arba labiau įsigilinti į aktualų klausimą. Jums atrodys, kad nespėjate atlikti kai kurių darbų arba susiduriate su kliūtimis. Tereikia pozityvumo ir nepabijoti kreiptis pagalbos į draugiškus asmenis. Nesivelkite į intrigas,stabilumo nekeiskite į abejotinas perspektyvas. Savaitgalį daug bendrausite telefonu, susirašinėsite. Sugebėsite džiaugtis smulkmenomis.

LIŪTAS

Ši savaitė gali būti produktyvi. Galite turėti reikalų su labdara, socialine, sveikatos apsauga. Darykite gerus darbus, padėkite, kam galite, tačiau nelaukite nei padėkos, nei liaupsių. Šiuo metu naudingiau būtų patylėti ir užimti stebėtojo poziciją. Stenkitės kitiems neprimesti savo norų ir principų. Savaitgalį sunku bus išvengti konfliktų su artimaisiais ir kitais žmonėmis. Paisykite kitos pusės interesų ir situacija pagerės.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje būsite nusiteikę tvarkyti rimtus reikalus. Jeigu aktualu, internetu pabendraukite su specialistais, galinčiais pakonsultuoti. Problemų gali kilti, jeigu būsite išsiblaškę ir nepakankamai dėmesio skirsite tam, kas vyksta jums už nugaros. Privalote orientuotis susiklosčius šiai situacijai. Savaitgalį gali atsirasti galimybių pagerinti situaciją, susijusią su vaikais, meile. Tik nepiktnaudžiaukite svaigalais ir saugokitės infekcijų.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje tikėtinas intelektinis pakilimas, augantis noras ir sugebėjimas planuoti, sisteminti, apibendrinti. Galbūt internetu teks aktyviau bendrauti su dėstytojais, mokslininkais, politikais ar užsieniečiais. Tikėtinas tam tikras psichologinis išbandymas. Galbūt nerimausite dėl materialinės padėties, santykių šeimoje arba dėl artimo žmogaus perspektyvų. Pasisaugokite vagių, sukčių, infekcijų. Savaitgalį trokšite intymumo, ramybės.

SKORPIONAS

Šią savaitę labai svarbu rimtai susikaupti ir tuoj pat susidoroti su iškylančiais sunkumais. Pasistenkite, kad būtų tvarkingi dokumentai. Regis, nerimausite dėl ateities, kritiškai vertinsite turimas žinias ir sugebėjimus. Į savo ar partnerio moralę, tikslus gali tekti pažvelgti kitu aspektu. Gresia traumos, nudegimai, todėl būkite ypač atsargūs. Savaitgalį įvairiais pasiūlymais, komentarais jus atakuos pažįstami, draugai.

ŠAULYS

Šią savaitę tikriausiai aiškinsitės santykius su tais, kurie kaišioja nosį į jūsų asmeninius arba verslo reikalus. Gali būti gundymų prisidėti prie svetimų planų. Jei tvarkysite dokumentus, būkite itin atidūs. Ramiai nesijausite, jeigu esate toli nuo namų arba išvykę jums svarbūs asmenys. Savaitgalį gali būti skausminga suvokti likimo posūkius. Bus didelis poreikis su kitais pasidalyti mintimis. Galimi netikėtumai, kurie nenudžiugins.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje tikriausiai teks atkreipti dėmesį į savo ar šeimos nario sveikatą. Problemų gali kilti dėl jūsų užsispyrimo. Saugokitės traumų, venkite konfliktų. Jums gali pasisekti, jeigu sprendžiate mokslo klausimus. Vis dėlto mintys dažniau suksis apie finansus, mokesčius, draudimą, skolas, paveldėjimą, mirtį. Gali išryškėti jūsų arba jūsų vaikų, mylimo žmogaus psichologinės problemos. Savaitgalį produktyviai padirbėsite prie interneto.

VANDENIS

Savaitės pradžioje nesunkiai susitvarkysite su išsikeltomis užduotimis. Galbūt teks griežčiau auklėti vaikus, kalbėtis su jais apie moralę, atsakomybę. Pravartu tvarkyti ūkinius reikalus, internetu ieškotis darbo. Daugiau dėmesio derėtų skirti sveikatos, grožio profilaktikai, augintiniams. Nerimo gali sukelti staiga sutrikusi jūsų arba artimo žmogaus sveikata. Venkite spontaniškų sprendimų, nes vėliau gailėsitės. Atsargiai su technika, elektra.

ŽUVYS

Šią savaitę noriai ir gana sklandžiai bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis, vaikais, mylimaisiais. Galite susidomėti neįprasta veikla, kūrybinės saviraiškos galimybe. Ieškosite galimybių pasidžiaugti gyvenimo malonumais, tačiau dėl lengvabūdiško poelgio galite pakliūti į keblią situaciją. Galite patirti ir moralinę dilemą. Artėjant savaitgaliui, nerimo gali sukelti sava arba artimo žmogaus, augintinio sveikata.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių