Astrologinė prognozė birželio 7–13 d.

AVINAS

Galite sulaukti pageidaujamos pagalbos, informacijos, susitarti dėl nuomos, kredito, uždarbio. Visgi jūsų materialiniai planai gali patirti išbandymų. Savaitės viduryje galite taip įsikišti į ne savo reikalus, kad prisidarysite rūpesčių. Savaitės pabaigoje noriai tvarkysite buities, žemės ar su gimine susijusius reikalus, noriai kalbėsite apie praeitį.

JAUTIS

Savaitės pradžioje pasižymėsite ekscentriškumu. Bus lengva susikompromituoti, susipykti. Verčiau neleiskite reikštis savo vidiniam gaivalui, tuomet savaitė bus produktyvesnė. Pasistenkite būti racionalūs, taupūs, kalbėti konkrečiai, kad nepasirodytumėte nepatikimi. Savaitės pabaigoje prie jūsų sėkmės prisidės gera iškalba, žinios ir jums neabejingi žmonės.

DVYNIAI

Geriau seksis dirbti vienumoje. Labiau kibs infekcijos, alergijos. Pravartu nuodugniai įvertinti savo galimybes, jėgas, lėšas. Tegul situacija savaime subręsta, nes impulsyvumas, neatsargumas gali sukelti problemų. Būti objektyviems ir pozityviems ypač svarbu ketvirtadienį, kai tikėtina saulės užtemimo įtaka ir prasidės mėnulio jaunatis.

VĖŽYS

Galite spręsti sudėtingas problemas, susijusias su santykiais ir finansais. Norint sėkmės, būtinas lankstus bendravimo stilius, apsukrumas. Svarbu išlaikyti draugiškus santykius su aplinkiniais, kai ką taktiškai nutylint ar geranoriškai patariant. Savaitei įpusėjus, galite pajusti saulės užtemimo poveikį savijautai. Savaitgalis žada romantikos.

LIŪTAS

Jūsų darbotvarkę gali staiga pakoreguoti nenumatytas įvykis ar darbdavys. Nesileiskite išmušami iš pusiausvyros. Nuo savaitės vidurio ypač daugės bendravimo, dėmesio. Savaitės pabaigoje jūsų intuicija veiks stipriau nei paprastai, tačiau kaip tik tai gali sukelti nesaugumo jausmą, viešumo vengimą. Jei galite, pailsėkite.

MERGELĖ

Šios savaitės pradžioje mintys suksis apie tai, kaip norėtumėte kur nors išvažiuoti, pakeisti aplinką. Dėl vertybinių dalykų galite patirti išbandymų. Savaitės vidurys žada daug darbo, įtampos. Neatliktas įsipareigojimas gali sukelti problemų. Stenkitės pateikti ataskaitas, sumokėti mokesčius. Savaitgalį turėsite šaunią kompaniją, kažkas jums rodys dėmesį.

SVARSTYKLĖS

Susikaupę spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, draudimu, mokesčiais. Galite mėginti įgyvendinti originalų sumanymą. Nuo ketvirtadienio mintys suksis apie keliones ir naujus projektus. Visgi daugiausia jėgų išeikvosite mokytis, moksliniam darbui rengti. Savaitės pabaiga bus labiau darbinė nei pramoginė. Regis, neatsipalaiduosite.

SKORPIONAS

Neprognozuojamų reakcijų galite sulaukti iš partnerių ir oponentų. Nuo realių rizikingų veiksmų verčiau susilaikykite. Nuo savaitės vidurio dar nepulkite startuoti su naujovėmis, reformomis, tačiau galite reikalauti kompensacijų, draudimo išmokos. Savaitės pabaigoje jums ypač rūpės išsilavinimo, teisiniai reikalai, kelionės.

ŠAULYS

Nebijokite imtis atsakomybės. Gali kilti idėjų, kaip pagerinti finansinę padėtį ar gyvenimo sąlygas. Labiau saugokite savo ir kitų sveikatą. Savaitės viduryje suaktyvės jūsų konkurentai, priešai. Nemalonumų galima patirti tiek dėl savo kaltės, tiek dėl kitų nepalankumo ar nesąžiningumo. Savaitės pabaigoje palanku teikti ir gauti konsultacijas.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje galite sudalyvauti varžybose ar kitaip išbandyti jėgas. Galimos ir nemalonios staigmenos, pareikalausiančios papildomų išlaidų. Saugokite nuo pavojų vaikus, mylimus žmones ir patys jų neskriauskite. Nuo savaitės vidurio jūsų situaciją gali apsunkinti didinama atsakomybė, griežtėjantys reikalavimai ar kriterijai. Savaitgalį skirkite šeimai.

VANDENIS

Galite jausti susierzinimą, kylantį dėl kitų žmonių daromų pastabų, keliamų reikalavimų. Visgi teks susitaikyti su tuo, kas yra, net jei tai kertasi su jūsų požiūriu ar tikslais. Regis, labiausiai nerimausite dėl savo vaikų. Labai svarbu pozityviai nuteikti juos ir save. Savaitės pabaiga nenuvils, jeigu ieškotės darbo ar norite susitvarkyti buitį.

ŽUVYS

Šią savaitę bus nelengva įtikti aplinkiniams. Nors stengsitės atrodyti pareigingi ir reikalingi darbe, namuose ar visuomenėje, viskas gali pakrypti atvirkščiai. Būtų geriau nepradėti aiškintis ir išvengti žodžių mūšio. Savaitės pabaiga bus smagesnė. Gali paaiškėti, kad vienas ryšys turi didesnę vertę, nei manėte.  Džiugins meilė, vaikai. Galima kūrybinė sėkmė.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių