Astrologinė prognozė lapkričio 30 – gruodžio 6 d.

AVINAS

Savaitės pradžioje teks nemažai bendrauti, judėti. Derėtų būti atsargiems, nes galite susidurti su infekcijos platintojais arba sukčiais. Nuo savaitės vidurio daugės neramių minčių, keistų nuojautų. Labai norėsis jausti artimų ir mylimų žmonių palaikymą. Pravartu bendromis jėgomis apsitvarkyti namus ir rinktis pirkinius namams ar sau. Savaitgalį būsite nusiteikę džiaugtis gyvenimu, meile, vaikais, kūryba.

JAUTIS

Šią savaitę polinkis išlaidauti bus didesnis už galimybę užsidirbti. Kažką galite neapdairiai prarasti, pamesti. Aktualūs turėtų būti mokslo ir ryšių klausimai. Galbūt uoliai ruošitės kokiam nors pristatymui ar egzaminui. Tikėtina, kad pavyks sutvarkyti gana sudėtingą reikalą. Optimizmas ir artimųjų palaikymas jums labai pasitarnaus. Savaitgalį mielai leisite laiką namuose su šeima, sukinėsitės apie puodus.

DVYNIAI

Šią savaitę gali tekti laviruoti tarp noro pasielgti savaip ir tarp nustatytų taisyklių. Būsite linkę patikėti sąmokslo teorija, pasiduoti svetimai įtakai, netikusiai pagundai. Bus kiek lengviau, jeigu neprisikaupė laiku neatliktų darbų. Tai, ką tinkamai atlikote, duos neblogų rezultatų. Jeigu negaluojate, savaitės pabaigoje savijauta turėtų pagerėti. Galbūt įsigysite dailų augintinį arba jau pradėsite kalėdiškai tvarkyti, puošti namus.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje nederėtų niekur skubėti, rizikuoti. Lengvai galite sunegaluoti, susižeisti, susikompromituoti arba įkliūti į intrigų pinkles. Būkite apdairūs ir atsakingi. Antroji savaitės pusė bus prieštaringa. Emocijų tiek, kad nors vežimu vežk. Jas kurstys tiek meilės, tiek verslo partneriai. Nenuleiskite rankų dėl netikėto akibrokšto ar iššūkio. Regis, savaitgalį peržiūrėsite namuose susikaupusius daiktus ar naujus pirkinius.

LIŪTAS

Šią savaitę neblogų žinių, paskatų galite tikėtis iš pažįstamų, draugų ar gerbėjų. Padedami kitų galite padėti neblogą pamatą. Vis dėlto derėtų labai apdairiai rinktis bendražygius, nes lengva suklysti. Atsargiai ir kelyje. Antroji savaitės pusė nebežada didelio aktyvumo. Net jei atliekamas darbas jums patinka, pageidausite atokvėpio. Savaitgalį norėsite kurti malonią aplinką sau, savo artimiesiems, augintiniams, pirkti gražius daiktus.

MERGELĖ

Šią savaitę derėtų rimtai pasverti dalykinius planus, pažadus – tai, ką išreikšite žodžiu ar raštu, turės pasekmių. Daugelyje sričių stigs konkretumo, aiškumo. Dėl to bei dėl kontaktų ir veiklos gausos būsite šiek tiek paviršutiniški. Lengva apsigauti ir suklaidinti kitus. Veikiausiai norėsis išsiveržti iš kasdienės rutinos, kažką pakeisti savo aplinkoje ar užsiėmimuose. Savaitgalį derėtų pailsėti, sukaupti jėgų, pastiprinti imunitetą.

SVARSTYKLĖS

Tikėtina, kad šią savaitę bus tikrinamos jūsų žinios, kompetencija. Svarbu elgtis sąžiningai, nieko neplagijuoti. Savaitės viduryje gana aiškiai suvoksite, kas yra negerai ir ką reikia daryti. Gali pasikeisti jūsų požiūris į pažįstamą asmenį. Savaitgalį pageidausite geros draugijos. Jeigu jums svarbus saugumas, turbūt realius susitikimus keisite virtualiuoju bendravimu socialiniuose tinkluose arba plepėjimu su draugais telefonu.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje teks suktis darbe, galbūt net už du. Venkite piktnaudžiauti savo padėtimi, veltis į aferas. Daugiau dėmesio skirkite darbų, technikos saugai, o ypač higienai, apsisaugojimo priemonėms nuo COVID-19 ir kitų infekcijų. Nuo trečiadienio gerai seksis mokytis, tvarkyti informaciją, tarpininkauti, reklamuoti. Mintys suksis apie kvalifikacijos kėlimą ir pan. Regis, savaitgalį jums nerūpės poilsis, nes turite nebaigtų darbų.

ŠAULYS

Ši savaitė žada netikėtų peripetijų asmeninių santykių srityje. Galbūt paaiškės, kad tai, kas patinka jums, visiškai nedomina kitų. Nekelkite scenų ir nedramatizuokite. Gana aktualūs bus reikalai, susiję su nuosavybe, pinigais, mokesčiais, investicijomis. Dosnumu galite palenkti į savo pusę reikalingą žmogų. Savaitgalį domins globalūs dalykai, įvykiai užsienyje. Jeigu mokotės ar mokote kitus, teks pasėdėti prie kompiuterio.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje galite tikėtis problemų, jeigu būsite išsiblaškę ir nepakankamai dėmesio skirsite darbui, darbų saugai, higienai. Regis, nerimausite dėl savo arba kažkieno sveikatos ar išvaizdos. Abejotinų procedūrų verčiau atsisakykite. Antroje savaitės pusėje turbūt teks blaškytis tarp įvairių poreikių ir pagundų. Regis, jausite konkurentų spaudimą ar pavydą. Kils minčių, susijusių su investicijomis, šventiniais pirkiniais.

VANDENIS

Šią savaitę būsite darbingai nusiteikę. Galite gauti reikiamos informacijos apie dominančią veiklą, gyvūną, dietą, sveikatos aktualiją, medicinos tyrimus, reabilitaciją ar kt. Tačiau jei pasiduosite abejotinoms pagundoms arba paliksite vaikus be priežiūros, rimtų padarinių turbūt neišvengsite. Jeigu gerai sutariate su tais, kurie šalia jūsų, tuomet savaitgalis suteiks pasitenkinimo, o santykiai sutvirtės. Negailėkite komplimentų.

ŽUVYS

Šią savaitę jums rūpės labai asmeniški reikalai. Nederėtų gvieštis ne savo nuopelnų, naudotis kitų patiklumu. Savaitės antroji pusė žada meilės nuotykį, malonią pramogą arba nekasdienių įspūdžių. Jūsų vaizduotė leis su polėkiu įgyvendinti kai kurias kūrybines idėjas. Regis, savaitgalį itin domins sveikatos, grožio, gyvūnų, meilės temos ir šventinė prekyba. Tikėtina, kad internetu užsisakysite ne vieną prekę ar paslaugą.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių