Astrologinė prognozė spalio 11–17 d.

AVINAS

Savaitės pradžioje galite sulaukti žinių, susijusių su finansinėmis, teisinėmis, švietimo perspektyvomis. Neturėsite progos atsipūsti nuo darbų. Jei sugebėsite profesionaliai dirbti ir tinkamai bendrauti, telkti bendraminčius, tai nutiesite sau sėkmės takelį. Savaitės pabaigoje realiai veiklai jau stigs energijos. Ribokite bendravimą, saugokitės infekcijų.

JAUTIS

Savaitės pradžioje būsite pastebimi ir vertinami, tačiau jums norėsis dar daugiau naudos ir pagarbos. Pravartu parodyti naujų iniciatyvų. Įtampų gali sukelti savo taisykles diktuojantys asmenys. Ramiai dirbkite tai, ką reikia, ir tausokite savo nervus. Savaitgalį jūsų draugijos pageidaus ne tik draugai ir artimieji, bet ir nepažįstami asmenys. Saugokite reputaciją.

DVYNIAI

Šią savaitę būsite linkę aktyviau veikti profesijos srityje, versle. Visgi teks itin paisyti kitų žmonių interesų ir nustatytų taisyklių. Klausimų gali kilti dėl konkurencijos. Laiku atlikite būtinas finansines operacijas, reikalus susijusius su investicijomis, draudimu. Regis, gerai seksis mokslo, publikavimo reikalai. Galimas pasiūlymas susijęs su kelione, karjera. Savaitgalį gali tekti imtis susikaupusių darbų. Apdairiau elkitės su dokumentais, pasiskolintais daiktais.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje galite priimti dalykinius sprendimus, sudaryti naudingą sutartį. Visgi tvarkydami kai kuriuos reikalus, veldamiesi į santykius, galite patirti tam tikrų išbandymų. Pasitikėkite savo jėgomis, tęskite pradėtą darbą ir nebijokite konkurencijos. Gali išsispręsti finansinis klausimas. Savaitės pabaigoje kils noras keisti pasaulį. Verta pradėti nuo savęs.

LIŪTAS

Šią savaitę aktyviai sieksite realizuoti savo dalykinius sugebėjimus ir galimybes. Tikriausiai taps lengviau dirbti, bendrauti ir kreipti reikalus norima linkme. Galimas pasiūlymas, susijęs su įsidarbinimu, tarnybine komandiruote, pareigų keitimu. Daugiau dėmesio skirkite sveikatai, mitybai, sportui. Savaitės pabaigoje iš partnerių, gerbėjų galite sulaukti įdomių pasiūlymų.

MERGELĖ

Šią savaitę galimi bendri reikalai su žmonėmis, kurie jums daug reiškia ar reiškė praeityje. Sustiprės jūsų kūrybingumas. Būsite linkę pasiduoti meilės pagundoms, nors jausite, kad tai gali nemažai kainuoti. Nuo savaitės vidurio vis geriau seksis atlikti įvairius darbus, rasti būdų susidoroti su iššūkiais. Savaitės pabaigoje būsite linkę pavyduliauti.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje gebėsite susitarti dėl aktualių jums dalykų, gauti informacijos. Niekur nedingo problemos, susijusios su pinigais, buitimi, artimais santykiais, tačiau stiprėja suvokimas, kaip jas išspręsti. Gali atsirasti proga papildomai užsidirbti. Savaitgalį nerimo gali sukelti sveikatos, buitinės problemos. Pasistenkite rūpestingai susitvarkyti tai, ką galite.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje galite gauti vertingos informacijos ar pasiūlymų. Regis, kitiems reikės jūsų patarimų, pagalbos. Nepamirškite ir savęs. Galimas apsisprendimas dėl geresnio darbo, būsto, nuomos. Stenkitės suprantamai pasiaiškinti kitiems dėl savo pasirinkimo. Vis labiau rūpės, kas vyksta su artimais žmonėmis ir jūsų santykiais. Savaitgalį nepagailėkite dėmesio vaikams.

ŠAULYS

Šią savaitę jus prisimins seni draugai, galite sulaukti reikalingos pagalbos ar rimtų pažadų, padrąsinimų. Turėkite omenyje, kad tarpusavio susitarimai jus įpareigos. Jeigu aktualu, tai nedelskite sutvarkyti jau parengtų nuosavybės dokumentų, pasirašyti sutarčių. Savaitgalį kils noras gerinti gyvenimo sąlygas. O galbūt pagalbos prašys artimas žmogus ar draugas.

OŽIARAGIS

Šią savaitę būsite veiklūs, tačiau galite susidurti su keistomis nuostatomis ir reikalavimais. Susiklosčius tokiai situacijai galite nemažai pasiekti, tereikia deramos pagarbos pašnekovams. Jeigu artėjant savaitgaliui rimtai pasistengsite, jums turėtų pavykti atgauti skolą, išsireikalauti uždirbtus, pažadėtus pinigus. Galbūt pavyks sudaryti ir planuotą sutartį, rasti puikų uždarbio šaltinį.

VANDENIS

Savaitės pradžioje pirmiausia pasirūpinkite savo ir kitų saugumu bei sveikata. Jeigu aktualu, nevenkite kreiptis į sveikatos, socialines, labdaros institucijas. Mažiau klausykite gandų, apkalbų, remkitės realiais faktais. Tramdykite norą rizikingai elgtis. Savaitės pabaiga galėtų būti rami, komfortiška. Galite daug nuveikti ir daug laimėti, jei veiksite žinodami, ko norite.

ŽUVYS

Prasidėjus naujai savaitei būsite gana praktiški, susitelkę, tačiau stengsitės aprėpti ir gauti daugiau, nei įmanoma. Jūsų laiką glemšis susirinkimai, pokalbiai, socialiniai tinklai. Atidžiai perkratykite pasiūlymus, ypač tuos, kurie reikalauja nemažų išlaidų, investicijų. Savaitės pabaigoje turėtų išsisklaidyti susikurtos iliuzijos arba sustiprėti pasitikėjimas.NAUJAUSI KOMENTARAI

d

d portretas
Kaip 21 amžiuje galima tikėti tokiomis pievomis?!
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių