Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (balandžio 26 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė balandžio 26-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Viskuo domėsitės, daug bendrausite. Jeigu jums aktualu, tai internete kažką reklamuosite arba mokysitės, ieškosite informacijos. Regis, užsisakysite prekių arba patys internetu prekiausite.

JAUTIS. Galite išleisti daug pinigų, norėdami pasirodyti dosnūs, padaryti įspūdį. Arba priimsite netikėtą finansinį sprendimą. Ką beveiktumėte, į šeiminius rūpesčius ir vaikų problemas nenumokite ranka. Atsargiai kelyje bei su ugnimi, elektra, technika.

DVYNIAI. Būsite emocionalūs, priklausomi nuo nuotaikų. Lengvai gali kilti šeiminiai skandalai. Tik dvasinė pusiausvyra, blaivus protas padės išvengti nemalonumų. Saugokite turtą, pinigus.

VĖŽYS. Nesugebėsite objektyviai vertinti savęs ir aplinkos. Gali kilti nesusipratimų. Galbūt taip įtikinamai sumeluosite, kad visi patikės ir pasklis trikdanti informacija. Itin saugokite sveikatą – būsite labai neatsparūs infekcijoms.

LIŪTAS. Jūsų interesais rūpinsis draugai, pažįstami, tačiau apsigausite, jei manysite, kad jie nesiekia sau naudos. Dėl netinkamo elgesio galimos fizinės traumos arba materialiniai nuostoliai. Kažkuo gali nustebinti artimas žmogus.

MERGELĖ. Jums derėtų būti tolerantiškesniems ir lankstesniems. Kitaip įskaudinsite svarbų žmogų arba išprovokuosite, kad įžeistų jus. Venkite viską griežtai skirstyti į juoda ir balta bei primesti savo valią. Saugokitės traumų, infekcijų.

SVARSTYKLĖS. Šiandien stengsitės sukaupti reikiamas žinias, išnagrinėti dominamą temą, klausimą. Seksis geriau, jeigu gebėsite kitus žmones suprasti ir pateisinti. Saugokitės traumų, infekcijų.

SKORPIONAS. Situacija klostysis nekaip, jeigu jūsų arba draugų godumas jus paskatins elgtis neapgalvotai, neatsargiai. Galbūt sublizgėsite sąmoju, erudicija, tačiau kai kam tai gali pasirodyti nesubtilu.

ŠAULYS. Išbandymą patirs jums svarbūs ryšiai. Stenkitės išlikite korektiški bet kokioje situacijoje. Šiandien pavojingi būtų užsiėmimai, susiję su elektra, netvarkinga technika. Galite susižeisti arba sužaloti kitus.

OŽIARAGIS. Tikriausiai domėsitės techninėmis ir ūkinėmis prekėmis, sveikatos klausimais. Rizikinga imtis ūkinių darbų, susijusių su rizika persitempti, susižeisti. Saugokitės traumų, infekcijų, nevartokite svaigalų, neaiškių vaistų.

VANDENIS. Galbūt pasijusite įsimylėję, susižavėję. Susižavėjimas gali būti ne žmogumi, o idėja, projektu, interjeru. Gali kilti ūpas keisti namų ar sodybos aplinką.

ŽUVYS. Diena atneš šiokių tokių ūkinių, buitinių rūpesčių. Norėsis namuose įvesti tvarką. Gali streikuoti sveikata, tik galbūt ne jūsų, o šeimos nario. Arba atskleisite kitą artimo žmogaus problemą, jo susirūpinimo priežastį.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių