Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (balandžio 28 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė balandžio 28-ajai, antradieniui.

AVINAS. Jūsų pagalbos gali prireikti tėvams arba patys kviesitės į pagalbą pastaruosius. Nors išoriškai galite atrodyti ramūs, jūsų viduje kunkuliuos nerimo versmė. Tai gali būti reakcija į tebeaugančią įtampą aplink jus.

JAUTIS. Regis, aktyviai bendrausite, susirašinėsite su giminaičiais, senais bičiuliais. Galbūt jie kreipsis į jus patarimo. Kaupkite įvairią informaciją – ji gali labai praversti.

DVYNIAI. Jėgų nėra tiek daug, kad galėtumėte griebtis naujų užmojų. Visgi pravartu tvarkyti būsto, šeimos narių reikalus, vienaip ar kitaip atsinaujinti, žinoma, pagal realias galimybes.

VĖŽYS. Jums atrodys, kad nespėjate atlikti kai kurių darbų arba nelabai sekasi, susiduriate su išorinėmis kliūtimis. Tereikia pozityvumo ir nepabijoti kreiptis pagalbos į draugiškus asmenis.

LIŪTAS. Ši diena nėra palanki aktyviai veiklai ir labiau dvelkia tuščiomis iliuzijomis nei realiais laimėjimais. Leiskite sau pailsėti, pasvajoti, tačiau nepainiokite tikrovės su fantazijomis. Nepiktnaudžiaukite svaigalais.

MERGELĖ. Visą dieną intensyviai bendrausite. Sulauksite ausį glostančių pažadų, naudingų patarimų. Kita vertus, sunkumų gali sukelti vaikai, jų poreikiai ir jūsų atsakomybė už vaikų elgesį.

SVARSTYKLĖS. Tikėtinas tam tikras psichologinis išbandymas. Tačiau puikiai suprasite, ką turite daryti, kad situacija pasitaisytų. Kantrybė padės jums siekti tikslo.

SKORPIONAS. Regis, labiau gilinsitės į save, nerimausite dėl ateities, kritiškai vertinsite savo žinias bei sugebėjimus. Staiga gali atsirasti netikėtų poreikių ir troškimų. Tačiau tuoj pat jų neįgyvendinsit, tad viskas priklausys nuo ilgalaikio pasiryžimo.

ŠAULYS. Galite bendrauti su žmogumi, kuris mėgins jus išnaudoti arba siūlys jausmus, į kuriuos nesate apsisprendę atsakyti. Gali būti gundymų prisidėti prie svetimų planų.

OŽIARAGIS. Jums gali pasisekti, jeigu internete ieškote kontaktų su reikalingais žmonėmis, sprendžiate mokslo klausimus. Nusimato vertinga informacija, neblogi studijų ir neseniai atlikto protinio darbo rezultatai.

VANDENIS. Pravartu tvarkyti ūkinius reikalus, internete ieškotis darbo. Kolega ar draugas gali pateikti įdomų pasiūlymą. Didesnį dėmesį derėtų skirti sveikatos bei grožio profilaktikai, augintiniams.

ŽUVYS. Noriai ir gana sklandžiai bendrausite su artimos aplinkos žmonėmis, vaikais, mylimaisiais. Galite susidomėti neįprasta veikla, kūrybinės saviraiškos galimybe.NAUJAUSI KOMENTARAI

...,is svarbesniu ASMENINIU NAUJIENU...,

...,is svarbesniu ASMENINIU NAUJIENU..., portretas
rytoi MANO!!! GIMTADIENIS...,kas MYLITE ir GERBIATE MANE!!! galite paSVEIKINTI...,o TOKIU manau PAKANKAMAI DAUG...,tik MANAU...,is anksto VISIEMS NUOSIRDZIAI DEKOJU...,JAUTIS... TASKAS
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių