Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (sausio 10 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė sausio 10-ajai, penktadieniui.

AVINAS. Nebūkite savanaudiški ir neskaičiuokite svetimų pinigų bei skolų. Net maža dovanėlė, komplimentas galėtų jus sutaikyti su nutolusiu artimu žmogumi. Pasistenkite ką nors gero nuveikti dėl šeimos narių.

JAUTIS. Esate patrauklūs, seksualūs, tačiau jūsų aplinkoje yra žmonių, linkusių jums slapta kenkti. Kas beįvyktų, nepraraskite savigarbos ir padorumo. Stenkitės būti objektyvūs, tolerantiški. Atsargiai kelyje.

DVYNIAI. Tikėtinas polinkis išlaidauti, pastangos pagražinti buitį. Jeigu mėginsite ką nors aiškintis ar tartis dėl piniginių reikalų, nebūkite pernelyg tiesmukiški ir pretenzingi.

VĖŽYS. Regis, jus kamuos neaiškios baimės, netikrumas dėl asmeninių santykių, sveikatos, darbo, mokslo ar kt. Atrodys, jog niekam nerūpite. Net jei viskas krinta iš rankų, pasistenkite valdytis. Kol kas nepriimkite konkrečių sprendimų.

LIŪTAS. Diena bus kupina kalbų ir gandų. Nederėtų vykti į didelius renginius, įtemptai dirbti – tai gali atsiliepti jūsų sveikatai. Verčiau neįsivelkite į intrigas, apkalbas, nelegalią veiklą.

MERGELĖ. Šiandien jūsų reikės daug kam. Kolektyvinis darbas, bendravimas teiks ir malonių, ir slogių įspūdžių. Kai kas iš draugų ar pažįstamų jus gali netikėtai apvilti.

SVARSTYKLĖS. Neskubėkite nei priimti, nei atsisakyti gautų darbo, verslo pasiūlymų. Galbūt suveiks išankstinė nuostata ir iš karto neįžvelgsite nieko naudingo ir konkretaus. Skirkite laiko apmąstymams.

SKORPIONAS. Kils noras keisti pasaulį ir aplinkinius. Verta pradėti nuo savęs ir neskubėti, nepersistengti. Pasimokykite, plėskite akiratį, nueikite į turiningą renginį, parodą. Turbūt atsiras progų pabendrauti su įdomiais žmonėmis.

ŠAULYS. Galite pasijusti labai priklausomi nuo kitų žmonių valios bei norų. Suvoksite, kad tik būdami malonūs ir paslaugūs, galite tikėtis palankios įvykių tėkmės. Vis dėlto tyčia ar netyčia galite kažkam neįtikti ar net pakenkti.

OŽIARAGIS. Būsite emocionalūs, jausmingi, linkę pavyduliauti, manipuliuoti. Galbūt kažkuo neįtiksite antrajai pusei, partneriams ir teks susitaikyti su to pasekmėmis. Vis dėlto šiandien galite suvokti ir kai ką labai svarbaus.

VANDENIS. Gali būti, kad nerimauti privers sveikatos būklė, namiškių, vaikų problemos. Pasistenkite viską tvarkyti be ypatingo persitempimo, impulsyvumo, tačiau rūpestingai ir geranoriškai.

ŽUVYS. Tikriausiai jus rimtai suintriguos šiandien gauti pasiūlymai, išgirsta informacija. Neskubėkite mesti kelio dėl takelio. Stebėkite likimo ženklus, įsiklausykite į savo nuojautas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Benas

Benas portretas
Automagistrale mes ne tik kelia tik takelio.Tai auksciau zuvies morales. PRASILENKIAMA SU ELEMENTARIAUSIU ZMOGISKUMO FAKTORIUMI.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių