Astrologinė prognozė sausio 17–23 d.

AVINAS

Savaitę pradėsite nejausdami noro imtis darbų, tačiau netrukus jūsų vidinę ugnelę turbūt sukurstys nuotaikinga situacija, flirtas ar kt. Jeigu taupote pinigus, atokiau laikykitės nuo išlaidauti skatinančių vietų. Pravartu kontroliuoti savo kalbą, jeigu nenorite konfliktų. Savaitės pabaigoje būsite nusiteikę ūkiškai padirbėti ar pasportuoti, pasirūpinti sveikata, grožiu.

JAUTIS

Reikės pasistengti suderinti asmeninius ir profesinius interesus, o jūs stokosite veiklumo, iniciatyvos. Labiau pasitikėkite aplinkinių galimybėmis jums padėti ir prisidėti prie bendrų reikalų. Nuo savaitės vidurio mesite iššūkį rutinai ar net pakreipsite įvykių vagą. Savaitgalį skirkite turiningam laisvalaikiui kartu su mylimu žmogumi, vaikais.

DVYNIAI

Gali pavykti susitarti dėl interviu, reklamos ar renginio. Regis, turėsite reikalų, susijusių su mokymais, transportavimu, nuoma, technikos pirkimu ar pardavimu, remontu. Savaitės viduryje galite prisiimti reikšmingą įsipareigojimą, išlaikyti egzaminą, užsisakyti kelionę ar kt. Savaitgalį prioritetą teikite šeimai, vaikams, mylimam žmogui.

VĖŽYS

Daug galvosite apie nuosavybės, gerovės, gyvenamosios vietos arba kitus materialinius, piniginius klausimus. Galbūt imsite kreditą. Nuo ketvirtadienio demonstruosite daugiau dosnumo, solidarumo ir dėl to aplinkiniams atrodysite verti pasitikėjimo bei gero įvertinimo. Regis, uoliai rūpinsitės ūkiniais ir techniniais reikalais.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje jūsų planams stigs racionalaus pagrindo, būsite linkę tirštinti spalvas. Nieko nedarykite paskubomis ir pasisaugokite avantiūrų. Santykiai su konkurentais ir verslo partneriais tikriausiai bus įtempti, tačiau dėl sutarto bendradarbiavimo galite neabejoti. Artėjant savaitgaliui, jums turėtų sektis kurti tvirtesnį materialinį pagrindą.

MERGELĖ

Kuo geresnis kolektyvas, tuo sėkmingesnė bus savaitė. Regis, būsite labai jautrūs kitų žmonių požiūriui į jus, ar jus palaiko, ar ne. Pravartu labiau tausoti savo jėgas, energiją. Gali pašlyti sveikata, jei pasigausite infekciją, persidirbsite ar patirsite stresą. Savaitės pabaigoje galite pasižymėti kūrybingumu ar intelektu. Labiau paisykite kitų žmonių poreikių.

SVARSTYKLĖS

Plūksitės su nebaigtais darbais. Galbūt kils noras dalyvauti konkurse, išsiveržti į lyderio pozicijas kolektyve, grupėje. Pasistenkite kuo daugiau nuveikti ir pabendrauti, nes antroje savaitės pusėje jums parūps kiti dalykai. Tai gali būti susiję su sveikata, vaikų situacija. Savaitgalį galite jaustis kiek nusivylę savimi arba artimu žmogumi.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje sudėtinga situacija gali susidaryti darbe, politinėje arenoje. Tai pareikalaus stiprių nervų ir kantrybės. Bet kokia jūsų klaida bus viešinama arba kaip nors akcentuojama, išpučiama. Galbūt net kils pavojus būti išstumtiems iš užimamų pozicijų. Su problemomis susitvarkysite lengviau, jeigu jus palaiko veiklūs bendraminčiai, kolektyvas.

ŠAULYS

Neblogai seksis mokytis, skaityti paskaitas, publikuoti, tyrinėti, įrodinėti savo teisybę, siekti objektyvumo tarpininkaujant. Galbūt turėsite reikalų su užsieniečiais ar įtakingais veikėjais ir kalbos suksis apie keliones, migraciją, tarptautinius projektus. Regis, savaitės viduryje būsite kviečiami į darbo pokalbį, jeigu ieškote darbo. Savaitgalį ramybės nesitikėkite. Bus darbo.

OŽIARAGIS

Bus visko: ir malonių šypsenų, ir griežtų žodžių. Jeigu mėginsite kitus nuginčyti ir neleisti pasireikšti, galite prarasti palankumą. Verčiau nepervertinkite savo finansinių galimybių. Nuo ketvirtadienio kai kurie iš planų, susijusių su kelione, užsieniu, publikacijomis, mokslu, karjera, tam tikra prasme pradės realizuotis.

VANDENIS

Savaitės pradžioje galite gauti aktualios informacijos – galbūt apie sveikatos tyrimus, pageidaujamus medikamentus, slaugą, reabilitaciją ar pan. Bus daug įtampos, jeigu sukatės politikos, finansų sferoje ar ką nors administruojate. Jūsų konkurentai stebi, kada suklysite. Stenkitės laikytis įstatymų. Nuo ketvirtadienio kils idėjų, susijusių su verslo galimybėmis.

ŽUVYS

Jūsų atliekamas darbas pareikalaus jėgų, sveikatos ir patyrimo. Kolegos, pažįstami gali pateikti svarbių pasiūlymų arba pasitarnauti jums kaip tarpininkai. Pasisaugokite intrigų ir infekcijų. Neskubėkite nutraukti sutarties ir santykių su jums svarbiu žmogumi. Jeigu labai pasistengsite, pasitelksite į pagalbą tarpininkus, galite pasiekti puikų susitarimą.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių