Ekstremalių šuolių į vandenį čempionatą laimėjo rusas

2013-10-29 09:50
Ekstremalas.lt
youtube.com

29 metų rusas Artiomas Silčenka savaitgalį Tailande laimėjo paskutinį šių metų "Red Bull Cliff Diving" čempionato etapą ir pirmą kartą per savo karjerą tapo ekstremaliausių šuolių į vandenį čempionato nugalėtoju.

Paskutiniajame, 7 etape, Tailande nugalėtojo karūną dar galėjo iškovoti triskart pasaulio čempionas britas Gary Huntas, tačiau jis lemiame etape užėmė tik ketvirtąją vietą, o rusas aplenkė visus varžovus.

"Šiandien atlikau vienus iš geriausių šuolių per visą karjerą. Šiose varžybose dalyvauju penktąjį sezoną. Būtent tiek laiko prireikė, kad išsipildytų mano svajonė", - po pergalės sakė čempionas.

G.Huntas čempionate liko antras, o trečiąją vietą bendroje įskaitoje ir Tailando etape užėmė daugkartinis čempionas Orlando Duque.

Keturiuose žemynuose vykęs čempionatas šiemet kaip niekad buvo atkaklus. Septynis etapus stebėję 150 tūkst. žiūrovų pamatė keturis skirtingus etapų nugalėtojus.