Improvizuotoje kūrinio pristatymo šventėje dalyvavo gausus būrys jaunųjų smalsuolių iš Garliavos Jonučių progimnazijos kartu su mokytoja Birute Jasiukaitiene, o pati menininkė minėjo projekto atsiradimo subtilybes.
R. Bruder pasakojo, kad nuo pat mažumės domisi miniatiūromis, jas gamina bei pasineria į vienokius ar kitokius projektus. Ji teigia, kad kūrybos įkvėpta „nei valgo, nei miega“, visa galva pasineria į gamybą, kurios rezultatas apstulbina ne vieną. Tai – plataus spektro menininkė, tapytoja, instaliacijų autorė. Jos kūryba žavi įvairove, o pasirinkti tas ar kitas medžiagas kūrėjai diktuoja idėja. Savo darbuose autorė jungia dabarties ir praeities vaizdus.
Kazys Boruta namelį pasistatė Garliavos apylinkėje, Ražiškių kaime, ant vadinamo Čigonkalnio, ir nuo 1939-ųjų kurį laiką jame gyveno su savo šeima.
Bene populiariausiu šio rašytojo kūriniu jau po autoriaus mirties tapo romanas „Baltaragio malūnas“, išleistas 1945 metais, vėliau, 1966-aisiais, inscenizuotas Kauno dramos teatre. Pagal šį romaną 1973 metais buvo sukurtas filmas „Velnio nuotaka“, o 1978-aisiais pastatytas Viačeslavo Ganelino baletas, primena ELTA.
Naujausi komentarai