R. Williamsas Kaune švenčia savo karjeros jubiliejų: rekordinis koncertas

Britų dainininkas Robbie Williamsas trečią kartą grįžo į Lietuvą. „Žalgirio arenoje“ Kovo 11-osios išvakarėse surengtas šou jubiliejinį solinės karjeros šou – antrasis jo koncertas Kaune.

Šįkart britų ikona atsivežė jo solinės karjeros 25-ečiui skirtą koncertą „The XXV Tour“. Anot rengėjų, šou pretenduoja tapti vienu ryškiausių šių metų 2023-ųjų pasirodymų Lietuvoje. Tą jau buvo galima spręsti ir iš rekordiniu greičiu išparduotų bilietų. Arena – sausakimša.

„Mano vardas - Robbie f***n Williams. Tai mano grupė, o štai mano subinė! Jūs turit būti nepakartojami, nes aš esu f**n nuostabus!“ – prisistatė atlikėjas, koncertą pradėjęs nuo energingos dainos-pasiūlymo „Let me entertain you“.

Bendraudamas su publika dalijosi įspūdžiais iš anų apsilankymų Lietuvoje.

„Prisimenu tave“, – parodė į vieną iš žiūrovių.

Muzika, persipynus su humoru ir dėmesiu žiūrovams. Juokavo ir dėl savo amžiaus, kad nebepaveža tempo. Prašydamas pertraukėlės „prisipažino“: „Susiknisau. Man buvo ilgas kovidas“. Bet čia pat vėl koketavo ir trypė ant scenos.

Sakė turįs gerą nuojautą dėl šio vakaro. „Šįvakar leisimės į kelionę per 25 metus. Nuo aukščiausių pakilimų iki žemiausių žemumų“, – anonsavo R. Williamsas, įvardindamas seksą, skandalus  paparacius, narkotikus.

Dvi žiūroves iš prasčiausio matomumo vietų pasikvietė ant kėdžių prie pat scenos. Su jomis apsikabinęs sudainavo porą eilučių.

Kad ir kokie šmaikštūs buvo juokeliai ir užvedančios dainos, daugiausiai publikos ovacijų sulaukė R. Williamso intarpas apie Kovo 11-ąją ir įvardijimas, kad tai  Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo diena.

„Ar jūs su manim?“ – teiravosi dainininkas.

Po to su pertraukomis pasakojo apie svarbiausius savo karjeros posūkius ir nuotykius, kurie jo laukė nuo tada, kai pradėjo dainuoti „Take That“ grupės sudėtyje.

Dabar jis laimingiausias nei kada nors buvo gyvenime. Buvo sau prisižadėjęs niekada nesituokti ir neturėti vaikų. Kuo tai baigėsi? Su žmona Ayda Field kartu jau 17 metų ir augina keturis vaikus.

Dainą „I love my life“ skyrė vienai jaunųjų žiūrovių – devynerių metų Vytautei. Šį kūrinį lydėjo įspūdingas konfeti lietus.

Pasakojo apie savo kelią į blaivybę. Atsisakęs alkoholio liko vienas su savimi, su baisiausiomis mintimis. Tačiau atsirado žmonių, kurie jam padėjo, kaip pats, įvardijo, vėl tapti žmogumi, vėl atrasti gebėjimą džiaugtis, vėl išmokti bendrauti.

Pasidalijęs, kad vakar koncertavo Rygoje, pasiteiravo, ar publika mėgsta Latviją. Teigiamos emocijos jį neva nustebino. Tarstelėjo, kad esam nuostabūs žmonės, nes, pavyzdžiui, anot jo, iš anglo apie kaimynę Škotiją nieko gero nesulauktum.

„Geriausias turo šou, – konstatavo britas. – Buvote labai dosnūs. Buvote įsitraukę į šou, žmonės turi žinoti daugiau apie Lietuvą, papasakosiu jiems“.

R. Williamsas skaičiavo, kad lietuvių, kaip ir kitų jo klausytojų gyvenime vienaip ar kitaip yra jau 32 metus.

Grįžęs prie blogiausių momentų, kurie išsitęsė į savaites, po to į mėnesius, metus ir jo gyvenimo dešimtmetį, pilną nevilties ir minčių ryte, kaip ištverti dar vieną dieną, nors jo klausyti rinkosi pilni stadionai, paminėjo, kad iš esmės jį išgelbėjo du dalykai. Šiaudas, už kurio kabinosi ir kuris padėjo išlaikyti galvą virš vandens, padėjo nenuskęsti, buvo šeima ir klausytojai.  

Nuo scenos skambėjo neseniai išleisto jubiliejinio albumo „XXV“ kūriniai ir kiti populiariausi R. Williamso hitai. Organizatoriai „Live Nation Lietuva“ pasakojo, kad didžiausi atlikėjo hitai šiam albumui buvo įrašyti su garsiuoju orkestru „Metropole Orkest“. Šis džiazo ir populiariosios muzikos orkestras, įsikūręs Nyderlanduose, ir yra didžiausias tokio pobūdžio muzikantų kolektyvas pasaulyje – jame groja iki 97 muzikantų.

Vienas populiariausių pasaulio atlikėjų turas, kurį pradėjo sausį Italijoje, ir kurio viena stotelių – Kaunas, apima 18 šalių ir 22 koncertus jose.

R. Williamsas išgarsėjo būdamas vaikinų grupės „Take That“ nariu. Solinę karjerą pradėjo 1996 m. Nuo to laiko pelnė tris muzikos kanalo „MTV Europe“ apdovanojimus, laimėjo net 18 „BRIT“ apdovanojimų – daugiau nei bet kuris kito atlikėjas ar grupė. Už nuopelnus muzikai dainininkui yra įteiktas „BRITs Icon“ apdovanojimas.NAUJAUSI KOMENTARAI

Jonas

Jonas portretas
Eikit jūs visi dugniniai komentatoriai į Bareikio ir Butkutės koncertus Vilniaus arenose.. Pasimetėt erdvėje, neskiriat tikros Žvaigdės nuo LT žvaigždučių (papai, leškos ..vietoj balso).. Renginys buvo įspūdingas, nors 2015 -ais energijos buvo daugiau.

Arogantiškas

Arogantiškas portretas
Mikimauzas.

G

G portretas
Tai aš ir klausiu, kur jūs einate, kas yra gėris?
VISI KOMENTARAI 24
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

 • Kaune prasidėjusiame festivalyje „Nerk į teatrą“ – garsinės ir atmosferinės patirtys
  Kaune prasidėjusiame festivalyje „Nerk į teatrą“ – garsinės ir atmosferinės patirtys

  Nacionaliniame Kauno dramos teatre  (NKDT) gegužės 31 d. prasidėjo iki birželio 3 d. truksiantis tarptautinis festivalis „Nerk į (garso) teatrą“. Šiais metais jis kviečia pasinerti į garsą. Festivalio programoje – užsien...

 • Ant Pelėdų kalno – Žalčio namas, atviras saulei, vėjui ir žmogui
  Ant Pelėdų kalno – Žalčio namas, atviras saulei, vėjui ir žmogui

  „Iki pat nepriklausomybės laikų buvo gajus juokingas įprotis reikalauti iš meno labai aiškios pozicijos. Tačiau cenzūros laikai baigėsi, – sako menininkas Žilvinas Landzbergas. – Ne meno užduotis būti didžiojo pasakoji...

 • Vasaros pradžia – su Pažaislio muzikos festivaliu
  Vasaros pradžia – su Pažaislio muzikos festivaliu

  Birželio 2 d. Pažaislio vienuolyno kiemelyje galingais Pietro Mascagni operos „Kaimo garbė“ garsais prasidės XXVIII Pažaislio muzikos festivalis – prestižinis muzikinis renginys, gurmaniškais muzikiniais potyriais ištisą ...

 • Koncertų ciklas „Atviros tėkmės“: kviečia pasinerti į užburiančią garsų ir vandens sinergiją
  Koncertų ciklas „Atviros tėkmės“: kviečia pasinerti į užburiančią garsų ir vandens sinergiją

  Ieškantys pabėgimo nuo kaitrios ir sausos miesto aplinkos, norintys pabėgti nuo kasdienybės ir darbų bei pasinerti į gaivią vandens ir garsų tėkmę kviečiami į kas dvi savaites vykstantį koncertų ciklą, kuriame pagrindinę vietą užims įv...

 • Kauno senamiestį užlies muzikinės ir teatrinės improvizacijos
  Kauno senamiestį užlies muzikinės ir teatrinės improvizacijos

  Vasaros laikotarpiu, kai įprastai teatrai užsidaro ilgų atostogų, improvizacijos teatras „Impro Kaunas“ kartu su Teatro klubu vienijasi bendram tikslui – improvizuotais spektakliais žiūrovus džiuginti Kauno senamiestyje, Vilniaus gatv...

 • Ne kiekvienas garsas yra muzika, bet gali būti menas
  Ne kiekvienas garsas yra muzika, bet gali būti menas

  Gegužės 31–birželio 3 d. Nacionaliniame Kauno dramos teatre (NKDT) šėls tradicinis festivalis „Nerk į teatrą“. Jį kuruojantis tarpdisciplininio meno kūrėjas, garso menininkas Arturas Bumšteinas rengia premjerą – ...

  1
 • Namai, kuriuose gyvena mūzos
  Namai, kuriuose gyvena mūzos

  „Kūryba yra laisvės erdvė“, – sako menininkė Lina Beržanskytė-Trembo. Laisvė būti ir jausti, kalbėti atvirai, nesiteisinti, nelaukti pritarimo. Laisva kūryba – tai ir drąsa, ir pažeidžiamumas. Tai tikrumas, kuris naikina ri...

  2
 • Striogos bronzos džiazas
  Striogos bronzos džiazas

  Tado Ivanausko Obelynės sodyba-memorialinis muziejus kviečia pasigrožėti nauja Nacionalinės premijos laureato skulptoriaus Leono Striogos (1930–2022) skulptūrų paroda „Striogos bronzos džiazas“. ...

  1
 • Parko muzika skambės nuo Kauno iki Palangos
  Parko muzika skambės nuo Kauno iki Palangos

  Nuo 2018 metų koncertinės įstaigos „Kauno santaka“ inicijuoti vasaros koncertai „Parko muzika“ ir šiemet kvies kauniečius ir svečius pramogauti žaliose erdvėse. Penkiolika „Parko muzika“ renginių, kuriuose ska...

  1
 • Kaune atsisveikinta su aktore D. Rudokaite
  Kaune atsisveikinta su aktore D. Rudokaite

  Nacionalinį Kauno dramos teatrą sekmadienį gaubė gedulo tyla. Paskutinį „sudie“ tarti aktorei Daivai Rudokaitei čia rinkosi ją pažinoję žmonės, tarpe kurių – nemažai žinomų vardų.  ...

  3
Daugiau straipsnių