Geltonasis autobusiukas – Karmėlavos Balio Buračo gimnazijai Pereiti į pagrindinį turinį

Geltonasis autobusiukas – Karmėlavos Balio Buračo gimnazijai

2020-08-31 10:30 klaipeda.diena.lt inf.

Rugpjūčio 27 d. posėdžiavusi Kauno rajono savivaldybės taryba pritarė, kad šiemet iš Lietuvos Respublikos švietimo, mokslo ir sporto ministerijos gautas mokyklinis autobusas "Iveco Daily 50C18" būtų perduotas Karmėlavos Balio Buračo gimnazijai.

Geltonasis autobusiukas – Karmėlavos Balio Buračo gimnazijai
Geltonasis autobusiukas – Karmėlavos Balio Buračo gimnazijai / Kauno rajono savivaldybės nuotr.

Autobusiuku į gimnaziją bus pavėžėjami toliau kaip 3 km nuo ugdymo įstaigos gyvenantys mokiniai, kurie čia mokysis. Kauno rajono savivaldybėje į įvairių tipų švietimo įstaigas vežama daugiau kaip 3 tūkst. mokinių.

Pernai minėta ministerija Kauno rajonui skyrė tris autobusiukus, kurie buvo perduoti Akademijos Ugnės Karvelis gimnazijai, Zapyškio ir Lapių pagrindinėms mokykloms. Šiuo metu Kauno rajono mokyklos valdo 37 mokyklinius autobusiukus: iš jų 22 gauti iš Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos, o 15-a įsigyti Savivaldybės biudžeto lėšomis.

Naujausi komentarai

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.

Komentarai

  • HTML žymės neleidžiamos.
Atšaukti
Komentarų nėra