„Nemuno žiedo“ lenktynių puošmena – naujas rekordas

„Nemuno žiede“ surengtame Baltijos šalių ir Lietuvos motociklų žiedinių lenktynių čempionate užfiksuotas naujas šios trasos rekordas, jo autorius – Šarūnas Pladas.

Kačerginėje įvyko Baltijos šalių motociklų žiedinių lenktynių čempionato 3-iasis ir Lietuvos čempionato 5-asis etapai.

Dviguba sėkmė lydėjo Š.Pladą: jis laimėjo „Superbike“ lenktynes, o per kvalifikacijos varžybas pagerino „Nemuno žiedo“ vieno rato rekordą: 3,35 km įveikė per 1 min. 09,479 sek.

„Tiesiog daugiau pasukau greičio rankeną, – juokavo Š.Pladas, o surimtėjęs pridūrė: – Dirbame ir žiemą, ir vasarą, daugiau laiko ir pastangų, kad rezultatai gerėtų, ir jie progresuoja, ypač pastaruosius kelerius metus. Pirmą kartą „Nemuno žiede“ startavau 2020-aisiais, tad jau 22-as sezonas, kai jį pažįstu“.

Pirmą kartą „Nemuno žiede“ startavau 2020-aisiais, tad jau 22-as sezonas, kai jį pažįstu.

Per pagrindines Baltijos šalių čempionato lenktynes Š.Pladas vieną „Nemuno žiedo“ ratą motociklu BMW apskriejo šiek tiek lėčiau – per 1 min. 09,886 sek. Antrą vietą tarp „Superbike“ dalyvių užėmė Mantas Marcinkevičius („Yamaha R1/M“), trečią – Mindaugas Malūkas (BMW).

„Superstock 600“ lenktynes laimėjo Jonas Stankūnas („Yamaha“), tarp prizininkų – latvis Gintas Apinis („Kawasaki ZX6R“) ir Gintaras Dereškevičius („Yamaha“).

„B1200“ grupėje triumfavo Oskaras Tarasevičius („Yamaha“), antras buvo Tauras Norkūnas (BMW), trečias – Tomas Rožėnas („Aprilia RSV 4“).

Čempionatas: Baltijos šalių motociklų žiedinių lenktynių pabaigtuvės numatytos Estijoje. / LMSF ir balticrr.eu nuotr.

„C600“ varžybose sėkmingiausiai pasirodė latvis Normundas Kazušas („Honda CBR600RR“), trečią vietą užėmė Linas Tarasevičius („Kawasaki ZX6R“), o „C1200“ lyderis buvo estas Sanderis Telve („Yamaha“), trečias finišavo Edgaras Šiuparis („Yamaha“).

Po trijų etapų Baltijos šalių čempionate pirmauja Š.Pladas („Superbike“, 75 taškai), G.Apinis (Latvija, „Superstock 600“, 70 tšk.), T.Norkūnas („B1200“, 51 tšk.), S.Telve (Estija, „C1200“, 75 tšk.), Alfredas Lazdinis (Latvija, „C600“, 61 tšk.).

Ketvirtas etapas numatytas rugsėjo 3–4 d. Estijoje.

Karlas

Karlas portretas
"Pirma kartą „Nemuno žiede“ startavau 2020-aisiais, tad jau 22-as sezonas, kai jį pažįstu“.- Zurnaliugos, gal atidziau spaudinekite klaviatura? Per du metus 22 sezonai?