Prie „Žalgirio“ arenos Kaune per kelias dienas sudygo žolė. Iki Europos vyrų krepšinio čempionato atidarymo skubama sudėlioti paskutinius akcentus.
Aplinkos tvarkymo konkursą laimėjusios statybų bendrovės techninis direktorius Edvardas Štuopis pasakojo, kad darbai šiuo metu vyksta labai įtemptai.
„Daug teritorijos jau užpilta juodžemiu, jau sudygo žolytė, dabar priimami paskutiniai architektūriniai sprendimai. Su architektais šiandien vaikščiojome po teritoriją, nusprendėme daugiau takelių nutiesti. Kitaip tariant, daugiau priėjimų bus į areną“, - pasakojo E.Štuopis.
Jau sudygusi žolė dar neatrodo kaip žalias vientisas kilimas, tačiau specialistai žada, kad ji tuoj suvešės ir bus atspari mindžiojimui.
„Žolės veislė tokia, kokia sėjama stadionuose“, - pridūrė pašnekovas.
„Kamestos“ atstovas pasakojo, kad medžių prie arenos kol kas neplanuojama sodinti. „Šiuo metu dar per anksti. Paskutinis aplinkos tvarkymo etapas numatytas pavasarį. Tuomet ir bus sprendžiama, kur turėtų augti medeliai“, - pasakojo E.Štuopis.
Likus kelioms dienoms iki kalendorinio rudens pradžios, arenos aplinką tvarkančios „Kamestos“ specialistai planuoja intensyviai laistyti jau sudygusią žolę. Taip pat bus užsėti nauji plotai.
Visai „Žalgirio“ arenos aplinkai sutvarkyti skirta 10 mln. litų.
Naujausi komentarai