Kauno apygardos teismas nusišalino nuo N. Venckienės bylos nagrinėjimo

Kauno apygardos teismas ketvirtadienį pranešė nusišalinęs nuo buvusios šio teismo teisėjos ir Seimo narės Neringos Venckienės bylos nagrinėjimo.

Byla perduota Lietuvos apeliaciniam teismui, jis spręs, kuris apygardos teismas turėtų ją nagrinėti.

Pasak Kauno apygardos teismo pranešimo, tokį sprendimą teismas priėmė „siekdamas pašalinti bet kokias galimas abejones bylą nagrinėjančių teisėjų nešališkumu, kad nei byloje dalyvaujantiems asmenims, nei visuomenėje nekiltų nepagrįstų teisėjų darbo vertinimų, ir siekiant užtikrinti teisingumo interesus“.

Atsižvelgta į tai, kad N. Venckienė 2007–2012 metais dirbo šio teismo teisėja ir buvo susijusi darbo santykiais su Kauno apygardos teismo teisėjais.

Iš JAV pernai pargabenta N. Venckienė Lietuvoje iš pradžių buvo suimta, tačiau Vilniaus apygardos teismas lapkričio 19 dieną patenkino prašymą paleisti ją už 10 tūkst. eurų užstatą ir panaikino anksčiau skirtą dviejų mėnesių suėmimą.

N. Venckienei uždėta apykojė, paimti dokumentai.

N. Venckienė į Lietuvą iš JAV pargabenta lapkričio 6 dieną.

Jai pateikti kaltinimai dėl teismo sprendimo nevykdymo, pasipriešinimo policijos pareigūnui, trukdymo antstoliui ir sudavimo į veidą Laimutei Stankūnaitei.

N. Venckienė įtarimus neigia ir vadina juos politiškai motyvuotais.

Ji iš Lietuvos į JAV išvyko 2013 metais. Tais metais Seimas panaikino jos teisinę neliečiamybę.

N. Venckienė buvo viena iš svarbiausių vadinamųjų Garliavos įvykių veikėjų.

2009 metų spalio 5 dieną Kaune nušautas į darbą vykęs teisėjas Jonas Furmanavičius. Tą pačią dieną prie namų nužudyta L. Stankūnaitės sesuo Violeta Naruševičienė. Prokurorai nustatė, kad žmogžudystes galbūt įvykdė garliaviškis Drąsius Kedys, N. Venckienės brolis.

Jis kaltino V. Naruševičienę leidus tvirkinti jo ir L. Stankūnaitės mažametę dukrą bei šios pusseserę, V. Naruševičienės mažametę dukrą. J. Furmanavičių ir Andrių Ūsą kaunietis kaltino pedofilija. Visi teismai A. Ūsą išteisino.

Po žudynių besislapsčiusio D. Kedžio kūnas rastas 2010 metų balandį prie Kauno marių. Vėliau negyvas rastas ir A. Ūsas. Teisėsauga teigia, kad jie mirė nesmurtine mirtimi.

N. Venckienė ilgą laiką globojo dukterėčią, nevykdė teismų sprendimų atiduoti ją motinai L. Stankūnaitei. Mergaitė iš tetos namų Garliavoje paimta įsikišus pareigūnams.NAUJAUSI KOMENTARAI

zaibas

zaibas portretas
bailiu sutve

to > Heil Wenskiene

to > Heil Wenskiene portretas
bandai čia kvailai reikštis,bet tos pasakos tik tau patinka.Nieko ji nesukūrė.Tai mūsų teisėsauga sukūrė iš oro 39 įtarimus ,bet po Amerikos antausio liko tik 4. Tad išsiblaivyk nuo kliedesių vargšeli !.Visur yra pedofilija,tik Lietuvoje nėra,nes čia šventa tauta. Pedoklaninė hebra sukūrė šį spektaklį ir slėpdama savo nusikaltimus, nužūdymus kvailai bando sumesti savo kaltes ant Venskienės.Bet šis spektaklis nebepasiseks.Uždėtas apynasris.Tą Leniną ir Hitlerį susikišk sau į subinę.

onute

onute portretas
noriu paklausti kada pedofilus kastruos
VISI KOMENTARAI 17
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių