„Cavaliers“ ekipa turėjo vargo su „Knicks“ (papildyta)

Pergalę po nelengvos NBA pirmenybėse šiąnakt iškovojo Klivlando „Cavaliers“ komanda (53-13). Ji savo aikštelėje 98:93 (24:25, 26:18, 24:29, 24:21) privertė pasiduoti Niujorko „Knicks“ krepšininkus (28-38), rašo basketnews.lt.

Šeimininkai atitrūkti mėgino dar prieš ilgąją pertrauką, kai baigiantis antrajam kėliniui „Cavaliers“ atotrūkis buvo šoktelėjęs iki 7 taškų (50:43). Visgi sėkmingai trečiąjį kėlinį sužaidę Niujorko krepšininkai prieš prasidedant lemiamam kėliniui sumažino savo atsilikimą iki - 74:72.

Iki rungtynių pabaigos likus žaisti 2 minutes ir 46 sekundes Davidas Lee buvo priartinęs „Knicks“ iki 3 taškų (90:87), bet tada 4 taškus iš eilės pelnė Andersonas Varejao ir Klivlendo ekipa atitrūko (94:87).

Tai buvo 29-oji „Cavaliers“ pergalė namie per 30 žaistų rungtynių.

„Mes žinome, kokia gera komanda esame namie, - po rungtynių teigė „Cavaliers“ lyderis LeBronas Jamesas. - Mes priimame tai asmeniškai ir žaisdami savo aikštelėje norime laimėti kiekvienas rungtynes“, - tikino Jamesas.

Nugalėtojams Žydrūnas Ilgauskas per 27 minutes pelnė 12 taškų (5/12 dvitaškių, 2/2 baudų), atkovojo 8 kamuolius, blokavo 2 varžovų metimus, tačiau sykį suklydo ir 2 kartus prasižengė.

Beje, lietuvis rungtyniavo su lūžusia nosimi. Praėjusios savaitės mače su Fynikso „Suns“ Shaquille'as O'Nealas alkūne vožtelėjo Ilgauskui į nosį ir ši lūžo

Lietuvis rungtynėse su Sakramento „Kings“  nedėvėjo jokios apsauginės kaukės.

„Nemėgstu kaukių. Kai ją teko dėvėti pastarąjį kartą, tiesiog išmečiau už aikštės“, - savo sprendimą žaisti be apsaugos motyvavo Ž.Ilgauskas.

„Cavaliers“: Maurice'as Williamsas 23, LeBronas Jamesas 19 (8 atk. kam., 10 rez. perd.), Delonte'as Westas 13, Žydrūnas Ilgauskas 12, Joe Smithas 10, Andersonas Varejao 8 (9 atk. kam.).

„Knicks“: Alas Harringtonas 26 (9 atk. kam.), Nate'as Robinsonas 20 (7 rez. perd.), Larry Hughesas 15, Wilsonas Chandleris 14 (9 atk. kam.), Davidas Lee 10 (14 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: Cavaliers