Europos veteranų žaidynėse lietuviai iškovojo dar keturis medalius

2011-09-18 18:11
Europos veteranų žaidynėse lietuviai iškovojo dar keturis medalius / Shutterstock nuotr.

Italijoje besibaigiančiose Europos veteranų žaidynėse vyrų paplūdimio tinklinio varžybų auksą iškovojo lietuviai Marius Vasiliauskas ir Darius Čerka, nepatyrusi pralaimėjimo kartėlio.

Pusfinalio rungtynėse lietuviai 2:0 (21:11, 21:15) nugalėjo Lenkijos tinklininkių porą, o finale M. Vasiliauskas ir D. Čerka 2:0 (21:18, 22:20) privertė pasiduoti Suomijos atstovus.

Šeštadienį Lietuvos disko metikės Europos veteranų žaidynėse pelnė du aukso ir vieną sidabro medalį.

Keturiasdešimemčių moterų (W40) grupėje nugalėjo Austra Mikelytė (46,82 m), o W75 grupėje - Algina Vilčinskienė, 750 g diską numetusi (20,36 m).

Janina Lapienienė (W50) varžybose užėmė antrąją vietą (39,46 m).

Lietuvos veteranai žaidynių lengvosios atletikos varžybose jau pelnė 3 aukso, 8 sidabro bei 3 bronzos medalius ir komandų rikiuotėje užima septynioliktąją vietą.