Paaiškėjo pasaulio jaunimo ledo ritulio pusfinalio poros

2011-01-03 17:25
Paaiškėjo pasaulio jaunimo ledo ritulio pusfinalio poros / hockey.lt nuotr.

JAV vykstančiame dešimties komandų pasaulio jaunimo (iki 20 metų) ledo ritulio čempionato pusfinalyje kovą dėl medalių tęs praėjusių metų pirmenybių bronzos medalininkė Švedijos rinktinė ir Rusijos ekipa.

Kitą pusfinalio porą sudarys abi Šiaurės Amerikos komandos - čempionės titulą ginanti JAV komanda bei vicečempionė Kanados ekipa.

Sekmadienį ketvirtfinalio mače rusai po pratęsimo 4:3 (1:1, 1:1, 2:1, 1:0) nugalėjo suomius, o kanadiečiai 4:1 (1:1, 1;0, 2:0) įveikė šveicarus.

Pirmenybių autsaiderių (7-10 vietos) turnyre sekmadienį Slovakija 5:0 (2:0, 0:0, 3:0) sutriuškino Norvegiją, o Čekija 3:2 (0:0, 1:1, 2:1) privertė pasiduoti Vokietijos komandą.

Autsaiderių grupės turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, pergalės po pratęsimo, pralaimėjimai po pratęsimo, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

1. Čekija     2 2 0 0 0 5:2 6
2. Slovakija  2 1 1 0 0 7:1 5
3. Vokietija  2 0 0 1 1 3:5 1
4. Norvegija  2 0 0 0 2 0:7 0