„Šiauliai“ nepaliko vilčių Tartu krepšininkams

2009-10-17 23:39
„Šiauliai“ nepaliko vilčių Tartu krepšininkams / bcsiauliai.lt nuotr.

Įspūdingą pergalę Baltijos krepšinio lygos (BBL) Elitiniame divizione iškovojo „Šiaulių“ krepšininkai. Šiauliečiai savo aikštelėje 35 taškų skirtumu 95:60 (15:22, 22:8, 32:14, 26:16) sutriuškino Tartu „Rock“ komandą.

Intriga šiose rungtynėse laikėsi tik per pirmąją jų dalį. Tačiau po ilgosios pertraukos kur kas pakiliau rungtyniavo aikštės šeimininkai, rašo basketnews.lt.

24-ąją minutę po taiklaus Scotto Morrisono dvitaškio „Šiaulių“ atotrūkis buvo sumažėjęs iki 8 taškų (45:37), bet tada Antano Sireikos auklėtiniai laimėjo atkarpą spurtu 14:1 ir skirtumas tapo triuškinantis (59:38).

Po šio šiauliečių atakų viesulo svečiai iš Estijos atsigauti nebesugebėjo, o dar labiau savo atotrūkį padidinę „Šiauliai“ į savo sąskaitą įsirašė trečiąją pergalę.

Šiauliečiai šiame susitikime itin taikliai metė tolimus metimus. Iš 21 bandymo tikslą pasiekė 13 metimų (62 proc. taiklumas).

„Šiauliai“: Deivydas Gailius 17, Brandonas Brownas 14 (9 atk. kam.), Mindaugas Kuzminskas 12, Derrickas Lowas 10 (10 rez. perd.), Raitis Grafas 9, Vytautas Šarakauskas 9, Mindaugas Žukauskas 8.

„Rock“: Scottas Morrisonas 17 (9 atk. kam.), Toddas Abernethy 16, Stenas Sokkas 11.